18:04 20.5.08
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@mtbiker.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
20.05.2008 - 18:05:10
00
^^2
20.05.2008 - 18:20:23
00
Všeobecná chyba
SQL ERROR [ mysqli ]

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 [1064]

Počas načítavania stránky sa vyskytla chyba SQL servera. Pokiaľ problém pretrváva, kontaktujte administrátora fóra.
05.01.2009 - 19:29:15
00
Mne sa nejde prihlasit na Firefoxe a ani Opere iba na Exploreri. Ked dam prihalsit dam tam meno, heslo a dam prihlasit napise ze som prihlaseny a ked sa dalej navigujem uz niesom prihlaseny. To iste ked zkopirujme URL tak na inych prehliadacoch ako explorer mi napise ze som neprihlaseny.
05.01.2009 - 19:36:40
00
rovnaký problém má aj janosik, písal mi aj mail, len som nemal kedy to riešiť (vlastne to ani nemám ako...)...ja osobne mám tento problém na mobile...predtým pri načítaní fóra ma automaticky prihlásilo, teraz vždy vypisujem meno a heslo, napíše že som prihlásený a ale v podstate nie som... :wink:
05.01.2009 - 21:33:35
00
Pripájam sa k problému. Na notebooku nemám problém (Firefox 2.x), na mobile nejde (N6120 classic), a na desktope nejde (Firefox 3.x). Pokiaľ na desktope zakážem serverom nastavovať cookies dokážem sa prihlásiť. (Inak platnosť cookies vyprší v okamihu prihlásenia). Viac som neskúmal...
05.01.2009 - 21:39:11
00
... Odporucam vzdy premazat cookies v Opere a to zatial vzdy vyriesilo vsetko. Kedze forum je vyslovene server-side kod, skor to vidim na chybu Opery a s tym moc nenarobim.


Rovnaký problém som mal aj ja dávnejšie. Pohľadal som v PM a tu je presná odpoveď. Takže to je chyba prehliadača.

Osobne mi to pomohlo a ide to ako má
05.01.2009 - 21:41:17
00
marecej: kde to hodilo? na akej url?

kiri, katko, cauapistemi: toto vyzera na problemy cookies a to je tazke nejakym sposobom debugovat ci optimalizovat. Casto pomoze proste premazat cookies - su to skor problemy browsera ako fora. Keby to bolo neznesitelne, mozeme sa na to pozriet, ale riesenie moze byt nadlho a nemusi byt funkcne pre vsetkych...
05.01.2009 - 21:42:12
00
tak nabuduce si zapisem aj url ;-)
05.01.2009 - 21:45:55
00
cookies som uz premazaval :ked mi to prestalo ist na firefoxe tak som skusil operu a tam mi to slo (tusim den) a potom to uz ani tam neslo. Ide mi to len na exploreri.
05.01.2009 - 22:37:44
00
Len tak, aby reč nestála a pribudol príspevok - vo vedľajšej téme mi predhadzovali, že by som mal prejsť z IE na Operu alebo Firefox. Ako dobre, že som si nedal poradiť!
05.01.2009 - 23:40:53
00
ahoj

ja by som chcel iba upresnit ako to prebieha na mojom pc , takze ked mi toto spravilo poprvy krat , poriesil to IE kedze pouzivam FFox , ani heslo som nemusel menit, lenze potom cize naposledy zhruba pred 4 dnami ma neslo prihlasit ani cez IE ani ked som clearol vsetky cookies na FFox ovy proste nic , akoby bol na moj ucet prihlaseny niekto iny , lebo v kuse sa mi objavovala hlaska ze som nezadal spravne heslo aj ked som ho zadaval spravne :-) a ani ked som vyplnil okienko s prilozenym obrazkom s pismenami a cislami dostal som taku istu odpoved cize zle zadane heslo. Nalogoval som sa iba a jedine po zmene hesla .
06.01.2009 - 10:21:29
00
ahoj

ja by som chcel iba upresnit ako to prebieha na mojom pc , takze ked mi toto spravilo poprvy krat , poriesil to IE kedze pouzivam FFox , ani heslo som nemusel menit, lenze potom cize naposledy zhruba pred 4 dnami ma neslo prihlasit ani cez IE ani ked som clearol vsetky cookies na FFox ovy proste nic , akoby bol na moj ucet prihlaseny niekto iny , lebo v kuse sa mi objavovala hlaska ze som nezadal spravne heslo aj ked som ho zadaval spravne :-) a ani ked som vyplnil okienko s prilozenym obrazkom s pismenami a cislami dostal som taku istu odpoved cize zle zadane heslo. Nalogoval som sa iba a jedine po zmene hesla .


Ako som uz aj pisal, mne v poslednej dobre FF robi podobne srandy. Ma ulozene spravne heslo, ale nejak ho zmrsi a prihlasenie neprebehne korektne. Ak to iste heslo napisem rucne, tak ma bez problemov prihlasi. Nerobi mi to na fore, ale na zopar inych weboch. Skusili ste napisat heslo manualne?

edit: http://support.mozilla.com/tiki-view_forum_thread.php?locale=sq&comments_parentId=217644&forumId=1
06.01.2009 - 12:26:17
00
Dnes mi neslo uz ani na Exploreri (to iste) a dokonca ani na novonainstalovanom google chrome. Zmenil som heslo a na ff to stale nejde na inych to uz (zatial) zase ide.
06.01.2009 - 14:04:58
00
je to divne , teraz ma na chvilocku prihlasilo ale ked chcelo prepnut na hlavnu stranku tak som bol zase logout nuty :-) , je to divne , nerobi si iba niekto prdel ??
06.01.2009 - 14:34:22
00
keyboard_arrow_up