Lapierre PRO RACE 200 vs. Author Vision
Lapierre PRO RACE 200 86% [ 43 ]
Author Vision 14% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 50
lapaloma: neviem, neviem.... NIEKTORÉ sú naozaj veľmi vydarené. napr. tvoj :)
21.01.2009 - 11:00:08
00
lapaloma: dizajn (ako ho chapes Ty) je nemeratelny. jedinym ako-tak objektivnym kriteriom hodnotenia dizajnu veci je porovnanie ich funkcnych vlastnosti (ak hovorime o priemyselnom dizajne). farbu a tvar citi kazdy z nas inak (aj ked samozrejme existuju tendencie ktore sa objavuju castejsie), co znamena ze na zaklade toho to mozes hodnotit iba cisto subjektivne. :wink:
21.01.2009 - 11:10:58
00
ak kupujem bajk .. a nie som pretekar .. tak ho z velkej miery hodnotim subjektivne a rozhodujem sa pocitovo .. ale mozno som divny
21.01.2009 - 12:10:57
00
- ved prave to som pisal. ak kupujes a hodnotis bike podla subjektivnych kriterii ako je vzhlad a pod., tak nemozes na zaklade tychto kriterii davat vseobecne odporucania. vtedy zavazi cisto funkcne hladisko, vkus je individualny. :wink:
21.01.2009 - 12:45:08
00
NO SAINT MADE IN GERMANY (EU) :twisted:
21.01.2009 - 16:27:34
00
Tadeáško, ja teda môžem hovoriť len za tie drahšie lapjéry, ale na záručáku je signatúra konkrétneho Frantíka, ktorý to kompletoval, na ráme je takô že ručne zvarené živým frantíkom a tudíž môžem prehlásiť že Zesty Tajvan nevidel (niektoré jeho komponenty samozrejme hej).
EA:zy a mám nielen Pellsa ale aj Lapierra. Odporúčam oboje :P
21.01.2009 - 18:24:18
00
tulenik nic proti a paci sa mi ze Ti este ostali idealy ale...
- robot urobi urcite podstatne lepsi zvar ako clovek (ma presne definovany program a podla neho ide, ziadne trasenie ruky po vikendovom chlastani a pod... :wink: )
-> ak roboticky zvarane ramy maju dobru vystupnu kontrolu kvality tak su na tom co sa tyka technologickeho spracovania lepsie ako tie rucne zvarane.
- je pekne ze doverujes frantikovi co sa Ti podpisal do zarucneho listu ale ver mi ze tuto "vysoko kvalifikovanu pracu" urcite nebude robit "prudko studovana a zlatom vyvazena pracovna sila" nech uz to je kdekolvek na svete.
- kategoriou samou pre seba su maloseriovky a garazovky, kde je kladeny specialny doraz na exkluzivitu a opticku ako aj technologicku kvalitu produktov, ale toto sa spominanych masoviek absolutne netyka.
- pre ludi ktori na toto forum zavitaju mozno po info ohladom kupy prveho vaznejsieho biku myslim nie je dobre ak sa tu bude z taiwanskych veci robit nejaky menejcenny strasiak. a ti co uz maju nieco za sebou si uz predpokladam vybrat vedia aj sami... :wink:
peace :wink:
21.01.2009 - 19:00:59
00
Tadeáško, ja teda môžem hovoriť len za tie drahšie lapjéry, ale na záručáku je signatúra konkrétneho Frantíka, ktorý to kompletoval, na ráme je takô že ručne zvarené živým frantíkom a tudíž môžem prehlásiť že Zesty Tajvan nevidel (niektoré jeho komponenty samozrejme hej).
EA:zy a mám nielen Pellsa ale aj Lapierra. Odporúčam oboje :P


No teda, žabožrúti to majú prešpekulované :D
21.01.2009 - 19:28:27
00
Ja by som bol za LP. Kamarat jazdi par tyzdnov LP Pro Race 300 a je velmi spokojny. Samozrejme zalezi aj na tom, v akej predajni chces bike kupit, niektory predajca ti da zlavu aj uprostred sezony, alebo vlastne este pred jej zaciatkom aj na aktualny model :D
21.01.2009 - 20:07:23
00
DI2F4Y: kks ja tu Tadeášovi v podstate len oznámim že LP sa naozaj robí v Dijone a ty z toho urobíš správu o meliorácii chodníkov v Burgundsku :D
21.01.2009 - 21:39:05
00
:lol:

ja uz len cakam kedy nahodou niekomu praskne nieco na papieri ( co sa zatial v SR nestalo ) ...to tu bude reci :P
24.01.2009 - 12:13:43
00
Nem bude to tým že papier sa skôr trhá ako praská? :P
matt koľko papierov tak približne behá po našej rodnej hrude, slanej od potu a krvavej od mozoľov?
24.01.2009 - 13:46:55
00
tulenik nic proti a paci sa mi ze Ti este ostali idealy ale...
- robot urobi urcite podstatne lepsi zvar ako clovek (ma presne definovany program a podla neho ide, ziadne trasenie ruky po vikendovom chlastani a pod... :wink: )
-> ak roboticky zvarane ramy maju dobru vystupnu kontrolu kvality tak su na tom co sa tyka technologickeho spracovania lepsie ako tie rucne zvarane.
- je pekne ze doverujes frantikovi co sa Ti podpisal do zarucneho listu ale ver mi ze tuto "vysoko kvalifikovanu pracu" urcite nebude robit "prudko studovana a zlatom vyvazena pracovna sila" nech uz to je kdekolvek na svete.
- kategoriou samou pre seba su maloseriovky a garazovky, kde je kladeny specialny doraz na exkluzivitu a opticku ako aj technologicku kvalitu produktov, ale toto sa spominanych masoviek absolutne netyka.
- pre ludi ktori na toto forum zavitaju mozno po info ohladom kupy prveho vaznejsieho biku myslim nie je dobre ak sa tu bude z taiwanskych veci robit nejaky menejcenny strasiak. a ti co uz maju nieco za sebou si uz predpokladam vybrat vedia aj sami... :wink:
peace :wink:


Tak potom povedz aj frajerke,že robot jej to lepšie spraví a dostane aj výstupnú kontrolu a určite ju nenabúcha.
24.01.2009 - 14:38:16
00
toto už je trošku mimo misu, nemyslíš?
24.01.2009 - 14:41:17
00
triki: vulgarne, totalne OT a bez stipky suvislosti... keby to bolo aspon vtipne :roll:
24.01.2009 - 18:59:52
00
keyboard_arrow_up