Ahoj,

vas vyletik ma celkom zaujal a rada by som sa niekedy pridala. Momentalne fungujem v Trnave a hladam nejaku partiu, s ktorou by som mohla obcas vyrazit na bicykel. Bohuzial to, co vy nazyvate strednou vykonnostnou triedou je daleko nad moje cyklisticke skusenosti :wink: . Maximalne som presla naraz nejakych 50 km, mam pobehane okolie BB - Sachticky, Donovaly, Kraliky, Zvolen a pod. Ale kondicne na tom nie som najhorsie.

Gabi
21.06.2006 - 13:32:35
00
Ahoj,

vas vyletik ma celkom zaujal a rada by som sa niekedy pridala. Momentalne fungujem v Trnave a hladam nejaku partiu, s ktorou by som mohla obcas vyrazit na bicykel. Bohuzial to, co vy nazyvate strednou vykonnostnou triedou je daleko nad moje cyklisticke skusenosti :wink: . Maximalne som presla naraz nejakych 50 km, mam pobehane okolie BB - Sachticky, Donovaly, Kraliky, Zvolen a pod. Ale kondicne na tom nie som najhorsie.

Gabi


Gabi ... to co sme presli bolo tak trocha aj na nas dost, ale som za to, ze raz za cas si treba nalozit viac aby ta patdesiatka bola potom v pohode - myslim, ze by sme boli vykonostne na tom podobne ... Dame vediet ked pojdeme aj najblizsie ... mozno uz tuto nedelu, alebo buducu ... zajtra upresnime ... taky okruh cez marhat by sme mohli zvladnut ...
22.06.2006 - 09:32:13
00
Gabi, tak si zvladla Kraliky... zvladnes vsetko. Bol som tam na svadbe pred nedavnom a musim povedat ze mazda mala co robit aby visla k tomu poslednemu hoteliku... ale zjazdy by tam boli ze mnam...
Dancul, radsej tuto nedelu podme, bo next krstime maleho Duriho, mi bolo oznamene :roll: ,
Inak Gabi, ved ja som spomenul, ze sa moze pridat aj babenka, takze nevahaj....
22.06.2006 - 12:42:48
00
Gabi, tak si zvladla Kraliky... zvladnes vsetko. Bol som tam na svadbe pred nedavnom a musim povedat ze mazda mala co robit aby visla k tomu poslednemu hoteliku... ale zjazdy by tam boli ze mnam...
Dancul, radsej tuto nedelu podme, bo next krstime maleho Duriho, mi bolo oznamene :roll: ,
Inak Gabi, ved ja som spomenul, ze sa moze pridat aj babenka, takze nevahaj....


A zas nebudem krstny?
22.06.2006 - 13:28:55
00
jaaaj, nerozoberaj to tu...
Mam napad, tuto sobotu BIKE TRIP 24.6.06.
Okolie TN, PN, any other..
navrhnite kto to tu cita, a kto sa chce pripojit...
22.06.2006 - 13:43:35
00
Kde a kedy? Ja som ready. Zacala som uvazovat aj o Dubnickom maratone, ale asi nezozeniem nikoho pre Basic trat. Viac by sa mi zajtra pacil navrhovany vylet, predsa len clovek ma s kym prehodit par slov.

Tie Kraliky bola fuska, to si pamatam...
Mimochodom ani ja nie som este krstna :)
G.
23.06.2006 - 09:28:27
00
zrazu by vsetci chceli byť krstný mojmu synovi....
Čo sa tyka soboty a tripu, mam velku dilemu, v PN má byť stretnutie nejakych auticok ako ferrari, lamborghiny ...
Čo tak presunuť trip na nedelu, a trat dodám za pár minút.
23.06.2006 - 09:38:11
00
zrazu by vsetci chceli byť krstný mojmu synovi....
Čo sa tyka soboty a tripu, mam velku dilemu, v PN má byť stretnutie nejakych auticok ako ferrari, lamborghiny ...
Čo tak presunuť trip na nedelu, a trat dodám za pár minút.


No Tomy ... ja som dnes v Ziline a pridem do PN az zajtra kolo obeda - tiez radsej nedelu ... zatiiiim ... dnes koncim ... Chlaaaaaaast a sport :-)
23.06.2006 - 10:09:20
00
Zdravím pán primátor :D
Nabudúce by som sa aj ja pridal (23r, stredná výkonnostná, špotrovo-rekreačná jazda, bike stredná trieda). Teraz sa ešte zpamätávam a doliečujem z pádu, no za pár týždňov by sa snáď dalo.
Inovec som bol raz, ešte by som mohol navrhnúť Duchonku (ako bol piešťanský maratón), alebo Tematín (na cca. 3 hod.)..Ale ten Inovec by som si rád zopakoval..
23.06.2006 - 10:51:07
00
Takze by sme sa teda mohli nejako fixne dohodnut na tuto nedelu, t.j. miesto a cas?
G.
23.06.2006 - 10:59:19
00
No takže by som to videl na niečo takéto,:

Na Tematín II.
Povrch: Lesné Chodníčky, kamene, korene...
Dĺžka: 58 km

Popis: Začneme na Piešťanskom kúpelnom moste. Ideme na Červenú Vežu. Celý čas možeme sledovať oranžové MTB značky - tie zaručene spoznáte. Výdeme na Backhus Vilu, ďalej na Havran (držíme sa oranžovej MTB a modrej turistickej značky). Z Havrana ideme hrebeňovkou po oranžovej, resp. červenej tur. značke až k rázcestiu Striebornica. Odtiaľto pekným zjazdom zídeme k "Vojakom". Zatočíme doprava a stúpame až k rázcestiu Výtoky. Zatočíme dvakrát doľava (cca 100 m) a stúpame na Gonove Lazy. Z Gonových lazov prejdeme na Kostolný vrch, zatočíme doľava a prejdeme po lesnej ceste po hrebeni až na Dominovu kopanicu. Odtiaľto zatočíme doľava a cez Veselé Vŕšky prídeme pod Bezovec. Prejdeme k Športchate a pokračujeme ďalej po lúke. Prídeme k Tematínu. Teraz zídeme do Lúky zjazdom buď po modrej tur., alebo zelenej MTB značke. Z Lúky prejdeme do Ducového, výdeme na Kostolec, do Hubiny, Na Gonove Lazy a na Výtoky. Odtaiľ cez Moravany do Piešťan (značenie uvidíte na profile...)
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=t ... 1015613073
:lol: , vyrážal by som ráno cca o 8 - 9 am... aprop. nedela 25.6.
23.06.2006 - 12:41:12
00
OK, ak sa nahodou vyberiem v sobotu na Dubnicky maraton a neumriem tam, tak som v nedelu na tom kupelnom moste (na mape som nasla Kolonadovy, myslim, ze je to ono) o 8,30 h. a dorazim sa na tejto trase. Ahojte, G.
23.06.2006 - 15:54:24
00
Zdravím pán primátor :D
Nabudúce by som sa aj ja pridal (23r, stredná výkonnostná, špotrovo-rekreačná jazda, bike stredná trieda). Teraz sa ešte zpamätávam a doliečujem z pádu, no za pár týždňov by sa snáď dalo.
Inovec som bol raz, ešte by som mohol navrhnúť Duchonku (ako bol piešťanský maratón), alebo Tematín (na cca. 3 hod.)..Ale ten Inovec by som si rád zopakoval..


Ked na Duchonku tak takto :)
http://gps.awardspace.info/mtb/detail.phtml?id=1

No ja skusim v sobotu Dubnicu Hard, takze v nedelu biku nehrozi.
23.06.2006 - 18:36:07
00
neviem neviuem ako to ten moj brcho zorganizoval, ale v nedelu sme neboli ani na tematine ani sme sa s nikym nestretli - ale chvalabohu, bo ja po tom piatku, som ledva zil ... nedelu sme dali len taku lahku trasu - par km ... sak bolo horko uz o siedmej ... nezavidim tym co boli na dubnicaku - aj ked zavidim :-)

Ja som od piatku u mora - tak nepojdem na bike najblizsie 2 tyzdne ...
26.06.2006 - 08:32:35
00
No chlapi, ja som sa dotrepala na 8,30 h. z TT a na kupelnom moste ani noha. Cakala som do 9,00 h. a potom som vyrazila sama. Popis trasy som mala, bol super ale na Striebornici som omylom zisla z povodnej trasy a nechtiac som si to predlzila. Na Sportchate som stretla dost velku partiu bikerov, tak som sa pridala. Odhovorili ma pokracovat dalej na Tematin, vzhladom k tomu, ze videli, ze mam v celku dost, tak sme sli rovno po asfaltke do PN. Horucavu som velmi necitila, v leste bolo prijemne. Inak uplne v pohode ocenim aj kratsiu (pre vas asi regeneracnu) trasu, ja som len rekreacny biker. Ale svalovku nemam, predsa len ten Squash 3 hod. do tyzdna robi svoje. :lol: G.
26.06.2006 - 09:16:06
00
keyboard_arrow_up