Ja by som zobral GT. Na tom prejdes kadeco....
16.03.2009 - 18:01:24
00
ten mi aj brat odporúča :) - on si ide ten kúpiť
17.03.2009 - 09:37:46
00
TAK ZOBER TO GT-ram je v pohode..aj ostatne veci sa cekom daju,,,ale po 1000km vymen kazetu aj retaz za kvalitnejsiu....HG 30 je najnizsia-najmeksia rada 8kola.
17.03.2009 - 09:50:30
00
tak GT je už doma- ale bratov :( , nemali dve M-ka (ibe nejaké S by bolo a možno L). Škoda. Naživo teda vyzerá oveľa lepšie ako na obrázku a ani ten rám mi nevadí, vyzerá to celkom dobre, a ešte lepšie sa na tom jazdí. No nič, tak idem asi čakať do augusta na zľavy na nové modely....


Predpokladám že S by mi bolo malé-ale možno nie, mám krátke nohy :lol: , a L zase veľké.
Mám 177cm-čo by teoreticky aj bolo na "L" ale keď stojím na "M" , tak tam mám medzi rúrou a rozkrokom dosť málo miesta.
21.03.2009 - 15:39:01
00
to L by ti bolo fakt velke. ja som kupil L a musel som predat a kupit M. mam 178 cm a kratsie nohy:)
22.03.2009 - 23:20:12
00
ďakujem všetkým za rady. Našťastie ešte sa na hlavnom sklade jedno modre "M" našlo, tak som celý happy že ho za pár dní mám doma :D .

Rozmýšľam už len nad takou v podstate kozmetickou zmenou prevodníka Shimano FC 311 za Alivio http://www.bikeshop.sk/katalog/action/productdetail/oc/1190.xhtml , lebo tento sa mi nepáči- nieje totiž taký ako na fotke ale inakší + s krytom- alebo mám radšej odmontovať kryt? Na aliviu nieje(len neviem ako vyzerá také FC 311 bez krytu) skúšal to niekto?
Alebo je to celé zbytočné?(len tak mudrujem aby som si bike zmenil čo najviac na obraz svoj :lol: )


Je tam toto (altus) http://screambikes.eu/images/Shimano_Crank_FCM311.jpg

ale pod rovnakým názvom som našiel aj toto (to už vyzerá trochu lepšie) http://www.bikeshop.sk/katalog/action/productdetail/oc/1200.xhtml len neviem či to je tá istá verzia, len s niečím (čím?) odmontovaným.
23.03.2009 - 20:52:52
00
Tak a už ho mám. Nechal som premontovať kľuky za alivio-hneď to vyzerá lepšie :) .
A čo ma veľmi milo prekvapilo je, že kazetu tam dali HG50 namiesto HG30 a reťaz je tiež namiesto tej IG- HG40. Pritom braz kúpil ten istý pred pár dňami a má tam tú HG 30 :D

Mohli by ste mi poradiť ešte jednu vec? Trochu mi šúcha predné koleso o brzdový klátik, ale len v určitý moment- predpokladám že to bude asi osmička- je možné aby bola na novom bajku? Od výroby? Alebo mám zle založené koleso? :D ale skúsil som ho zložiť a znova založiť a kým nezatiahnem rýchloupínák, tak je ten chod do strany menší, ale keď ho zaistím, tak to ide zo strany na stranu. Tak isto aj trošku do výšky- asi vajce?
Dá sa tento problém napraviť aj doma, alebo mám zložiť obe kolesá a bežať do obchodu nech mi to napravia? Alebo je to normálna vec že sa to v menšej miere vyskytuje aj na novom bicykli? (Brat má tento istý problém)
26.03.2009 - 11:43:03
00
to že je na kolese osmička od nova nie je nič strašné...predsa len kolesá vypletá stroj a nie vždy to bude pri tej masovke všetko tip top...ak máš možnosť, zbehni do predajne, kde si to kupoval rovno na biku, ak nie, tak len s kolesami a mali by byť schopní ich na počkanie vycentrovať...predpokladám, že servisy ešte nepraskajú vo švíkoch a aspoň im to čakanie na jar trochu spestríš... :wink: pokiaľ si nikdy kolesá necentroval, tak sa do toho sám nepúšťaj...nemuselo by to dopadnúť dobre...
26.03.2009 - 12:24:54
00
keyboard_arrow_up