craobs: no hej, ale neda sa vzdy jazdit na najvacsom prevodniku, napr. ked sa robiehas na dirt, drop, lavku... :)

napinacie kladky sa daju pouzit len na jednej pile vpredu (su aj take siroke kladky na viac pil, ale tie nie su na 100% ucinne)

kazdopadne, skrat si retaz, urcite to pomoze a nic to nestoji
07.07.2006 - 21:46:50
00
aha no tak take saskarny ma ani nenapadli... ja som zaryty XCckar takze nejake dropy, lavky ma netrapia :)

inak na tych haluskovych bikoch na hopsanie je viac ako jedna pila? ja ze len jeden prevodnik, nejaky zamok a dovi.. :wink:
07.07.2006 - 21:49:34
00
craobs: no jedna pila s dvoma kladkami je fakt to najlepsie riesenie, ale bike sa potom dost obmedzuje na jeden styl jazdenia... :?
07.07.2006 - 22:48:07
00
hmmm .....a čo je to tem sram???
Sram je nemecky vyrobca prehadzovaciek porovnatelny s shimano...Pital som sa na to v predajni ked som kupoval byke.Chcel kupit Kelly's Oxygen 05.
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=c ... 1100464545
Ten Oxigen ma sram vybavu v zadu lenze som radsej kupil Kelly's Magic 05.Nieze by som nechcel ten Oxigen je to celkom v pohode bicykel aj celkom dobru vybavu to ma,ale mal Revoshifty (zevraj sa to kazi) to ma tak odradzalo a Magic bol zo zlavou 6000 SK...Tak nebolo nad cim rozmyslat...
08.07.2006 - 10:34:08
00
Sram je nemecky vyrobca prehadzovaciek porovnatelny s shimano...

ja by som povedal, ze SRAM je na vyssej urovni ako shimano.... SRAM nerobi len prehadzovacky, ale aj retaze, kazety, a vlastne vsetko, co sa tyka prevodoveho systemu.... a zatial som nepucul nikoho sa stazovat.... ja som jazdil aj shimano retaze aj SRAM ... a shimano sa ani nechyta na SRAM ...
08.07.2006 - 10:45:51
00
Sram je nemecky vyrobca prehadzovaciek porovnatelny s shimano...

ja by som povedal, ze SRAM je na vyssej urovni ako shimano.... SRAM nerobi len prehadzovacky, ale aj retaze, kazety, a vlastne vsetko, co sa tyka prevodoveho systemu.... a zatial som nepucul nikoho sa stazovat.... ja som jazdil aj shimano retaze aj SRAM ... a shimano sa ani nechyta na SRAM ...
Nemam az take skusenosti zo Sram,ale viem ze prehadzovacky robia super...A na tochtorocnych Kelly'soch to uz niesu.Aspon na tom Oxigene uz neboli.Neviem sice preco ked su take dobre ako hovoris,ale proste ich tam nedali.
08.07.2006 - 10:51:22
00
Asi su drahe jak slak...Vidim to asi tak,ze Shimano su celkom do pohody a za pohodovu cenu,tak asi preto to to tam montuju...Pravdepodobne by sa byke o dost predrazil keby tam boli Sram komponenty,tak radsej ostali pri(Kelly's)Shimano...
08.07.2006 - 10:55:19
00
aach boooze :roll:
08.07.2006 - 17:00:38
00
Asi su drahe jak slak...Vidim to asi tak,ze Shimano su celkom do pohody a za pohodovu cenu,tak asi preto to to tam montuju...Pravdepodobne by sa byke o dost predrazil keby tam boli Sram komponenty,tak radsej ostali pri(Kelly's)Shimano...


nie, niesu drahe.... ceny SRAM a Shi(t)mano su porovnatelne, ale kvalita je (podla mna) u SRAM komponentov vyssia....
08.07.2006 - 17:29:44
00
Ja som moc neprehadzoval pretoze jazdim dirt a tak som to vyriesil Single Speedom. :) PS:Usetril som vela korun pretoze uz nemusim vymienat kazde 2 tyzdne pätky po 200 SK a kazdy mesiac prehadzovacku.

Single Speed=rozumna vec
18.07.2006 - 19:38:49
00
Ja davam hlas rozhodne sramu!!!! shi(t)mano su meke ako maslo fuj tajbl...-(moj nazor ,moje skusenosti)
20.07.2006 - 02:18:51
00
keyboard_arrow_up