Je mozne dva krat sa zamilovat do toho isteho biku? V mojom pripade zrejme hej :mrgreen:

Prílohy:

greg-minnaars-v10-prototype.jpg
greg-minnaars-v10-prototype.jpg 231.82 KiB thumb_up0thumb_down

22.01.2009 - 18:32:38
00
NEviem či to považujem za sen, skor nie ako ano, ale ak poznáte tento bike. HANDMADE IN SLOVAKIA :) tak viete že prečo sa mi zalúbil. Pre tých, ktorí ho vidia na foto 1. krát poviem že sa nemília a je to skotočne bambus :evil: spoje su karbonové. No spoje... :D
Bolo o nom písane vo Vele, ale davnejšie. 2006/7 asi .. vtedy dakedy. Poprípade možem zistiť, len sa ozvite. tak to je o biku vše
ak chcete niečo viac hodím LINK na Branislava Mereša ak sa nemílim. A jeho domáca "firma" (alebo dielňa) kde vyvoril všeličo. :D Rámy, naboje bez osí, ale rarita je asi tento bamboo bike ktorý som stretol na výjazde na Inovci 2008. Takže PLNE funkčný

http://www.bmeres.com/bambooframe.htm
22.01.2009 - 21:11:56
00
srry, zabudol som na OBR.
sorry za spam

Prílohy:

BME.jpg
BME.jpg 102.43 KiB thumb_up0thumb_down

22.01.2009 - 21:12:53
00
Videl som ho aj na zivo ...
22.01.2009 - 21:13:53
00
: už konči stačilo na pár dní :mrgreen: ty si celý bamboo
22.01.2009 - 21:14:32
00
aha.. pan dokonalý
-máš vek, ak je to reálna cifra
-máš skúsenosti, ak je vek skutočný
-máš drahší bike, ak je tvoj
-máš mudre reči, LEBO SI KING

sorry všetkím dlhodobím užívatelom tohot fora, že tu máte aj nováčikov, ktorí len nečítajú, ale aj pošlu niečo, čo zvažuju vhodné k téme a NIKOHO tým neurážaju
22.01.2009 - 21:47:56
00
najprv treba VELA citat a potom sa moze zacat malo pisat ;-)
22.01.2009 - 21:54:58
00
Napíšte mu to lopatisticky... Braňa Mereša a jeho výtvory sme tu už preberali v čase, keď si ani netušil, že existuje nejaký mtbiker.sk.

A Rasťovi sa ospravedlň! Puberťákov z pokecu a s mailovou adresou z Azetu tu moc v láske nemáme.
22.01.2009 - 22:03:35
00
Navyše je tu Braňo uz nejaký ten pátek registrovaný a par ludom tu z fóra uz aj nejaké veci na bajk robil/opravoval.
22.01.2009 - 22:07:28
00
bože A?
mňa netrápi o tom či tu je regnutý či nie. Ja som dal obr. biku a téma je o vysnívaných bikoch, alebo ja som to vzal tak, že som sem dal bike čo sa mi páči.
a mailov mam milion, to že tam mam azet je koli tomu že som tam najčastejšie.OK apíšte osobné veci PM
22.01.2009 - 22:12:46
00
...tie sucasne budu coskoro doma :twisted:
22.01.2009 - 22:16:12
00
EA:zy, uz by aj stacilo nie?
22.01.2009 - 22:27:22
00
nechajte ho nech sa rozkuka a EA:zy urcite pocuvne moju radu a bude radsej viac citat ako pisat,ze?
22.01.2009 - 22:33:39
00
Ale chlapci ako dzeci ste niekedy :roll: EA:zy tu hodil nejaky bike co sa mu paci a tato tema je tu od toho(bez ohladu na to,co zbytocne napisal niekde inde).Niekedy by ste sa tiez mohli zdrzat zbytocnych poznamok :idea:
23.01.2009 - 06:50:14
00
Tak tu si aj ja s mojou maličkosťou dovolím zareagovať.Ako warzone napísal ste jak malé deti.Chalanovi sa páči nejaký bajk.A bože čo je na tom?Tento topic tu je hádam o tomto.Hej dobre pozerám.Vaše vysnívane bajky 2.Čo je na tom že sa to tu už preberalo?To akože ste si na to urobili nejaké autorské práva?Myslel som že toto celé je tu o bajkovaní.Nie o tom koľko má kto príspevkov koľko kto opravil bajkov nedajbože kto ma aký bajk.Začínam byť čím ďalej tým viac niektorými členmi tejto "komunity" (som si to tak dovolil nazvať lebo niektorý to tu z toho robia) poriadne znechutený.JoKo Ty vravíš že tu sopliakov čo maju mail na azet-e nemáte radi.Čisto hypoteticky si zober, že by si bol niekde v lese na bajku.Sám.Niečo by sa Ti nedajbože stalo a Ty by si potreboval pomoc.A šiel by okolo EA:zy.Pomohol by Ti a z reči do reči by si sa dozvedel že kto to je.Čo by si mu povedal?Seriem na Teba lebo si sopliak čo má mail na azet-e?Dosť pochybujem.Ale povedz mi ako by mal vtedy pocit?Asi skvelý.Pomohol Ti niekto koho nemáš rád.A myslím že by si bol z toho tak v riti že by si mu ani nepovedal kto si Ty.

Chalani.Veď bajk ma ľudí zbližovať nie rozdeľovať.Áno niektorých treba usmerniť posunúť správnym smerom.Ale toto ste podľa mňa kusok prehnali.Nemám najazdených xy km.Nemám bajk za xy nemám ani výbavu, kondičku a určite sa najde mnoho vecí čo nemám.A zato som horší ako vy?Niektorý ste schopný za to sa snažiť na mňa a kopu podobných snažiť pozerať zhora alr jak sa hovorí "prázdny klas sa Týči k nebu zatiaľ čo plný sa skláňa k zemi tak, ako malé vedomosti robia človeka múdrym a veľké pokorným."

Nie EA:zy sa má niekomu ospravedlňovať.Niektorý by sa mali ospravedlniť jemu.Lebo on nepotrebuje aby ste ho hneď odbili.Ale hádam čosi viac

2 Žigo: to sedlo je už ok :)

ps: nezabudnite ma zdrbať za gramatiku


World peace 8)
23.01.2009 - 10:42:37
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up