presne tak, singltrek nebude moj ani slomby, ale bude VAS, VY na nom budete jazdit, tak si ho postavme tak ako ho chceme mat a to sa najlepsie realizuje s motykou v ruke. takze naozaj kazda pomoc je vitana. Mame jedinecnu sancu vybudovat naozajstny LEN cyklisticky chodnik, na ktorom nestestretnete ziadny traktor, LKT, motorku ani stvorkolku, tak ju vyuzijme, ta praca sa Vam vrati v podobe peknych zazitkov...
28.10.2008 - 20:50:34
00
presne tak, singltrek nebude moj ani slomby, ale bude VAS, VY na nom budete jazdit, tak si ho postavme tak ako ho chceme mat a to sa najlepsie realizuje s motykou v ruke. takze naozaj kazda pomoc je vitana. Mame jedinecnu sancu vybudovat naozajstny LEN cyklisticky chodnik, na ktorom nestestretnete ziadny traktor, LKT, motorku ani stvorkolku, tak ju vyuzijme, ta praca sa Vam vrati v podobe peknych zazitkov...


som do nedele mimo kosic, ale v pondelok by som vedel dojst vypomoct, staci ak tu napisete kedy a kde je tam stretko.
29.10.2008 - 13:07:59
00
super urcite sa ozvem

..................

plan je, ze v pondelok sa pojde o tej 9 z kosic


Naposledy upravil vladol dňa 29.10.2008 - 20:48:02, celkovo upravené 1 krát.

29.10.2008 - 15:54:17
00
na budovanie singlaca na Jahodnej sme uz isty traja + moj havo,
ak by mal niekto, kto je ochotny prist, problem s prepravou na Jahodnu, budem stat pri Tryskaci o 8:30 - biela Octavia,
tesim sa na kazdeho ochotneho
29.10.2008 - 20:31:35
00
no chlopy
ja by som siel ...len na vlaku to je blbost, by som netrafil na jahodnu
tak keby siel niekto z PO ci by ma nezobral ?
29.10.2008 - 20:56:05
00
na budovanie singlaca na Jahodnej sme uz isty traja + moj havo,
ak by mal niekto, kto je ochotny prist, problem s prepravou na Jahodnu, budem stat pri Tryskaci o 8:30 - biela Octavia,
tesim sa na kazdeho ochotneho


ja by som sa tiez oznacil za isteho, akurat mam problem s naradim, pradsalen v panelaku clovek motyku velmi nevyuzije a zahradkou nedisponujem...takze aby som bol napomocny, potrebujem nejaky kus naradia do ruky :oops:
30.10.2008 - 08:35:27
00
ja by som sa tiez oznacil za isteho, akurat mam problem s naradim, pradsalen v panelaku clovek motyku velmi nevyuzije a zahradkou nedisponujem...takze aby som bol napomocny, potrebujem nejaky kus naradia do ruky :oops:

fajn, si štvrty - naradia mam zatial pre styroch dost, vitaj v pracovnej cate :)
30.10.2008 - 17:47:46
00
A čo my, darmožráči, čo nejdú pomáhať a budú len chcieť prísť na hotové ? 8)
Nikto sa nechystá nikam ? Počasie na vikend celkom ujde.
31.10.2008 - 14:16:53
00
..my sa chystáme zajtra na Kojšovku... odchod cca 10:00 koniareň...
31.10.2008 - 21:47:23
00
..my sa chystáme zajtra na Kojšovku... odchod cca 10:00 koniareň...

ako bolo? Keby som čítala toto dnes ráno ,tak sa pridám, kedže toto čítam až teraz, tak som si dala sama Vysoký vrch, rozlúčka so sezónou:)
01.11.2008 - 18:19:40
00
rozlúčka so sezónou:)

sezona nekonci, sezona ma len drobne prestavky,
si neodpustim: zajtra zaciname s budovanim singltreku prveho v KO oficialne odsuhlaseneho v lokalite Jahodna, stretko o 9:00 pri odbocke z hlavnej cesty smer Jahodna, resp. najde nas smerom vyssie smerom k cervenej tur. znacke
01.11.2008 - 18:34:08
00
ako bolo? Keby som čítala toto dnes ráno ,tak sa pridám, kedže toto čítam až teraz, tak som si dala sama Vysoký vrch, rozlúčka so sezónou:)

...bolo fajn, začali sme po maratónskej 60-ke z Jahodnej ale opačným smerom ako ide maratón... bolo fajn teplúčko 16°C a jazda v lístí je nádherná (nebojíš sa kameňov, čo sú tam schované :-) )...len v stúpaní pred Opátkou bolo vďaka lesníkom blata vyše ráfikov - vďaka tomu som aj roztrhol reťaz a v Opátke začalo pršať, tak sme to otočili na hlavnú a po asfalte späť na Jahodnú... ideme niekam aj zajtra ale ešte netušíme kde...
01.11.2008 - 18:54:50
00
[len v stúpaní pred Opátkou bolo vďaka lesníkom blata vyše ráfikov - vďaka tomu som aj roztrhol reťaz ...

no o tom viem tiež niečo,pretože dnes som si všimla jedno, lesníci sa posunuli o 300m vyššie k Vysokému vrchu, a to pred dvoma mesiami ťažili nižšie, takže na Vysokom vrchu je tiež dosť zablatených úsekov a už trocha vyššie, ako bolo pred pár mesiacmi...sú ako molekuly, pohybujú sa stále vyššie a vyššie:) a zusky..nebojím sa kameňov, bojím sa skôr zlých ľudí:(
01.11.2008 - 19:07:23
00
sezona nekonci, sezona ma len drobne prestavky,
si neodpustim: zajtra zaciname s budovanim singltreku prveho v KO oficialne odsuhlaseneho v lokalite Jahodna, stretko o 9:00 pri odbocke z hlavnej cesty smer Jahodna, resp. najde nas smerom vyssie smerom k cervenej tur. znacke


ja viem,že pre vás nekončí...ale predsa len,ja sa v zime venujem inej činnosti:) ale motyky doma mám,takže ak potrebujete náčinie,požičiam,predsa len doma na záhrade už nekopem:) a motyky je potrebné prevetrať:) A aby som bola úprimná, uvažovala som,že sa k vám pridám kopať, mne práce s motykou nevadia a dokonca s ňou viem narábať:) ale je tu jeden problém,som žena:)
01.11.2008 - 19:10:55
00
...zrejme zajtra pôjdeme cez Družstevnú a Sokoľ na Kráľovú studňu a Vysoký vrch... stretko cca 10:00 pri Sudkoch...

..mapka: viewtopic.php?f=7&t=12053&st=0&sk=t&sd=a&start=2250

edit: nakoľko sa už skôr stmieva, posúvame štart na 9:30...
01.11.2008 - 19:24:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up