ja by som sa chcel spytat ci niekto nema skusenosti s tymto plastom http://www.kupkolo.cz/produkty/Pneu_66/MTB_221/Plast-MTB-Ritchey-Z-MIN-WCS-2.2-kevlarova-patka-443g_3853.html vyzera byt za tu cenu slusny tak poradte :D
15.10.2008 - 20:26:45
00
http://www.mtbr.com/cat/older-categories-bikes/oldertires/ritchey/wcs-z-min/PRD_413890_1517crx.aspx
16.10.2008 - 13:02:51
00
Cena je dobra, mozno ich kupim aj ja. Teraz mam taky Ritchey ale Z-Max Pro 1.9, no chcem nieco sirsie, a tieto vyzeraju fajn a maju dobru vahu. A su urcene na tvrdy suchy teren, co mne vyhovuje.
16.10.2008 - 13:18:50
00
a ked bude mokro alebo blato ako sa spravaju a ty mas tiez kevlarove?aky to ma ucinok poda teba
17.10.2008 - 14:07:22
00
ja osobne som ritchey plášťom dal navždy zbohom!

dôvod: používajú čudné zmesy (konkrétne speedmax alpha, speedmax omega a "cestný" tom slick). už na suchom asfalte som sa necítil príliš istý, no na mokrom to bola čistá suicidka!!! vôbec žiadna priľnavosť!!! zľahka som zabral v zákrute a hneď zadný plášť prešmykol!!! a na drobnom vlhkom štrku som aj pri EXTRA opatrnej jazde spadol - ušmyklo mi predné koleso. majú síce malý valivý odpor, ale čo z toho, keď človek v zákrutách musí ísť veľmi pomaly a opatrne. :cry:
ja uprednostňujem priľnavosť pred pred hmotnosťou či valivým odporom. radšej skús niečo od schwalbe alebo michelin. tie značky jazdím ja a som veľmi spokojný aj kvalitou. michelinka mi ŽIADNA nepopraskala popri pätke (popri ráfku) alebo v strede behúňa popri najvyšších zuboch dezénu. túto zlú skúsenosť mám z bežnými Kendami, Barumkami, Continental Explorerom a aj so zadným Ritchey Speedmax omegou!!! :cry:

Michelinky mi žiadne nepopraskali a držia fajn :wink: Schwalbe Nobby Nic (2,1) zatiaľ jazdím len asi 4000 km na prednom, takže ešte sa uvidí, čo znesie ospevovaný plášť. :wink:
18.10.2008 - 13:17:48
00
a ked bude mokro alebo blato ako sa spravaju a ty mas tiez kevlarove?aky to ma ucinok poda teba

Nerozumiem co myslis "aky to ma ucinok" - to sa pytas na kevlar? Kevlar ma asi taky ucinok, ze ti znizi hmotnost identickeho plasta s drotom asi o 30% :wink: . A da sa pekne poskladat.

To Klayman: To s tebou ciastocne suhlasim - valivy odpor maju minimalny a je to citelne najma pri takych co mam momentalne - Z-Max Evo 1.9 Pro. Ale na suchom terene sedia normalne, no uz horsie to je na mokrom podklade, de ich prilnavost rapidne klesa.
18.10.2008 - 13:57:39
00
keyboard_arrow_up