Matel o tom vie a sa aj chystá mozno ho stretnem na hokeji ta sa ho opytam
Majo ako Ides rano na autobusovú stanicu?
16.01.2009 - 16:53:38
00
Jasne že dojdi ale netusim za ako dlho to zmakneme :D Odchod je o 9.05 z autobusovej stanice.

OK. Tak zajtra, ak sa nič neprihodí som v Spišskej .
16.01.2009 - 17:49:53
00
Matel o tom vie a sa aj chystá mozno ho stretnem na hokeji ta sa ho opytam
Majo ako Ides rano na autobusovú stanicu?


Najprv som myslel že idem autom a nechám ho na parkovisku pri nástp. ale tak rozmýšlam že keď už sa dostanem do civilizacie tak prve čo si dám teplý čaj z RUMOM!!
a nazad peši :wink: a Západ je až za SNV... :roll: a potom ešte niečo budeme riešiť cestou :evil: takže peši peši a peši jedine že sa obetuješ :wink:
2Siki odpoveď správna .......... lavína nehrozí jedine taka aká bola na Donovaloch Drotar vie o čom hovorím :D
16.01.2009 - 18:50:52
00
Najprv som myslel že idem autom a nechám ho na parkovisku pri nástp. ale tak rozmýšlam že keď už sa dostanem do civilizacie tak prve čo si dám teplý čaj z RUMOM!!
a nazad peši :wink: a Západ je až za SNV... :roll: a potom ešte niečo budeme riešiť cestou :evil: takže peši peši a peši jedine že sa obetuješ :wink:
2Siki odpoveď správna .......... lavína nehrozí jedine taka aká bola na Donovaloch Drotar vie o čom hovorím :D

ja idem autom do SNV,a pravdepodobne ho bud necham pri ZSR, alebo autobuske. Takze tych ktory si daju RUM s cajom ...radsej ..rozberiem domov na dobierku :-)...aby bola manzelka, priatelka....spokojna...a aby "biker"...ostal celý :-)

PS: pre vyznavacov AM:EN...vyjazdov....mam namontovanu gulu na aute a lano v kufri + snehove retaze = :lol:


Naposledy upravil enday dňa 16.01.2009 - 21:44:04, celkovo upravené 2 krát.

16.01.2009 - 20:34:17
00
Tak vam zajtra všetkym prajem skvele bežkovanie a suprove počasičko a nech vam snežik drží pod nohamy :lol: /teda pod bežkamy/ :lol: Užite si to :lol: :lol: :lol:
16.01.2009 - 21:14:17
00
Dnešný prechod z Poráča do SNV hodnotím ako veľmi vydarenú zimnú prípravu.Vážený vzdávam hold obom Drotárovcom,Wilkinsonovi,Endaymu za neskutočne obetavý výkon a ostatným účastníkom za skvelú atmosféru.Majovi ďakujem,že ma nenechal v štychu a odpadol spolu so mnou na Tepličke.Dúfam,že vám pivo chutilo. :lol:
17.01.2009 - 18:15:52
00
Dnešný prechod z Poráča do SNV hodnotím ako veľmi vydarenú zimnú prípravu.Vážený vzdávam hold obom Drotárovcom,Wilkinsonovi,Endaymu za neskutočne obetavý výkon a ostatným účastníkom za skvelú atmosféru.Majovi ďakujem,že ma nenechal v štychu a odpadol spolu so mnou na Tepličke.Dúfam,že vám pivo chutilo. :lol:
Mozem spokojne skonstatovat ze sa to pacilo aj mne :D az na ten zaver, ale na to si necham cas aby som to popisal kompletne. Ja by som to opravil trosku inac. Ja som mal sice pauzu 20 rokov ale Matthus a Wilkinson mali absolut premieru, Enday klobuk dole ze so to s tymi skialpami vydrzal az do konca - rešpekt. Absolvovali to statocne :wink: a preto si pochvalu zasluzia oni. Enday dik za rukavice Matthusovi si zachranil prsteky hoci na klavir nehraje :D ale v novej sezone bude mat aspon cim brzdit. Takze takyto freeride si budem dlho pamätať a aj moje lave stehno :roll:
17.01.2009 - 18:28:08
00
Dnešný den bol super ...... skvelá a početna partia zloženie Siki- Laci Srike-Šefo-Drotar sen. and Drocik jun. Wilki-Racho- enday-a ja ... skvelý terén - skvelé výhlady na konci Siki hodil zachrané lano vo forme TEA end Tatratea 52% 25 ku sme zmakli i ked sa to neobišlo bez menších problemov,,,,, ALE FINAL very goot.... :D :D :D :D

Prílohy:

kaple  svata.JPG
kaple svata.JPG 154.85 KiB thumb_up0thumb_down

pod holym vrchom.JPG
pod holym vrchom.JPG 185.09 KiB thumb_up0thumb_down

ako sa to zda blizko.JPG
ako sa to zda blizko.JPG 173.19 KiB thumb_up0thumb_down

skoro kompletka.JPG
skoro kompletka.JPG 205.22 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil majoBULL dňa 18.01.2009 - 15:46:38, celkovo upravené 1 krát.

17.01.2009 - 21:51:29
00
Keď som túto trasu pred niekoľkými rokmi prešiel na biku bolo mi jasné ,že ju musím prejsť aj na bežkách. Ale netrúfal som ju prejsť sám alebo zobrať niekoho zo sebou a potom niekde blúdiť po hrebeni v časovom strese krátkych zimných dní. Preto som uvítal možnosť prejsť ju z chalanmi zo Spišskej a spoznať ju v zimnom šate. Profilovo aj náročnosťou je to stredne obtiažna trasa ale prírodnými krásami, výhľadmi je to jedna z najkrajších trás ,ktoré som prešiel. K celkovému výbornému dojmu prispelo aj počasie a hlavne partia, s
ktorou som strávil perfektný deň. Preto mi bolo trochu ľúto že som sa musel v Závadke odpojiť od partie a ponáhľať do civilizácie aby som stihol spoje do Prešova. Preto chcem ešte raz poďakovať všetkým zúčastneným za tento super deň.

PS: Záverečný zjazd lúkami do Podtepličky bol skvelý bonus na záver.

Prílohy:

Komentár súboru: Civilizácia je už blízko. Záverečný zjazd.
IMG_3568_crop_web.jpg
IMG_3568_crop_web.jpg 343.56 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Žeby toto.
IMG_3565_web.jpg
IMG_3565_web.jpg 205.03 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Čo vás tak chlapi zaujalo?
IMG_3563_col_web.jpg
IMG_3563_col_web.jpg 174.42 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Nad Závadkou.
IMG_3559_up_web.jpg
IMG_3559_up_web.jpg 184.68 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Na štarte.
IMG_3549_web.jpg
IMG_3549_web.jpg 190.5 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2009 - 12:59:12
00
Sia velmo som sa tesil,ale asi preto som musel vycestovat k Dederonom :cry: prave cez takuto super akciu,ale dufam,ze nebola posledna a ked god da tak sa jej urcite zucastnim.Keby sa nieco dialo tak vsetko je webe. :D
18.01.2009 - 13:06:22
00
Sia velmo som sa tesil,ale asi preto som musel vycestovat k Dederonom :cry: prave cez takuto super akciu,ale dufam,ze nebola posledna a ked god da tak sa jej urcite zucastnim.Keby sa nieco dialo tak vsetko je webe. :D


Toho roku to chcem absolvovať iščo raz......tak už sme dvaja... dodatočne upresním termín ...ale aby si zase niečo nemal.... :|

2Wilki tam si to už mal zrátané......... :roll:

Prílohy:

kaukula.JPG
kaukula.JPG 153.28 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2009 - 15:53:05
00
A jedna skupinovka......prave som zistil ze vodotlac je 2008 :(

Prílohy:

DSC_0007.jpg
DSC_0007.jpg 134.18 KiB thumb_up0thumb_down

18.01.2009 - 17:23:50
00
Toho roku to chcem absolvovať iščo raz......tak už sme dvaja... dodatočne upresním termín ...ale aby si zase niečo nemal.... :|

2Wilki tam si to už mal zrátané......... :roll:

Ani neviem napisat ako som vam zavidel,ked ste odchadzali z autobusky a ja som nemohol ist s vami. :cry: Takze ten druhy termin ma potesil, :P uz sme traja.Majo nezabudni na ten boj.film.Cau!!!!
18.01.2009 - 17:45:16
00
ja som ďalší,ktorý má záujem o repete :P a Edo Pavlík sa možno pridá k nám,len keby nasnežilo aspoň 10 cm. :roll: .Fotky sú super,až mi je ľúto,že to máme za sebou. :cry:
18.01.2009 - 17:55:26
00

2Wilki tam si to už mal zrátané......... :roll:
ta to hej a dnes ratam bolacky ale radsej vymenujem to co ma neboli je toho menej
a k tej druhej by som sa pridal aj ja len musim potrenovat zjazdy lebo takym stilom ako som ich siel vcera sa to neda :mrgreen:
18.01.2009 - 18:01:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up