Po pol roku si dovolím opäť prispieť do tejto témy.
Situácia sa trochen zmenila.Keďže ja momentálne nemôžem s drahým chodiť za žiadnymi športovými aktivitami, kôli prechodným/dúfam/ zdrav. problémom, môj pohľad na jeho výjazdy je odlišný, ako pred pol rokom, keď, sme chodili spolu.
Som z toho ľahko nervózna, že ja ostávam doma a on ide a hlavne mi to strašne trhá srdce, je mi to moc, moc ľúto.Ja ako ženská to cítim tak, že on by mal so solidarity ostať so mnou doma.
Samozrejme moje racio mi hovorí, že je to blbosť.
Absolútne súhlasím s Tuleníkom, je skvelé, ak majú dvaja podobné záujmy a môžu tráviť voľný čas spolu. Za predpokladu, že spolu nie sú ešte aj v práci, to by už bolo asi moc.
Môžem porovnávať obidva modely a je to neporovnateľné.
Inak, Tuleník je veľmi múdry človek, od neho som nepostrehla ešte žiadnu blbosť, čo by napísal.
Má skvelý prehľad.
Tuleník, čím si, kde pracuješ?
31.01.2009 - 11:02:40
00
Dovolím si tvrdiť, že spoločné koníčky môžu rovnako dobre ***** vzťah ako rozdielne.
Pravda je častokrát inde ako sa domnievame. hehe
31.01.2009 - 11:58:36
00
Ako casto? Hmm. Dobra otazka :mrgreen: . Nemam manzelku ale rodicia si uz zvykli za tie roky. Ved od mala jazdim :lol: . Ale ticho je doma hlavne v takych dnoch ked je vonka - 10 stupnov a 20 cm snehu. A ja chcem ist na bike. Idem lebo si poviem ze idem a just pojdem. Ale uz si aj na sneh zvykaju 8)
31.01.2009 - 12:03:19
00
zažil som bývanie typu vedec s SBSkárom a po týždni mi začalo hrabať.)
Takže ne tak.

A ako sa musel asi cítiť ten vedec.Čo ?!? :|
31.01.2009 - 13:10:24
00
Alenka - ak bohovia nebudú doma a ešte mi pribudne aspoň 6 SCI citácií a vyjdú skriptá, tak na PRIF UK bude tento rok o jedného docenta anorganickej chémie viac.

Prílohy:

Komentár súboru: Pracovnou náplňou tuleňa je kaziť papier na takéto články...
eg3005-final.pdf [560.49 KiB]

31.01.2009 - 14:59:31
00
Alenka - ak bohovia nebudú doma a ešte mi pribudne aspoň 6 SCI citácií a vyjdú skriptá, tak na PRIF UK bude tento rok o jedného docenta anorganickej chémie viac.



Tak to potom môžeš diskutovať jedine s Girom, ostatní sa nechytáme.
Každopádne z Tvojich reakcií na fóre je jasné, že nie si žiaden blbec.Som rada, že si tu.
31.01.2009 - 15:53:16
00
velmi pekné vyznanie: je jasné, že nie si žiaden blbec :P
31.01.2009 - 17:47:18
00
tak to je jedina vec za tych 29 rokov co sme spolu kvoli ktorej sme sa este nehadali.su urcite vyhrady ked tlacim spinavy bajk do bytu,ale inac je to ok.
31.01.2009 - 17:59:50
00
Ďalšia lekcia ako na to: :wink:

Vskutku nie je nad stastné manzelstvo:

>1. Moja zena a ja chodíme dvakrát týzdenne na veceru do nejakej dobrej restaurácie. Najprv si dáme nejaký aperitív a potom obvykle miestnu specialitu. Pritom si uzívame príjemnu spolocnost. Ona chodí v utorok, ja v piatok.
2. Máme oddelené spálne. Tá jej je v Bratislave, moja v Kosiciach.
3. Beriem svoju zenu vsade. Ona vsak vzdy nájde cestu nazad.
4. Ked som sa zeny spýtal, kam by chcela íst na výrocie nasej svadby, povedala, ze niekam, kde dlho nebola. Tak som jej navrhol kuchynu.
5. Vzdy sa drzíme za ruky. Keby som ju pustil, isla by nakupovat.
6. Má elektricky vyhrievanú postel, elektrický mixér, elektrickú kulmu, elektrickú ruru, elektrickú umyvacku riadu, ... Raz mi hovorí: "Vsade kopec technických vymozeností a ja si pritom nemám kam sadnút." Tak som jej navrhol, ze jej kúpim elektrické kreslo.
7. Zena povedala, ze ju zlostí auto. Vraj má vodu v karburátore. Vzal som tasku s náradím a spýtal sa, kde je auto. Odpovedala, ze v rybniku.
8. Nechala si urobit v salóne krásy pletovu masku z piestanskeho bahna. Dva dni vyzerala skvele. Potom bahno opadalo.
9. Ráno bezala za smetiarmi a volala: "Stihla by som este odvoz?" Smetiar sa vyklonil z okienka a povedal: "Ale áno, naskocte si!"
10. Podla statistík je manzelstvo jednoznacne hlavnou prícinou rozvodu.
11. Nehovoril som so svojou zenou dva mesiace. Nechcel som ju prerusovat. Poslednú hádku som zavinil ja. Ked sa ma zena spýtala, co je v televízii, odpovedal som, ze plosné spoje, obrazovka a prach.
19.02.2009 - 08:55:56
00
Neverím,že takto doma funguješ...neverím :lol: :lol:
19.02.2009 - 09:20:21
00
zaujimava tema-a to som ju az teraz objavil :)
..tiche domacnosti boli,asi pred rokom,ked som jazdil,a jazdil, a jazdil..a okrem, toho pracoval...a jeden den som mal syna ja a druhy zena,takze sme sa videli viacmenej len vecer....a tak to vybublalo... :oops:
ale uz som sa s toho poucil...a okrem toho zistil,ze sa to da aj inac...samozrejme to chcelo kompromis-tj. nejazdit 5x tyzdenne-aj 3x je dost,hlavne ked aspon raz za tyzden mozem na dlho :lol: ...zena sa boji po horach(tlaci dolekopcom..mozno raz..) ale po cestach sa obcas v lete aj spolu vydame..-hlavne ked sme byvali este v hamburgu-na sk to zrovna zabavne nie je- teda pre porovnanie 100km popri elbe versus 50 km kdekolvek po okoli popri autach.. :roll: :shock: ..
co je dolezite -ona vie,ze keby som nejazdil=nezil-tak ani ona nebude stastna...naco by jej bol znudeny manzel na gauci pred telkou.. :lol: -radsej vyjazdeny, "vysportovany" :mrgreen: ...a s chutou do zivota.. :lol:
20.02.2009 - 10:59:46
00
aha.....posledný sa necituje.....tiez mi bolo divné shickmo, že si do tejto témy doteraz neprispel 8), ....cítam ako keby som ti písal ja, ..kedysi sme s manželkou jazdievali spolu, ale bohuzial zastavila ju operacia kolena...ale " fandí" mi. :wink: .......... tak ako si hovoril chce to kompromis, takže jej tiež vytváram priestor pre jej iné športové aktivity a som vtedy s deťmi ja.............no s tým dlhým výjazdom raz za čas suhlasím to musí byť 8)..........ako som už písal predtým jeden kolega to v lete rieši tak, aby stihol všetky rodinné povinnosti tak vyráža na výjazdy už o 4:30 :!: :shock:
20.02.2009 - 14:04:28
00
No ja mám tichú domácnosť odkedy som sa odsťahoval od rodičov a bývam sám. :D
20.02.2009 - 23:13:49
00
Veľmi poučné. Preto to nedám do vtipkára. :mrgreen:

Prílohy:

260.jpg
260.jpg 42.84 KiB thumb_up0thumb_down

24.02.2009 - 09:44:49
00
Na Urbana proste nikto nema. :P
24.02.2009 - 23:02:14
00
keyboard_arrow_up