ale čo hovoríte na ne vyjadrite sa sú to dobré bicykle dobrý pomer cena a kvalita?[/quote]

nestacim sa cudovat, dnes uz kazdy predava bars co, dnes rozky zajtra biky pozajtra stavia byty... od predajcu bikov by som rozhodne necakal takuto amatersku otazku...[/quote]

absolútne súhlasím s tvojím názorom....pekne a trefne
19.11.2008 - 10:24:00
00
ešte to nemáme v našej ponuke zatiaľ ale uvažujeme, môžte si o to zahlasovať na našom webe.

ale čo hovoríte na ne vyjadrite sa sú to dobré bicykle dobrý pomer cena a kvalita?

Ja mam GT Force3. Vcelku spokojnost. Vymenena vidla Macocha XC600 ATA2 za FOX Talas RL a kolesa WTB SX 24 za Mavicky. Pedale CB Acid1 som reklamoval po mesiaci-rozsypane loziska, dali mi nove CB Smarty tie uz tiez maju volu, ale tam sa daju menit gulicky. Brzdy Tektro Auriga o ktore som sa najviac bal, brzdia dobre. Pomer kvalita/cena na "1",lebo moja nakupna cena bola dumpingova.
19.11.2008 - 10:33:21
00
Je to urcite ASPIRE z Brna. Mam s nimi svoje skusenosti, zial negativne. Nepruznost, neochota atd. Kupoval som od nich GT Force 3. Povodna vidla nemala proklamovany zdvih 100-140 ale 90-130 mm. Kolesa neboli WTB Speeddisc ale WTB SX 24. V ich portfoliu pribudol aj Cannondale pre SVK.


to si kupoval priamo od Aspire???
my s nimi nemame ziadne problemy.
tesim sa, ze beru aj cannondale, konecne to dostane nejaku kulturu, nie ako doteraz.
19.11.2008 - 11:27:28
00
Janci, to ze som bike objednaval cez predajcu GT v KE nic nemeni na tom co som napisal. S p. Krivankom z ASPIRE som sa stretol osobne ked bol v KE a videl na vlastne oci problemy, ktore som reklamoval. Na mail odpovedali po dvoch tyzdnoch!!! Reklamovana vidla lezala 3 tyzdne u nich a nikto nic. Az na hrozbu majitela obchodu cez ktory bol bike objednany, ze ak vidlu neporiesia v reklamacnej dobe 30 dni, tak odstupujem od zmluvy a vratim bike , zrazu bola nova vidla za dva dni v KE. To u mna nie je seriozne jednanie obchodnika.
19.11.2008 - 16:14:20
00
:shock: web silno prerobený....len športko máte tam zopár chybičiek a aj ten slovosled....

"My Vám dovolíme každý bicykel ktorý si vyberiete vyskúšať."



2 trenažéri ... to su mi Slováci ... podľa vzoru stroj :| asi tam bude na konci predsalen to E

no a skúška biku na trenažéri (jednom; kom?/čom? > stroji) si myslím neprinesie bikerovi moc pravdivý pocit z jazdy, najmä o charaktere pruženia to nič nehovorí. A to je u mňa dosť podstatná info. A myslím si že každý predajca nemá problém požičiať bike už potencionálnemu kupcovi (nie každému kto si o to požiada) na skúšobnu jazdu v okolí predajne v dĺžke pár sto metrov za ideálnych poveternostných podmienok. Ale neviem ako to chodí inde
19.11.2008 - 20:00:05
00
p. Krivanek uz v Aspire nepracuje :)
19.11.2008 - 20:16:12
00
to Matt: Ja som kupoval bike vo februari 2008 a este tam robil
19.11.2008 - 20:59:39
00
to Matt: Ja som kupoval bike vo februari 2008 a este tam robil


nie je to jedno!....odchádza k 19.11 tak nechápem načo to ešte riešiš....on ti ten bike nepozváral
19.11.2008 - 21:02:45
00
nie je to jedno!....odchádza k 19.11 tak nechápem načo to ešte riešiš....on ti ten bike nepozváral

To urcite nie, ale bol v ASPIRE obchodnik, ktory predal tovar.
20.11.2008 - 07:22:07
00
2 trenažéri ... to su mi Slováci ... podľa vzoru stroj :| asi tam bude na konci predsalen to E

no a skúška biku na trenažéri (jednom; kom?/čom? > stroji) si myslím neprinesie bikerovi moc pravdivý pocit z jazdy, najmä o charaktere pruženia to nič nehovorí. A to je u mňa dosť podstatná info. A myslím si že každý predajca nemá problém požičiať bike už potencionálnemu kupcovi (nie každému kto si o to požiada) na skúšobnu jazdu v okolí predajne v dĺžke pár sto metrov za ideálnych poveternostných podmienok. Ale neviem ako to chodí inde


je pravda ze aj kolecko okolo predajne je lepsie ako nic :-) ale otazka je naco je to vlastne dobre... vidlu ani tlmic ti nikto koli tomu na tvoju vahu nenafuka... a keby aj, vyjdes pred predajnu a co ides kde skusat, po obrubnikoch skakat ? Proste je to totalne o nicom ak predajca nema testcentrum kde ma bike tvojej velkosti a nepozicia ti ho na vikend (najlepsie aj s pumpickou) nech si mozes vyskusat co chces a hlavne v terene ktory poznas lebo sa tadial vozis na tvojom starom biku... to ale vsetci vieme, chcel som tym len to povedat ze konkretne v Trencine tato moznost je totalne mimo zaujmu obchodnikov. Mozno keby sa toho ludia viac dozadovali boli by aj obchodnici ustretovejsi... ale pokial su ludia ochotni kupit macku vo vreci za par desiatok tisic naco by im to davali skusat :lol:
21.11.2008 - 00:45:07
00
Janci, to ze som bike objednaval cez predajcu GT v KE nic nemeni na tom co som napisal. S p. Krivankom z ASPIRE som sa stretol osobne ked bol v KE a videl na vlastne oci problemy, ktore som reklamoval. Na mail odpovedali po dvoch tyzdnoch!!! Reklamovana vidla lezala 3 tyzdne u nich a nikto nic. Az na hrozbu majitela obchodu cez ktory bol bike objednany, ze ak vidlu neporiesia v reklamacnej dobe 30 dni, tak odstupujem od zmluvy a vratim bike , zrazu bola nova vidla za dva dni v KE. To u mna nie je seriozne jednanie obchodnika.


to seriozne veru nie je pretoze prave vybavovanie reklamacii bez zbytocnych prietahov je to co moze predajca s dovozcom ovplyvnit... Na druhej strane ale vybral si si bike renomovanej znacky (ak to tak mozem povedat) a je tam vidlica znacky o ktorej kazdy vie ze odkedy sa robia na Taiwane nie su cim byvali... K tomu vakel pedalov a mame to tu... pritom by stacila klasika M520 a mam stach ze by si ich vyvaklal... kto ovsem tie komponenty na bike vybera, ze by vyrobca ? Tak to je potom ozaj renome...
21.11.2008 - 00:54:02
00
je pravda ze aj kolecko okolo predajne je lepsie ako nic :-) ale otazka je naco je to vlastne dobre... vidlu ani tlmic ti nikto koli tomu na tvoju vahu nenafuka... a keby aj, vyjdes pred predajnu a co ides kde skusat, po obrubnikoch skakat ? Proste je to totalne o nicom ak predajca nema testcentrum kde ma bike tvojej velkosti a nepozicia ti ho na vikend (najlepsie aj s pumpickou) nech si mozes vyskusat co chces a hlavne v terene ktory poznas lebo sa tadial vozis na tvojom starom biku... to ale vsetci vieme, chcel som tym len to povedat ze konkretne v Trencine tato moznost je totalne mimo zaujmu obchodnikov. Mozno keby sa toho ludia viac dozadovali boli by aj obchodnici ustretovejsi... ale pokial su ludia ochotni kupit macku vo vreci za par desiatok tisic naco by im to davali skusat :lol:


nemyslím si že jazda na biku už len v okruhu pár sto metrov dokáže povedať o biku dosť .. záleží však aj od toho čo požaduješ od predajcu .. napr. nafúkanie a pripravenie biku pre daného človeka je myslím si normálne a samozrejme ... predsa ak chce obchodník daný bike predať, snaží sa vyhovieť zákazníkovi (samozrejm,e v rozumných hraniciach). Je prevda že bike lepšie spoznáš po pár dňoch najlepšie v teréne ale už určité veci ako akcelerácia a komfort dokážeš zo správania biku vyčítať už i na ceste prípadne obrubnikoch.
K testcentrám : určite si to nemôže hocikto dovoliť a keď už sa niečo podboné stavia hľadajú sa aj sponzori. A biky ktoré by niekto dva dni skúšal a potom sa rozhodol že ich nechce tak automaticky ich predajca nemôže predávať už ako nové. Áno bolo by to super také testcentrum ... len sa treba pozerať na veci aj z druhej strany a to konkrétne teraz zo strany predajcov. Preto si osobne myslím že toto testovanie bikov štýlu "kolečko okolo predajne" by malo byť najmä u drahších bikov samozrejmosťou (záleží na danom predajcovi), no zároveň je to zatiaľ pre väčšinu predajcov maximum čo môžu po tejto stránke pre zákazníka urobiť.
21.11.2008 - 18:40:45
00
keyboard_arrow_up