Dali sme si daco na juhu. Kalsa - Izra - Pusztafalu - Fuzer - Bodoret - Skaros a okolo hornadu domov. Izru zaskocilo leto.

toto som išiel minulý rok, ale z opačnej strany KE-okolo Hornadu-Skároš-cez Maďarsko až na Izru-Bohdanovce-Krásna-KE. Z Izry som sa vracal už po ceste....celé to bolo nejakých 90 Km, a ešte som aj perfektne zmokol a na Izre ma skoro zožrali komáre. Išiel som podľa vašej mapy Pišta http://www.tronkosice.sk/Trasy/Bodoret/TFuzerGM.html ale tuším niekde okolo Pusztafalu som zablúdil a všimol som si smerovku na Izru, tak som to potom zobral tadiaľ....niekedy si to zopakujem...
btw:normálne na tej fotke na Izre vidieť ako strašne ste smädní... :mrgreen:
05.04.2009 - 22:25:03
00
..... som sa prvy krat v tejto sezone vyrubal (ked som zchadzal z bankova na KVP)

Vidis ako to dopadne ked na teba nedava pozor niekto dospely. 50km co si absolvoval so mnou si sa drzal bez padu, ale ako nahle sme sa na Bankove rozdelili uz padas. Myslim ze na Bankove nebola kofola, ale dal si si niekolko piv. :D :D :D
06.04.2009 - 06:22:24
00
ja som so vcerajskom maximalne spokojny, jedina skoda, ze sme nestihali dojst za vidna az do Kosic, takze stovecka nepadla(to neplati o JaNovi, ktory je jediny zodpovedny a mal so sebou osvetlenie)
06.04.2009 - 08:09:12
00
ako vidím, všetci bikeri využili krásne dni, Lajoška praskala včera vo švíkoch, bolo tam krásne a neverila som tomu, že tam už niet snehu:) jfab mi to môže potvrdiť,že po snehu niet ani chýru:) a lakko neverím,že steju si dal pivo na Bankove, tiež som chcela dodržať pitný režim,ale keď som zbadala tú kopu na Bankove prešla ma chuť na pivo:) dala som si ho doma:)
06.04.2009 - 09:07:41
00
2 energizer V smere z vychodu na zapad je fajn ten navrat okolo Hornadu. Usek Fuzer Bodoret sme isli kolmo hore a je to prilis eroticke (raz ja hore a bike podomnou a o chvilku zase naopak - vystriedas vsetky polohy). Iste existuje mozno niekto kto to vyslape ale naviac v tej horucave ... Smer zo zapadu na vychod obsahuje paradny zjazd z Bodoretu pod Milic a na Fuzer (da sa dokonca zist priamo strmym chodnickom do Pusztafalu). Neprijemny je navrat do Kosic medzi autami. Chybaze prejst od Izry na Cerveny vrch (nad Zdanou) a zase navrat okolo Hornadu.
06.04.2009 - 09:23:53
00
dnes sme boli testovat.
okrem ineho novu oradzadu, a ja som mal pozicany GT force 2 z ISAKO.
v lese je super sucho a teplucko. vysie ako na jahodnu sme nesli, bali sme sa snehu :)
kedze som fulla nikdy poriadne nejazdil, tak hodnotit objektivne nemozem.
tak subjektivne: dole kopcom vyborne, hore kopcom tazko.
viem si ale predstavit vylet/povedzme, ze aj celodenny/ na ktorom by bol robustny 14 kilovy bajk na 150/150 vytecny spolocnik. ovlada sa dobre, ja velekonfortny, odpusta chyby...atd.
ale tahat to so sebou stale?
to je otazka :lol:

Chlapi a kdeze toto je? Myslim na tych fotkach...
06.04.2009 - 09:28:53
00
...neverila som tomu, že tam už niet snehu:) jfab mi to môže potvrdiť,že po snehu niet ani chýru:)

Vcera sme boli aj my na Lajoske a male flaky snehu este su pri kaplnke. Jfaba sme stretli pod Lajoskou ked sa vracal dole a my sme stupali hore na chatu.
06.04.2009 - 10:02:24
00
aj my sme vás videli:)) len ste šli rýchlo ako šípy:)))
06.04.2009 - 10:12:30
00
Tak to tebe jfab robil garde? Ja som sa cudoval ze sa vybral na Lajosku ked je z Presova a tam ma tiez kopec moznosti vyjazdov. Teraz uz viem, kto ho taha do KE. :lol: :lol: :lol:
06.04.2009 - 12:38:18
00
Tak to tebe jfab robil garde? Ja som sa cudoval ze sa vybral na Lajosku ked je z Presova a tam ma tiez kopec moznosti vyjazdov. Teraz uz viem, kto ho taha do KE. :lol: :lol: :lol:


:) prezradím ti niečo, jeho ťahalo to, že doteraz nikdy nevyšľapal ten posledný kopec pred Lajoškou a musím ho pochváliť, včera sa mu to podarilo, takže už ho v Ke tak skoro neuvidíš, včera prekonal sám seba,musím ho pochváliť:) Ja na tom kopci bike vždy tlačím,aj včera som ho tlačila:) a vďaka nemu viem, kto si ty:) včera ma s tebou zoznámil slovami:) ahaa lakko:))) škoda,že ste boli od nás ďalej:) ale teraz keď ťa stretnem,tak ťa pekne pozdravím:)
06.04.2009 - 12:56:52
00
Vidis ako to dopadne ked na teba nedava pozor niekto dospely. 50km co si absolvoval so mnou si sa drzal bez padu, ale ako nahle sme sa na Bankove rozdelili uz padas. Myslim ze na Bankove nebola kofola, ale dal si si niekolko piv. :D :D :D


tak pozor ja dospely som :} ale mas pravdu presne toto ma napadlo, hned jak som sam tak spadnem hehe, nie fakt som si dal len jednu malu kofolu, pri tom pade som sa len nejako zamyslel na chvilu a ten strom sa uz neuhol...
06.04.2009 - 19:19:47
00
tak dnesny vyjazd stal za to, nakoniec to vydalo 103km


Kde ste vlastne boli? Lajoska, alebo aj niekde za Lajoskou?
06.04.2009 - 19:54:32
00
Vyjazd mal 60 km, ale Steju byva v Cani tak jemu to vydalo na 100 km.
06.04.2009 - 19:59:42
00
no to ja viem ze byva v Cani(: , ale tuto v kopcoch som myslel... totiz ako je na tom dalej cervena smerom na kojsu ma zaujima , blata uz niet?
06.04.2009 - 20:03:32
00
Ja som dal Prednu holicu alias Lajosku az dnes doobeda...cely cas sam ako prst az na vlekarov na Jahodnej (rusili snezne dela) a chatarovej macky :wink: (zabudol som, ze v pondelok je Lajoska zatvorena)...

Prílohy:

Snímka003.jpg
Snímka003.jpg 348.33 KiB thumb_up0thumb_down

06.04.2009 - 20:05:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up