Koho budete volit ?
ANO 0% [ 0 ]
SDKU-DS 39% [ 19 ]
HZDS 2% [ 1 ]
KDH 6% [ 3 ]
SMER 8% [ 4 ]
SNS 27% [ 13 ]
SF 4% [ 2 ]
SMK 4% [ 2 ]
KSS 4% [ 2 ]
OKS 6% [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 49
david ty si fasista, vies co je ETA? kto su baskovia? katalanci? a to je civilizovany svet, nie kosovo. Su to Madari, ci sa ti to paci alebo nie a je ich tu pol miliona. Ako pisal Bobo, slovensky casto ani nevedia. Ze sa ti to nepaci je tvoja vec. A ze je SNS protipol SMK-ale kdeze, Bugar je v porovnani so Slotom inteligentny clovek, ktory sa vie ovladat. Preto som pisal, ze by som privital rozumnu narodnu stranu-nie pospolitost. To, ze v Madarsku mensiny vycistili a my sa k nim dokazeme spravat uplne normalne-teda okrem 12% obmedzencov- je len dokaz, ze sme konecne standardna demokracia.
20.06.2006 - 12:19:15
00
Ja som bol prekvapeny z vysledkov tejto nasej malej predvolebnej ankety (v porovnani s prevolebnymi prieskumami, kde smer stale viedol) a kedze je tu celkom slusny vekovy rozdiel medzi uzivatelmi, dufal som, ze nenastane to, co nastalo a teda co z tych prognoz vychadzalo.
Kto podla vas volil Smer, za mal nakoniec az take vysoke cislo? Myslite, ze ti co kedysi volili Meciara, ako to tu uz niekto spomenul?

A co sa tyka Fica, pekne to bolo napisane v akejsi anglickej (tusim) tlaci.
Ze Fico chce krajinu viest, ale nikto nevie kam.
20.06.2006 - 12:32:20
00
nikto este nevidel vladnut Fica a uz nad nim zalamuju ruky...niezeby som sa ho zastaval, ale nepacia sa mi predcasne vyjadrenia...dajme mu osem rokov ako malo SDKU a potom mozeme porovnavat, co bolo lepsie.


no len miki mal aspon viziu co chce spravit.. kdezto robertko ma tak akurat silne reci co vsetko chce zrusit, jak chce znizit ceny ale tie jeho fantazie su ekonomicky neuskutocnitelne.. jedine tak sposobom ako za komancov formou dlhov co nam hovno pomoze.. a ak stopne reformy tak vsetko o co sa snazilo sdku za 8rokov pojde do r..i! a to ze svetovy ekonomovia a cele zahranicie chvali reformy, rast ekonomiky a celkovy vyvoj si nikto neuvedomuje.. pre ludi na slovensku je podstatne ze za komancov stalo mlieko korunu a teraz 23 a robko im povedal ze ceny pojdu dole a platy hore a bla bla.. no som zvedava... SMER ma proste tie spravne oblbovacie recicky a brnka na dobru strunu.. a nerad by som v reale skusil ten pad do prdele s premierom ficom.. 4roky ficizmu a potom co? zasa sa 10rokov stverat aspon na dnesnu uroven??


no co ti k tomu povedat? prave by som povedal, ze je to naopak a to z viacerych dovodov, ked nastupoval do vlady miki, tiez mal len vizie a sluby, nic viac a teraz po osmych rokoch ho vyzdvihujete do neba..
nehovorim, ze vsetky reformy su zle, ale par ich teda je nie ze zlych ale total prepadaky!! nemusim asi konkretizovat, ale dalsi a dost podstatny dovod je ta ich koalicna privatizacia, nejde o to, kolko za to dostali a kolko im kto za to dal, na to srat, je to ich biznis, ale ide o to, kam tymi privatizaciami slovensko dostali resp. dostanu, ako sorry rozpredavat strategicke podniky a spolocnosti a este k tomu zahr. spolocnostiam, to je na plac, takto dokaze zarobit kazdy do jedneho, za par rokov zistime, ze ta privatizacia nam sice mozno zdvihla ekonomiku a cisla pred svetom, ale len na chvilu a to neni umenie!! verim tomu samozrejme, ze tie cisla, ktore uvadzaju, rast hdp a ekonomiky, ze su pravdive, ale uprimne by som sa fakt velmi divil, keby to tak aj nebolo, peniaze utrzene z privatizacii, z napr. poplatkov v zdravotnictve, z vyssich cien a dani, tie musia byt niekde vidiet, a potom sa rozkrikuju, ze "nam cisla rastu", hahaha, ale ked sa tie prachy minu a uz nebude co privatizovat a investory po desatrocnych danovych prazdninach sa zbalia a prestahuju inde, potom som zvedavy, co budeme robit...

tak asi tak
20.06.2006 - 12:52:03
00
z napr. poplatkov v zdravotnictve


Pokial viem, tak tie ostavaju v nemocniciach, nejdu statu.
20.06.2006 - 12:57:18
00
slota nie je tupec?? ved to je nejvacsi magor na SVK, fasista, primitivne ozrate tela. Velky Slovak...bratia a sestry v kristu, potrebujem predat Sturovo namestie pod aupark, odhlasujte mi to... Cista mafia, preto chce prave vnutro. Zbohom rodina. Toto je najvacsia tragedia tychto volieb, tych 12 percent SNS. Od serioznej narodnej strany maju na mile daleko :idea:


kamarat, tak to sa velmi mylis, asi len pocuvas a pustas to druhym uchom von, preto ze je to slota...a to je problem.. chlapec slota, ten ma toho v hlave dost a nie nasrane, velmi dobre vie co chce a aj tomu rozumie....

sa vam chlapci divim, ze takto bezmyslienkovite niekoho odpisujete, len kvoli tomu, ze je to "verejny nepriatel"
20.06.2006 - 13:13:12
00
smer volili komunisti a hazedesaci, jednoznacne-tam aj vidno ten pokles
20.06.2006 - 13:14:00
00
kralik, nebudem na teba reagovat radsej, oki?
20.06.2006 - 13:14:56
00
Kralik, prisiel si sem robit hustu atmosferu? Dam o tebe hlasovat uvidis :lol:
20.06.2006 - 13:17:06
00
z napr. poplatkov v zdravotnictve


Pokial viem, tak tie ostavaju v nemocniciach, nejdu statu.


root....skus sa nad tym troska zamysliet, hej mas pravdu, tie peniaze zostavaju v nemocniciach a lekarom.....a myslis, ze tym to konci??
nekonci, problem je v tomto konkretnom smerom v celom systeme zdravotneho poistenia! nie v zdravotnictve ako takom, to nikdy ziskove nebude a je to prirodzene!!! to by mohol pochopit kazdy...
problem je v poistovnictve, konkretnejsie povedane v tom, ako je zdravotnictvo osetrene voci vrtochom poistovni, ved si zober, ty kazdy mesiac odvadzas z tvojho platu prachy poistovni a len co sa chytis klucky u lekara ci v nemocnici uz platis!! a teraz mi povedz, na co teda odvadzas poistovniam tie prachy??? myslis, ze komu setris peniaze, nemocniciam, lekarom??? ani nahodou, setris peniaze a problemy poistovniam! ked si platis zdravotne poistenie, maly by ti poistovne preplacat sluzby zdravotnictva, ked z nic ine, tak urcite zakladne sluzby, vysetrenia, lieky a pod! ale ved ty platis v prvom rade tie zakladne sluzby a lieky, ved to je somarina, ohanaju sa tym, ze je to tak aj na zapade.....hahahaaa....hej je to tam podobne, ale s tym, ze ked si platis poistenie, poistovna ti preplaca urcite zakl. sluzby a lieky, pri tych lepsich poisteniach v podstate vsetko! a u lekara platia ti (v ponimani zajacovej reformy) "zákaznici", ktori si poistenie neplatia!
20.06.2006 - 13:23:41
00
Kralik :lol: :lol: cez vikend pojazdime?
20.06.2006 - 13:30:15
00
Kralik :lol: :lol: cez vikend pojazdime?


no uz som nad tym a tebou rozmyslal:-))))) uvidime, teda chcel by som, len este neviem aky budeme mat plan vies....:-((

tento vikend som bol kuknut vonku aspon kusok, a najradsej by som siel hned teraz:_)))
20.06.2006 - 13:33:18
00
chlapec moj, toho Slotu neznasam prave preto, ze ho poznam. Uz nam vela krat ukazal, co vsetko vie. Aj jeho SNS. Ci uz vo vlade alebo curanim z balkona. Preto nechapem, ako ho moze inteligentny clovek-za ktoreho by som ta rad povazoval- obhajovat
howgh
20.06.2006 - 13:33:40
00
chlapec moj, toho Slotu neznasam prave preto, ze ho poznam. Uz nam vela krat ukazal, co vsetko vie. Aj jeho SNS. Ci uz vo vlade alebo curanim z balkona. Preto nechapem, ako ho moze inteligentny clovek-za ktoreho by som ta rad povazoval- obhajovat
howgh


nechcem sa s tebou hadat a ani obhajovat slotove spravanie, len som myslel
ze si treba vsimnut aj to, co je za tym jeho obalom....a citat medzi riadkami...

inak uprimne povedane, sa mi paci ako ludia na neho nadavaju a sami sa spravaju tak isto....
20.06.2006 - 13:39:15
00
nemam chutky ta ocurat ked ta stretnem, ak si na to narazal. :D , a tusim som ti este nejak vazne nenadaval :wink:
20.06.2006 - 14:12:01
00
curanim z balkona

Pokial si dobre pamatam, tak sa Slota kvoli tomuto sudil a ten sud vyhral. Dennik, co to napisal, sa mu musel ospravedlnit a zaplatit mu tusim slusne odskodne. Len sa o tom nepisalo tak ako sa pisalo o jeho "curani z balkona" ...
Mimochodom, kazdy politik, ktory ziska 12 % vo volbach a x rokov je primatorom Ziliny nemoze byt neschopny. To, ze je to hulvat a ze 80 % ludom je nesympaticky, nie je pre neho dolezite - dolezite je pre neho ziskavat si svojich volicov.

Kto podla vas volil Smer

Smer volili vsetci laviciari - byvali volici SDL (este pred jej rozpadom), kedze je to jedina strana orientovana dolava. Pravdebodobne ziskal aj cast volicov HZDS. Je tazke presvedcit obycajnych ludi, ze Dzurindova vlada bola dobra - co z toho, ze priemerna realna mzda stupa (omnoho lepsie by bolo porovnavat median a nie priemer) a ze mame pekny ekonomicky rast a robime kopec reforiem, ak tvoj plat realne nerastie, ci dokonca klesa (inflacia, rozne poplatky, ...), prip si nezamestany a nemas sancu najst si novu robotu. Ak bude Fico vo vlade, bude musiet byt uspesny, aby si tychto volicov udrzal. V BA vela volicov nemal - ak zarabas nadpriemerne, mas zamestananie a si zdravy, tak budes volit radsej pravicu ako lavicu - nepotrebujes solidaritu ;-). Hlasy podla mna ziskaval hlavne v chudobnych regionoch.
20.06.2006 - 14:19:46
00
keyboard_arrow_up