,osp chatu po strkovke k horarni a dole cez soblahov na sihot,,,blata malinko .......

..-po strkovke myslis st.zeleznicku?-teda lesny asfalt?..alebo kade?
a cez soblahov ako na sihot-cez mesto ci cez zabranie??
..vyzistujem kde sa najmenej zablatim,ale zaroven eliminujem dlhe useky asfaltu!
...aj tak je na tom najlepsie brezina..niekedy by sme si mohli dat nejaky prvy spolocny..len tak pookruhovat po brezine..pokrstit konecne novy rok pospolito!...konnky by sa asi tiez pridal,..momentalne ma kaput comp..
co vy na to ? :)
27.01.2009 - 12:29:35
00
..-po strkovke myslis st.zeleznicku?-teda lesny asfalt?..alebo kade?
a cez soblahov ako na sihot-cez mesto ci cez zabranie??
..vyzistujem kde sa najmenej zablatim,ale zaroven eliminujem dlhe useky asfaltu!
...aj tak je na tom najlepsie brezina..niekedy by sme si mohli dat nejaky prvy spolocny..len tak pookruhovat po brezine..pokrstit konecne novy rok pospolito!...konnky by sa asi tiez pridal,..momentalne ma kaput comp..
co vy na to ? :)

jasne staru zeleznicu ale nesiel som cez mostik na betonku ale dalej k ceste na chatu pod ostry a dole do soblahova a podjuh cez mesto dom....soblahov to zabranie-masaker :mrgreen:
27.01.2009 - 13:04:50
00
a k tej brezinovej by som sa pridal ale ja bezblatnikovy tak pomalsejse :mrgreen: tak hodku pokruzit a do sportu na chvilku.
vcera ma konnky napadol az ked som vyrazal...skoda
od stvrtka by to malo trochu pomrznut tak to bude fajn nocne -5 az -8 cez den okolo nuly
27.01.2009 - 13:09:00
00
..-po strkovke myslis st.zeleznicku?-teda lesny asfalt?..alebo kade?
a cez soblahov ako na sihot-cez mesto ci cez zabranie??
..vyzistujem kde sa najmenej zablatim,ale zaroven eliminujem dlhe useky asfaltu!
...aj tak je na tom najlepsie brezina..niekedy by sme si mohli dat nejaky prvy spolocny..len tak pookruhovat po brezine..pokrstit konecne novy rok pospolito!...konnky by sa asi tiez pridal,..momentalne ma kaput comp..
co vy na to ? :)


tak nakoniec som dnes nebol smer kubrica - rybníky ako si bol ty v nedelu,ale som riadne pojazdil po BREZINE cca od 15:00 - 16:30 .....zlahka nejakých 25 km, išiel som pozrieť
aj smerom k pasienkom popri municaku, ale otocil som to - SADO -MASO-BLATO 8) .....ja mozno pojdem pojazdit v piatok, ak budem mat dovolenkuy,ale len na hodinku ....cez vikend nemozem -ideme plesať na ples. :wink:
27.01.2009 - 21:39:11
00
ja som bol vcera checknut opatovsku dolinu,ale hore kde konci zvaznica som uz nesiel dalej na petr.luky,lebo tam boli pilcici a do tej paseky sa mi ani nahodou nechcelo.tak som sa rozhodol ist dalej po zvaznici smerom na trubarku,kadial som neisiel aspon 5rokov(naposledy tam boli sialene bahna..)...dal som si panensku bielu stopu..paradicka..obcas riadne narocne,obcas trochu potlacit bolo treba,ale krasne udolia a nadherne vlnena zvaznica zato stali...na trubarku som uz musel tlacit,bo v tom snehu nebolo sance...a kedze som tlacil ca kilometer(mozno viac),a nevidel ziadnu zmenu smerom na svitavy,rozhodol som sa ist okolo skal pod trubarkou smerom do kubrice...ale kedze tam je zvaznic viacnezdost,pekne som zabludil a dostal sa do oblasti o ktorych som anilen netusil,ze existuju :lol: ...a vysiel som kusok za kyselkou,kde je akysi zavod ..uplna haluz-divocina,ale krasny "freeride!" :twisted:

OT:trauto neboli ste na tych skalach nahodou opekat-nasiel som tam ohnisko..? :wink: :?:

Prílohy:

DSC09124.JPG
DSC09124.JPG 556.64 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil shickmomber dňa 28.01.2009 - 15:23:28, celkovo upravené 1 krát.

28.01.2009 - 15:19:48
00
PS:idem brat nejake veci z kupkolo.cz :!: ak chcete niekto nieco dajte mi vediet-popripade zavolajte...chcem to objednat este tento tyzden! :?
28.01.2009 - 15:21:48
00
my sme tam boli s igorom tak pred 10 timi dnami paradny zapad slnka sme mali.ja uz som objednaval so skorcom a kolegom v utorok.ale grundik chcel objednavat kazetu a retaz
29.01.2009 - 06:11:33
00
....dopocul som sa že Chata pod Inovcom má nového majitela - Ivan Bulík, znamy to trenciansky svetový cestovatel a majitel ELEKTRA HBX -sieť euronics....neviem či to kúpil, alebo to má v prenájme, ale vraj sa to tam chystá zrekonštruvať a zlepšiť podmienky pre turistov a bikerov.....uvidíme...mate k tomu nejaké blizsie info???


Naposledy upravil colonel dňa 01.02.2009 - 12:57:22, celkovo upravené 1 krát.

30.01.2009 - 23:18:51
00
aha... DuXov veduci...heh :lol: , snad bude aj nejaka Euro-zlava :wink:
30.01.2009 - 23:51:44
00
chata ma noveho majitela ako písal plukovník, o rekonstrukcii nehovoril nic ale dufajme ze hej :lol:
a bude otvorena denne od 9:00- 17:00 a v sobotu a vnedelu este o nieco dlhsie.....
31.01.2009 - 19:10:29
00
chata ma noveho majitela ako písal plukovník, o rekonstrukcii nehovoril nic ale dufajme ze hej :lol:
a bude otvorena denne od 9:00- 17:00 a v sobotu a vnedelu este o nieco dlhsie.....


to ziram ze bude otvorene denne ale do 17:00 to tam asi sotva niekedy stihnem to by som si musel maknut lebo v robote som do 16:00 hehe :-) ja som pocul ze chata ma noveho majitela, nema to uz ten Bratislavcan ale Bulik+Rybnicek (ano ten co sefoval STV istu dobu) ale toto som len pocul. Z faktov co som si overil sam tak stary chatas si zobral svoje veci, to znamena traktor na prehranie cesty v zime, komplet stoly z terasy a nejake zvnutra, vratane toho oldskuuuloveho telkaca. Takze niektore stoly su nove, obrusy pekne nove a zatial aj ciste... nova moderna telka, stol pri vchode do kuchyne uz nie je celorocna rezervacka ale sluzi hostom, v celej chate sa nesmie fajcit takze to tam uz asi nebude na stefana cele zahulene, poziciavaju sa lopaty pre deti na sankovanie. Najpodstatnejsia zmena je v tom ze uz sa neobjednava pri bare ale je tam normalna obsluha, na stoloch su tym padom jedalne a napojove listky. Ceny bohuzial isli hore, polievka stoji 45 alebo 50Sk a jedla od 80?? do 135 tusim. Capuje sa pivo tusim Steiner??? a stoji 22. Na damskom wc je novy poklop (nepytajte sa ako som to zistil hehe) jedla som nevidel, a vzhladom na prebiehajucu sebaocistu slivovicou som si dal len caj ktoreho som dostal pol litra a bol dobry Tekanee aj s citronom. Stal tusim 0.8E. Jo a zabudol som ze riad je tiez novy a je zriadeny aj detsky kutik. To je asi vsetko co som postrehol. Este sa mi donieslo ze novy chatar je otvoreny roznym turistickym akciam a podobnym cinnostiam ktore by chatu mohli zpropagovat a pritiahnut novych ludi, drzim palce a verim ze konecne sa to pohne. Nech to cim skor dotiahnu na uroven Kohutky.
03.02.2009 - 22:27:41
00
caute :mrgreen:
tak este stale je na horach vela snehu 8)
vyprava TN -klak -TN 31-1.2.09 par fotos ako tam bolo kraaasneaj bez biku v lete je to ale s nim lepsie.....

Prílohy:

Komentár súboru: a uz sme dole na fackovskom sedle
DSCF0925.JPG
DSCF0925.JPG 259.91 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: aj bez biku sa da ist rychlo dole kopcom
DSCF0913.JPG
DSCF0913.JPG 168.49 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: hreben klaku....
DSCF0881.JPG
DSCF0881.JPG 387.77 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: na hrebeni.kusok od vrchola
DSCF0825.JPG
DSCF0825.JPG 190.02 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: preslapavanie chodnika
DSCF0822.JPG
DSCF0822.JPG 132.76 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: rozpravkovo po nocnom snezeni
DSCF0798.JPG
DSCF0798.JPG 430.55 KiB thumb_up0thumb_down

04.02.2009 - 10:52:50
00
aha prdole boli na klaku a ja su rodil!" :evil: ..no pockaj..! krakonoshi! :mrgreen:
tie moje deturence maju nejake spojenie s klakom..-aj ked teraz som tam nebol ja.. :wink:
04.02.2009 - 22:40:08
00
caute :mrgreen:
tak este stale je na horach vela snehu 8)
vyprava TN -klak -TN 31-1.2.09 par fotos ako tam bolo kraaasneaj bez biku v lete je to ale s nim lepsie.....



hmmm..paráda - super fotos:!: .......teraz by to islo s bikom trochu ťažšie..... 8)
05.02.2009 - 08:15:26
00
caute ,vcera mi to nedalo tak som isiel so psom cez zabranie na kyselku a bolo aj blatka ale tak v norme..az kym som nedosiel nad kubranskou kyselkou na kopec kde sa krasne vyblbli ty zas..ny pilcici.tak som bojoval z blatom a listami :evil: kua a taky som bol krasne cisty!!!

Prílohy:

DSC00867.JPG
DSC00867.JPG 268.9 KiB thumb_up0thumb_down

06.02.2009 - 06:36:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up