Zdar, pred nejakym časom(4 mesiace) som si kupil novy bike Marin Attack Trail 07. Bike je super. Len problémom je ze neviem co vsetko si možem dovolit s FOX32 Talas 07. Je mozne s nou skusiť mensie jumpy a o nieco agresivnejsiu jazdu?
04.01.2009 - 20:57:53
00
je
04.01.2009 - 21:01:27
00
Ťažko je povedať čo všetko znesie ale určite s nejakými jumpami nebude mať problém prakticky v teréne vydrží všetky prasačiny ktoré vydržíš na biku ty až na nejaké extrémne kúsky a skoky, čo predpokladám že si na to netrúfaš. Predpokladám že nemáš ešte verziu s 15mm oskou pevnou (až ročník 09 ju má a ty máš ako čítam 07) čo by bolo ešte nejaké to + v pevnosti vidlice a uchytenia koleso > vidla ale aj tak zbytočne je rozoberať čo vydrží pokým nerobíš hlúposti a jazdíš normálne
04.01.2009 - 21:05:23
00
V rámci agresívnejšieho xc určite ale nie dirt nevydrží.Ak budeš skákať často tak si potom skontroluj či ti nepuká v korunke kde sú chytené vnútorné nohy sem tam sa to FOX-ke stáva.Keď vymenili nohy(aj skorunkou a stlpikom-jedn diel)tak boli niečim zatmelené,alb.lepené ide o to že pri pružení sa táto časť namáha(aj iné modeli napr,ROCK SHOCK)a niekedy dochádza k pukaniu stále sa to lisuje.Ak sa ti také čosi stane tak skús reklamovať(reklamácie boli v rámci záruky úspešné).Moja FOX-ka je zatial OK.Keď chceš vedieť či puká tak ju zapri a zapáč(najlepšie vo zveráku).Ten to prípad nie je častý dása povedať výnimočný takže tý čo máte FOX-ku nebojte sa preventívna kontrola neuškodí.Niekedy to môže spôsobiť,aj mäkký a hlavne riedky výplet ja som mal tiež takéto obavy ale vymenil som kolo a už nepuká mám viac kilečiek tak preto to pukanie toho kola štandard my vyhovuje viac.
04.01.2009 - 21:18:40
00
Ok, dikes
06.01.2009 - 20:33:30
00
keyboard_arrow_up