nenavidom rigoly po traktoroch
najvacsia zloba...
fuj fuj fuj a este raz fuj :!: :!: :!:

to mas teda pravdu. sak som dnes na jeden doplatil odretym kolenom :cry: no co uz asi budem musiet zacat trenovat jazdu po takych rigoloch :wink:
05.07.2006 - 20:43:55
00
ja som akurat minule hovoril bratrancovi jak dlho som uz nepadol na biku a za 1hodinu buuuuuuuuuuuuuuuuum a bol som na zemi.... :evil:
06.07.2006 - 13:46:51
00
dnes som konecne hodil drzku aj ja,styri piva v sebe a siel som zboku na obruvnik a uplna amaterska chyba mi smyklo predne koleso na tom obruvniku a uz som lyzal asfalt,nastastie po tych styroch pivach sa mi to zdalo smiesne :oops:
10.07.2006 - 19:22:18
00
napisal by som aj fuj styri piva a bajk... TO NIE! ...ale nepoznam okolnosti
mozno si mal objektivny dovod...
10.07.2006 - 19:46:24
00
napisal by som aj fuj styri piva a bajk... TO NIE! ...ale nepoznam okolnosti
mozno si mal objektivny dovod...


no to som spravil prvy a posledny krat dufam a ten dovod bolo to teplo a v nom sme neodolali tomu osviezeniu,skoda ze som na to doplatil len ja
10.07.2006 - 19:49:45
00
Vsimol som si ze nie som sam kto sa vacsinou po pade smeje. To asi preto, ze som este poriadne nespadol. Minuly tyzden som spravil elegantny kotrmelec aj s bajkom, taky by som ani na zinenke nespravil. Rehotal som sa este pol hodinu :lol:
10.07.2006 - 21:00:18
00
To som urobil aj ja ked som chcel zastat na kraji uzkej lesnej cesty bo naproti isla Avia. Len som nezaregostroval, ze pod tou zelenou bola dost hlboka priekopa, takze som tam zmizol. Ten sofer nevedel pochopit comu sa rehlim ked som odtial vyliezal. 8)
10.07.2006 - 21:33:39
00
jj vacsinou sa smejem aj ja ked prave nebohujem :-)))
zalezi od druhu padu...
raz som isiel takou lesnou cestou akoby vysekanou v terene... cize tak meter asi pod urovnou okolia..
tiez som tam nabral daky rigol ... isiel som dost tesne po pravej strane a v podstate som ani nespadol len som si 'presadol' z bajku na uroven okolia...
to som sa nasmial ked isiel potom za mnou kolega ze co tu sedim... bajk nakych pat metrov nizsie a ja si len tak sedim...
to bol taky z tych prijemnejsich padov... :D
11.07.2006 - 12:50:22
00
Vcera som na biku poriadne spadol :cry: z 2m vysky pri takej 35km/h na zamkovu dlazbu. S kamosmi sme si postavili novy jump v meste po ktorom ked sa odrazite tak letite asi 6m nadialku a po mojom 5 skoku ma vo vzduchu nieako stocilo sam neviem poriadne ako riaditka sa mi takties stocili stratil som rovnovahu a dopadol som na zem zrazu boli vsetci ticho cakali ci este vôbec zijem. Bolo to sakramentsky rychlo ked som dopadal modlil som sa aby som nedosral hlavu lebo som nemal prilbu ako tak som padal tak som citil ze s rukou dostavam kontakt zo zemov mal som ju celu skrvavenu dalej moja bedrova kost je na sracky potom druha ruka koleno ani nehovorim bolo prederavene striekala z neho krv a to bolo vsetko myslel so ze je koniec ,bol ale iba dovtedy kym po mojej hlave nepresiel moj bike tak a to uz bolo vazne vsetko. Hned sa volala sanitka ktora prisla az o 15min pricom som lezal na pesej zone nestratil som vedomie vetko si pametam. Po dopade som sa hned postavil a cudoval som sa ze ma nic neboli pozrel som sa na nohu a z nohy taka fontanka krvy hned som si sadol kamos mi povedal :pocuj tebe nielen ze z nohy a z ruky tecie krv ale aj z hlavy V tom momente som sa cely rozklepal vsetko sa mi triaslo chitil som sa za hlavu a normalne som citil ze mi z viacerich miest hlavy tecie velmi vela krvy a sanitka nie a nie zeby prisla ta sanitka ma poriadne nasrala ja som ju nevidel prichadzat lebo bolo okolo mna velmi vela ludi ale kamos vravel ze sla bez zapnutyh siren a este davala prednost nieakej skodovke co prave cuvala z parkoviska.potom ma nieako zodvyhli zo zeme a dostali do nemocnice na chirurgiu tam mi zasivali:ruku,koleno a hlavu zo zadnej casti kde som ju mal na 4 miestach rozbitu. Dnes mi je uz hej :lol: len ma vsetko strasne boli najviac hlava a z rukami nemozem velmi hybat noha je cela obviazana a na bedrovej kosti mam kopec ako tehotna zena. Co ma najviac dostalo bolo to ze ked som prisiel domov a pozeral na bike tak zom zistil ze nema ani skrabanec :shock: to bude tym ze pristal na mojej hlave :lol:
24.07.2006 - 15:21:23
00
no a co by stalo ak by si mal aspon kokosku a chranice???
24.07.2006 - 15:23:52
00
Zakon schvalnosti-nechal som ich doma :cry: :evil: Siel som len za kamosom po jedno cd ,ale nedalo mi tak som si zopar krat aj skocil.
24.07.2006 - 23:01:06
00
Zakon schvalnosti-nechal som ich doma :cry: :evil: Siel som len za kamosom po jedno cd ,ale nedalo mi tak som si zopar krat aj skocil.


Murphy, Parkinson ... nic ti nehovoria tie mena?
24.07.2006 - 23:48:57
00
no to keby ste videli aky kotrmelec som ja dal na asfalte.cesta 1.triedy pri kralovanoch ja v zavese na mtb za kamaratom na ziletke asi 30kmh a ten zrazu cosi krici dozadu.ja ze co? a uz som videl ako zastal 20cm predo mnou.to uz bolo iba na stop na mieste.kotrmelec prvotriedny cez ruky.bike letel dopredu.stastie ze za mnou nesli auta iba asi 200m nejaky strasne vycumeny cyklista.vtedy som si potvrdil svoj pristup,,prilba vzdy na gebuli aj ked je teplo,,
25.07.2006 - 11:08:40
00
kamarat hovorieva ze bicykel ta musi aspom raz zhodit potom nezhadzuje teraz neviem ci len novy alebo stary ale kto ho ma prvy krat pre toho je novy
02.08.2006 - 17:44:50
00
Odkedy mam novy bike, este som na nom nespadol a to jazdim obcas dost agresivne. :wink:
03.08.2006 - 12:22:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up