na temu vyjazdov - zo skusenosti z nedele odporucam okruh myjava-morava-velka javorina-myjava, je tam krasne,. listie vsade ale pod nim nie su jamy (marcel nasiel 2 ale "prezil") a ako bonus - moravski horari!! ukazali nam cestu ked sme zabludili, ponukli (prinutili pod hrozbou pouzitia strelnej zbrane- prostrel mu gumy vole, co je to za slovaka co nepije??) vino, ak by sme sa vratili neskor tak aj gulas z diviny, vo chvili ked jeden z nas zacal poskulovat po dcere (snad ze to nebola vnucka) jedneho z nich nas radsej vypravili na cestu dalej.. :) Teovi sa velmi pacilo takze zrejam sa tam (k nej) bude chciet vratit, ak sa niekto chcete pridat :twisted: :twisted:
04.11.2008 - 17:45:58
00
shickmo - uz aj prestan robit taketo neplechy s cudzim kolesom!! dufam ze noha je ok :shock:

neboj koleso je ako v bavlnke-ja som sa "len "preklopil dopredu-vdaka vymolu pod listim...a nestastne sa mi noha "oprela o zem" na clenku...a bajk este dotlacil... :| ...

co sa tyka fotos ,aj ja navrhujem ich davat do "fotiek z vyjazdov"-nech su pokope,a aj ostatny si ich mozu pozriet...nemali by sme si tu z tejto temy robit sukromne subforum.. :idea: :wink: -aj ked uz ta lokalnost to tak trochu predurcuje...
04.11.2008 - 20:37:55
00
tak sme si s kolegom dnes dali Breziny-Chata pod Ostrym-Lucky-Kubra,celkom fajn,len dost blatisto hore pod Ostrym a musiek doternych kolko :? Inac pekne fotky chlapci :)
04.11.2008 - 21:10:26
00
oka doka chlapci zlaty fotos uz budem sukat do vyjazdov :mrgreen: ked vam to nie je po chuti... :arrow: :roll:
05.11.2008 - 06:29:19
00
aj ked uz ta lokalnost to tak trochu predurcuje...


ved spravte podtemy typu sukromne foto z vyjazdov okolo TN :)
05.11.2008 - 08:13:18
00
ooooha :idea: to je napad :twisted:
ale mne sa paci tu :!:
aj sa niekam chystate sobotu na bajk?
a este .dnes zacinaju HORYZONTY v ode o 19
kto netusi =festival dokument. amater.aj profi. filmov.vsetkych moznych sportov.kkukni stranku horyzonty.sk :idea:
06.11.2008 - 09:56:49
00
a este .dnes zacinaju HORYZONTY v ode o 19
kto netusi =festival dokument. amater.aj profi. filmov.vsetkych moznych sportov.kkukni stranku horyzonty.sk :idea:

dnes este nejdem-ale zajtra a vikend je u mna festivalovy!!-doporucujem v piatok blok od 15.00-18.00-specialne film "drop in season"..zas kus podivanej..a v kine to stoji za to! :wink:
...mozno sa pojdem trosku prevetrat nedelu ak by pocasie dovolilo-kratka afterparty po luci :twisted: ..ale to len lucky a nejaky zjazdik...len sa pokochat pivne brusko prevetrat :lol: ..bude zasa veselo-sa tesiiim :)
06.11.2008 - 10:33:47
00
nooo aj asi tiez nedelu sobotu uz mam plnu 8) sak telefonicny.....
07.11.2008 - 11:56:29
00
pojde dosi v tej koske v nedelu alebo pondelok na inovec-da sa ususit...... :mrgreen:
ak by bolo obstojne poscko bez dazda asi len asfalt alebo zjazd do selca...
13.11.2008 - 12:08:45
00
ja cosi kdesi urcite spacham cez dlhy vikend-neviem asi nedela-denny vyjazd,mozno pondelok..
kto by si tu dal aj nocny vyjazdik???-ja uz jazdim,ale rad by som nebol sam--tak nenajde sa tu nikto kto ma aku taku vyzbroj-a ma aj chut!..je to krasa-neporovnatelne z dennym jazdenim-viac endorfinu,viac pocitu z rychlosti...skratka super jizda!!! :twisted:
tak kupte ci vyhrabte zo sufliku :lol: svetla a ide sa!-ja do konca novembra este poriesim lepsiu lampu na helmu a uz ma nic nebrzdi!(teraz mam iba tu staru tazku petzlofku-ale aj to staci tak na hodinku-ale chce to cosi lepsejsie-asi tikka :idea: )
ak bude v pohode pocasie tak zajtra asi tak o 18-19tej by som zas isiel (bol som stredu od pol9 do pol11 8) ),cez den som asi rodinny :wink:
14.11.2008 - 12:19:31
00
pocuj shikmo nepodrastli ti nebodaj horne trojky ked sa snazis vyvarovat dennemu svetlu.

Prílohy:

Shikmova prava tvár.JPG
Shikmova prava tvár.JPG 71.32 KiB thumb_up0thumb_down

14.11.2008 - 19:37:59
00
pocuj shikmo nepodrastli ti nebodaj horne trojky ked sa snazis vyvarovat dennemu svetlu.

to si ma kde cvakol ty paparazzo? :evil:
..ale veru zubky cerim ked jazdim po nociach-sak sa spytaj tych blavackych seliem ako sa citia :lol: len oni ich ceria o nieco menej lebo zo sebou vlacia kus denneho svetla :lol:
14.11.2008 - 21:40:59
00
viem že to sem moc nepatrí, ale keby chcel niekto upgradovať bike, tak ponukam zopar komponentov za skvelé ceny viewtopic.php?f=14&t=18158
15.11.2008 - 11:57:13
00
s najväcsiou pravdepodobnostou idem pondelok prejst po dlhsej dobe hrebenovku do kalnice..takze borci kto sa prida-ale uz jesenne tempicko :) ..
start ca. o 10.00. zajtra navecer upresnim. :wink:
15.11.2008 - 21:25:59
00
aj by som mal chut, ale boli ma furt rameno, co som sa vysekal na brezine na účkach pred dvoma tyzdnami, asi v 40 km rychlosti som sa *****... a ramenom som to napalil rovno do svahu, au
15.11.2008 - 21:41:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up