No vidis to keby si si za toľko objednal u nás pribalím ti aj vlašsky šalát a tri rohlíky :-D
24.02.2009 - 17:23:55
00
Prvý balík bol prelepený na druhej strane a pani mi to podala tak "šikovne", že som si to všimol až vonku, ale bola spísaná zápisnica a podané trestné oznámenie na polícii. Pečiatka na prelepke bola bratislavská. Reakcia hlavného stanu SP, Banská Bystrica - buďte radi, že Vám aspoň niečo došlo, pretože zo zákona sme vám nemuseli dať nič.
Obidva balíky boli otvorené a nie poškodené. Poškodený balík vyzerá inak.
Zaujímavé, že s UPS a podobnými firmami, sa mi to ešte nestalo.
A ešte jedna zaujímavá vec: žltý lístok mám v schránke aj keď je manželka na materskej a celý čas doma a vchod paneláka sa dá dostať len cez elektronického vrátnika. Balíkárovi je asi jednoduchšie otravovať niekoho iného aby mu otvoril, ako by mal zazvoniť tomu, komu ten balík nesie. Žasnem.
24.02.2009 - 19:04:02
00
Chápem tvoje nasranie no na druhej strane wiggle balí fakt mizerne - tenučká papierova krabica prelepená len kuskom pásky. Keď si uvedomiš že to cestuje až z uk je skôr náhoda že to príde niekedy vcelku.
24.02.2009 - 19:14:04
00
Presne tak casto byva chyba aj u odosielatela, lebo baliky su nedostatocne dobre zlepene a rozliepaju sa alebo maju moc slabu krabicu vzhladom na to co tam je alebo ake to ma rozmery. Ked sa to drbne do kamiona a da sa na to 10 dalsich krabic tak sa to moze rozpucit. U sedych kosiel sa casto vratia peniaze za skodu sposobenu a ziadne taketo klamacky sa nekonaju.
24.02.2009 - 20:42:37
00
Marek9999 odkiaľ si? Tam chcem žiť. Toto v KE určite nehrozí... :shock:
25.02.2009 - 09:50:46
00
Zase tak tragické to s tou poštou nie je. Z Wigglu mi už došlo asi 13 balíkov, z toho väčšina bola v 100% poriadku, 2-3 balíky javili znaky menšieho poškodenia (obsah bol neporušený), len s jedným balíkom to bolo horšie. Jeho fotku som sem aj postol. Vo vnútri bolo všetko v poriadku, teda až na krabicu od helmy, ktorá bola trochu viac zdeformovaná :P
25.02.2009 - 17:01:12
00
chose_666: mame obdobne skusenosti s postou, manzelka tak isto na materskej doma a stale len listky zlte a vseliak inak nam este "pili krv", tak uz to neprekusla a povedala im, co si o nich mysli. napodiv si vypytala ich veduca cislo a po par dnoch volala, ze zjednala napravu. nie dlho na to uz postar zvonil a dokonca bol ochotny to otocit este raz k nam, pretoze sme nemali hotovost...
26.02.2009 - 19:32:08
00
tak tak, treba sa stazovat. ja im tu na poste zilina 8 pravidelne robim s veducou posty prievan :) veduca je v pohode, a tak pekne vie tie OCHOTNE postarky dodrbat :)
cele dni som na intraku a tiez si uzivam tie zlte listocky. ked je tam napisane, ze nezastihnuty, tak ma to vytaca, lebo kazda vratnicka ma tu pozna a presne vie, kde sedim a ze tam sedim cele dni :)
druhe vytacanie je vzdy na poste, ked si v ten den, ked mi je doruceny dany zlty papier (zaskrtnuta volba: mimo dorucovacej sluzby, co mimochodom nechapem ako moze byt nieco mimo) ma zakazdym presviedcaju, ze oni to tam este nemaju a ze to ma dorucovatelka so sebou (zaklad je, ze postarky od prirody nevedia cistat). potom idem za veducou posty, tak ich zdrbe jak sykorky, a hla, balik sa hned najde a ja odchadzam z posty spokojny.
mimochodom, pomaly si tie postarky zvykaju, ze som mnou len tak ***** a pomaly prestavaju odporovat :)
06.03.2009 - 13:59:04
00
no ja vam neviem, ale ale manželku rano zastihli okolo osmej :shock: este kým išla do práce. ale už nie raz sa mi stalo že to nechali u susedov. ešte že mám s nimi dobré vzťahy. no nedaj boh nech som s nimi na nože tak to radšej ten žluťásek v schránke.
06.03.2009 - 15:40:15
00
no mne posledny balik z wigglu doniesli v sobotu rano 7:55 :D teda chceli doniest.. objednane som to mal do brna ale bol som na vikend v BA tam ma len zobudil kurier telefonom..
takze nemam sa preco stazovat..
06.03.2009 - 15:54:20
00
Naša poštárka je v pohode, ale balíky nosí iná partia žltou dodávkou, tak nechápem, aký problém je zazvoniť dole na zvonček. Vchod je od parkoviska 20metrov. Už som sa aj sťažoval na pošte na balíkárov, ale socík je socík, žiadna zmena. Viac mi lezie na nervy to beztrestné vykrádanie balíkov.
06.03.2009 - 19:34:35
00
Nechcel by sa niekto pridať k objednávke?
14.03.2009 - 08:44:24
00
Teraz nakupovanie už aj v € - ešte lepšie ceny... super :P na leto si objednám novú prilbu :lol:
20.03.2009 - 21:16:47
00
aka spolocnost roznasa baliky z wiggleu po slovensku...prisli mi uz 2 baliky sice rychlo ale zakazdym ich kurier nechal len tak v schranke (bola to bunda a 2.krat dres cize to do schranky voslo ltt) nikdo nebol doma a nemal kdo ani podpisat nejaky papier o doruceni zasielky takze nechapem preco to do tej schranky vobec pchal.....

a teraz cakam balik za 180 Ecok a uz 7 dni nic nechodi tak chcem zistit kde to viazne. z wiggleu to poslali v stredu a neviem aka spolocnost to roznasa po slovensku kedze nikde na baliku nevidim meno spolocnosti ktora mi tie predosle baliky dorucila...
25.03.2009 - 16:29:00
00
GLS potvrdzujem, že vždy mi doniesli balík na adresu aj ked bolo vždy uvedené tel.číslo, nikdy nevolali...
25.03.2009 - 16:43:28
00
keyboard_arrow_up