Chcem sa spytat že či moze biker jazdit kliďas po chodniku bez toho aby mal obavy či ho možu pokutovat alebo nieco take.
07.06.2006 - 11:30:41
00
Ak nebudeš robiť kraviny , ako vyskakovanie na chodník a späť na cestu a podobné úchylky( ja na ne tiež trpím ) , tak by ťa mohli preventívne prevetrať . Ak pôjdeš na biku po chodníku rýchlosťou chôdze a nebudeš popritom ohrodzovať chodcov tak sa na Teba vykašlú.Však koľko ľudí dnes chodí s bikom po chodníku , len preto , že sa boja íst na cestu zo strachu pred neohľaduplnými vodičmi ?
07.06.2006 - 12:04:57
00
sak ano ja en aby som bol v obraze.lebo niekedy su taky kuevnici ze az no.nekery dospely jazdia z barzdieakymi bajkami bez sckich odraziek atd ,ale aj ja.A moj bratranec co je turisticky zalozeny Kellys Axis 06 ho minule zastavili v TTzevraj mestska a vymislali si na nho seljake icovini.
07.06.2006 - 13:08:13
00
Od kolkych rokov moze dieta samovolne jazdit bez rodicov v cestnej premavke???
07.06.2006 - 13:09:09
00
sak ano ja en aby som bol v obraze.lebo niekedy su taky kuevnici ze az no.nekery dospely jazdia z barzdieakymi bajkami bez sckich odraziek atd ,ale aj ja.A moj bratranec co je turisticky zalozeny Kellys Axis 06 ho minule zastavili v TTzevraj mestska a vymislali si na nho seljake icovini.


Dobre sa to po tebe cita :lol:
07.06.2006 - 13:10:31
00
sak ano ja en aby som bol v obraze.lebo niekedy su taky kuevnici ze az no.nekery dospely jazdia z barzdieakymi bajkami bez sckich odraziek atd ,ale aj ja.A moj bratranec co je turisticky zalozeny Kellys Axis 06 ho minule zastavili v TTzevraj mestska a vymislali si na nho seljake icovini.


Dobre sa to po tebe cita :lol:



Kúpim namakaný dekóder . zn. kôli Nideckerovi .
07.06.2006 - 13:17:31
00
dakujem................. :twisted:
07.06.2006 - 13:17:47
00
To Nidecker:

Jaska , rýchlo si písal , v pohode . . . Sranda musí byť.
07.06.2006 - 13:26:06
00
Mario "sys" moj clovek.
07.06.2006 - 13:50:11
00
Tak od kedy sme v EU tak pre bicykle by mala byt zvlast cesta ´´mala´´!!
Dalej je to ohramicene vekom uz presne napamatam ako ale je to presne pisane, toho by som sa velmi nebal sice nebal by som sa nicoho ale ovela viacej predpisov musis splnat, mozno sa budes rehotat ako kon ale treba ti mat zvoncek, svetlo v predu, v zadu reflexne svetlo, prilba na gebuli, ak si vecer tak oblecenie s reflexnymi pasikmi atd., to by si mal mat ak chces chodit po verejnych komunikaciach.

Mna zastavili mestsky ze nemam prilbu tak som im povedal na rozum, takze samozrejme ze ti mozu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07.06.2006 - 14:56:04
00
Tak od kedy sme v EU tak pre bicykle by mala byt zvlast cesta ´´mala´´!!
Dalej je to ohramicene vekom uz presne napamatam ako ale je to presne pisane, toho by som sa velmi nebal sice nebal by som sa nicoho ale ovela viacej predpisov musis splnat, mozno sa budes rehotat ako kon ale treba ti mat zvoncek, svetlo v predu, v zadu reflexne svetlo, prilba na gebuli, ak si vecer tak oblecenie s reflexnymi pasikmi atd., to by si mal mat ak chces chodit po verejnych komunikaciach.

Mna zastavili mestsky ze nemam prilbu tak som im povedal na rozum, takze samozrejme ze ti mozu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Prosim vysvetlit tu poslednu vetu.

A Nidecker06, daj si prosim Ta do profilu aj vek, budu sa nam lepsie chapat Tvoje prispevky, mozno Ti budeme vediet aj lepsie poradit...
07.06.2006 - 15:00:48
00
Rely:takze teraz mam velku dilemu Zvonček vs. Klaksón.Poradte
07.06.2006 - 15:12:20
00
To Ajeto : Podľa mňa tie otázky od Nideckera nie sú až také infantilné . Len je zvedavý , a vymyslel aspoň tému od dnešného doobedia . A chytil sa chalanisko . A to si ho nezastávam . PS: Ináč mestskáči nás môžu pokutovať jedine na pešej zóne keď sa tadial preháňame v sedle biku a ináč nám bikerom , môžu akurát veľké prt. Ani bryle by som si nezložil na ich požiadanie . Nie , aby som im poskytol na ukážku občiansky .
07.06.2006 - 15:14:45
00
mario ty si daj do profilu ten vek tiez, nech vieme, ako dlho ten obciansky mas :P 8) a neucta k policajtom nie je ten najlepsie sposob ako s nimi komunikovat....
07.06.2006 - 15:19:36
00
ak ta chcu policajti pokutovat alebo sprudit, tak by ta najprv museli chytit. Ked raz chceli zastavit policajti mojho kamosa na chodniku tak on im na to zakrical: "opis si znacku a posli mi pokutu domov", toho sa drzim aj ja.
Nemienim jazdit po ceste v meste medzi tymi sprostymi vodicmi, ktory vobec nedavaju predonst a su maximalne netolerantny voci bikerom.
07.06.2006 - 15:35:24
00
keyboard_arrow_up