Chcem ist dnes vecer vyskusat novu lampu na bike ale nikomu z partakov sa akosi nechce ist teraz do snehu. Mam v plane vybehnut niekde na peknu cestu a tam smerom na cerveny a biely kriz alebo smerom na zeleznu studnicku po ceste (v lese sa asi jazdit nebude dat).

Dnes okolo osmej vecer. Prida sa niekto ?
19.02.2009 - 14:22:06
00
Akú lampu si kúpil ?

www.buytikitorches.com
19.02.2009 - 14:37:26
00
len aby sa dalo aspoň po tej ceste jazdiť... radšej si so sebou zober aj pluh, neviem, či to od utorka odhrabali ;)
19.02.2009 - 14:42:43
00
Akú lampu si kúpil ?

Takuto nie. Ta zhasina, ked fuka vietor alebo ides rychlejsie. A vies aky je to potom problem v zjazdoch ?
19.02.2009 - 14:51:01
00
mar_tin: predvcerom bol odmak, vcera a dnes to stuhlo. Dufam, ze tam presiel aspon traktor, to by mohlo byt ujazdene a po kolaji sa bude dat.
19.02.2009 - 15:01:32
00
Tak, uz som spat. Vylet bol perfektny - odporucam. Uplne nadherna zimna krajina. Cesta bola preorana aspon trochu, takze sa dalo ist smerom na zeleznu studnicku. Na cerveny kriz je to nezjazdne. Okolo cesty su polmetrove mantinely, takze sa nebolo kde stratit :). Ale je to radsej na bezky ako na bike.

Aj fotky som skusal ale akosi telefon na nocne fotenie nie je.

A Sigma Karma sa osvedcila - svetla bolo bohato, v pohode sa dalo ist aj na 30% vykonu.
19.02.2009 - 23:02:42
00
Neplet hrusky s jablkami. :) Ako mozes pisat o nadhernej zimnej krajine, ked si v tej tme videl akurat tak 10-15 metrov pred seba?

Krajina je napr. toto (prvy vysledok z vsenajduceho): http://obrazky.4ever.sk/obrazky/najnovsie/priroda/krajina,-rieka,-stromy,-zapad-slnka,-slnko,-hory,-nebo,-mraky,-kopce-1468239
20.02.2009 - 00:40:54
00
wsh hoď sem prosím detailné foto LED-ky použitej v tej sigme (nenašiel som jedinú fotku kde by bolo vidno aspoň časť LED-ky)... V špecifikáciách všade píšu len "Power LED" alebo "Super bright LED" čo vo mne vzbudzuje pocit že je tam opäť nejaký starý 45 lumenový šunt, čo by bolo v dnešnej dobe úchylné.
20.02.2009 - 07:42:10
00
wsh: odkiaľ si išiel na Železnú? A pokiaľ si sa dostal a bolo to ako tak bez ľadu? Lebo čo mám info od známeho tak všetok na Biely kríž je síce odhrnuté ale ako sklo.
20.02.2009 - 08:40:38
00
...vybehnut niekde na peknu cestu a tam smerom na cerveny a biely kriz alebo smerom na zeleznu studnicku po ceste...
20.02.2009 - 09:40:34
00
kiri: v ledkach sa dobre nevyznam, ked som porovnaval s tymi starymi suntami, co som mal tak to svieti ako prasa. Sigma na obale tvrdi, ze to ma 40 lumentov vo vzdialenosti 10 m. Ale ak chces, tak ju vecer mozem odfotit a postnem fotku sem, ak to dokazes podla toho rozoznat.
20.02.2009 - 09:49:27
00
tak ako napisal mar_tin. Isiel som od horarne na peknej ceste smerom na zeleznu. Nepresiel som ale az tam, nemal som tolko casu. Vlastne som bol vyskusat ledku.
Cesta na zeleznu je prejazdna. Najhorsi usek je medzi krizovatkou s cervenou a Slivom. Tam som cestou spat (do kopca) musel niekedy aj tlacit. Inak je prehrnuta a su vujazdene kolaje. Len sneh je este makky a tak sa prebara. Gumy som mal spustene co to slo, skoro som isiel po rafkoch, ale boli miesta, kde to neslo. Chcelo by to trochu odmak a potom zamrznut aby spevnel.

Nebol som az pri Snezienke ale predpokladam, ze od obratky autbusov nadol je to nasolene. Aspon cez vikend tak bolo. :(
20.02.2009 - 09:55:50
00
aaa, Joli, na Biely kriz to neslo. Ta odbocka na cerveny kriz bola sice prehrnuta ale akosi zvlastne, lebo tam ostala ost hruba vrstva snehu a ta sa prebarala, takze po nej to neslo.

Ak mas tu info o zladovatelom useku z vikendu tak vtedy to bolo v pohode. Bolo to trochu zladovatele, ale pokial si nerobil blbosti, tak sa dalo. Akurat raz som zletel ale to bolo na zjazde z peknej cesty a tam to bolo ako sklo. Na fotke je dokaz.

Prílohy:

DSC01985.JPG
DSC01985.JPG 55.74 KiB thumb_up0thumb_down

20.02.2009 - 10:05:00
00
Takže to až také hrozné nebude okrem hlbokého snehu. No v lese bude asi aj pol metra snehu. No a keďže mrzne skoro celodenne a v lese skoro stále tak veľa nových zľadovatelých úsekov asi nebude.
No asi sa cez wíkend vyberiem trochu pováľať v snehu. :mrgreen:
No budem mať čo robiť s mojimi zjazdenými little albertami. :shock:
20.02.2009 - 10:34:26
00
to wsh:
nechcem to teba rypat ale nechapem cyklistov jazdiacich po lavej strane. Je jedno ci su tam kolaje zasnezene alebo co. Ja ked idem po spravnej strane (cize po pravej) tak ma takýto ludia brzdia a zavadzajú, nie to este ked sa ani za **** nevyhnu. V takom pripade (ak sa nevyhnu) si musim oprasit slovnik vulgarnych slov a pocastovat ich nimi. Je jedno ci je sneh alebo nie, ci je to v lese alebo na cyklotrase.
Aby bolo jasne, myslim siroke lesne alebo asfaltove cesty, kde nie je ziadna prekazka zabranujuca jazde po pravej strane.
20.02.2009 - 10:35:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up