uz nieco cez tyzden je k dispozicii vo verzii 2.06 aj oblast Ziliny.snazil som sa ju spravit s co najvacsou presnostou ale chyby sa vzdy najdu.takze by som bol rad keby ste mi svoje pripomienky alebo navrhy posielali bud sem alebo mailom na misiak.i@post.sk. takisto ak ma niekto k dispozicii fotky z tejto oblasti a bol by ochotny poskytnut ich pre verejne blaho uzivatelov Cyklotras bude vitany
04.07.2006 - 12:58:58
00
Fotečky ti budem posielať priebežne, len neviem aké chceš, či smerové tabule, prostredie, ...., a ja niečo nájdem. Zbežne prezreté chýba tam toho celkom dosť, musím ti poslať tú moju starú úpravu, keď na to nezabudnem. :P
04.07.2006 - 13:51:07
00
no lepsie by bolo prostredie lebo pri tom malom rozliseni sa tabule aj tak poriadne citat nedaju.a tu upravenu verziu by si mohol nezabudnut co by som to tam popridaval.uz som to trochu zmenil -hlavne tie krizovatky v ZA a Bytci ale aj nejake miesta.toto bola len taka prva skusobna nedorobena verzia aby si to vsetci pozreli a posielali nove navrhy.buduca uz bude vyzerat trochu lepsie.
04.07.2006 - 18:50:26
00
Jasne, zase som zabudol hmm. :P Asi v pondelok. :P
06.07.2006 - 08:02:03
00
dobre ale v pondelok uz skus prosim ta nezabudnut :!:
06.07.2006 - 11:01:27
00
oblast Okolie Ziliny bola updatovana (dobra praca Miso!)
12.07.2006 - 13:25:28
00
hej posnazil som sa trochu.ved priebezne to vylepsujem .ale myslim ze uz sa na to da o nieco lepsie pozerat :wink:
12.07.2006 - 14:56:23
00
trochu ma zarazilo, ze tam nie su cesty ako stranavy-sedlo javorina, podhorie-sedlo rohac, rohac-hricovsky hrad a tak. ale inak v poho.
a este ma serie jedna vec, ze sa tie oblasti nedaju orvorit napriklad dve naraz. pre okolie ZA by bolo idealne, keby sa dala na raz aj za aj mt. tolko moje postrehy. :)
12.07.2006 - 16:54:38
00
vsak vsetko sa vyvija a doplna postupne.ale ked vies o cestach ktore chybaju tak mi napis vsetko potrebne(typ,dlzka,znacenie,pripadne profil a tvar atd) a ja ich tam pridam.
12.07.2006 - 18:34:15
00
vsak vsetko sa vyvija a doplna postupne.ale ked vies o cestach ktore chybaju tak mi napis vsetko potrebne(typ,dlzka,znacenie,pripadne profil a tvar atd) a ja ich tam pridam.


a mozes mi napisat, v akom formate to mam urobit? typ viem co, dlzka tiez, znacenie? to ako turisticke/cyklisticke znacenie? no ale neviem si predstavit ten profil a tvar, to ako obrazkom? mam tie cesty pochodene niektore, ktore tam nie su, ale nemam gps, takze by som to mohol tak maximalne trochu potrapit v oziexploreri...
12.07.2006 - 23:12:35
00
mozes to spravit dvoma sposobmi:
1. ak sa ti s tym nechce prilis vela casu zabijat tak by stacilo aby si mi to normalne mailom poslal ze cesta medzi tym a tym miestom,aka je dlha,typ a ci na nej je nejake znacenie-cyklo a pesie.profil nie je uplne nevyhnutny ale ak su napriklad 2 miesta v rovnakej alebo podobnej nadmorskej vyske a medzi nimi kopec ktory nie je pridany ako osobitne miesto tak treba napisat v akej vzdialenosti je od jednotlivych miest a aky je vysoky inak by to vykreslilo ako akoze rovinu.tvar by si mohol nakreslit aj v painte na mapu a ten vysek maly poslat.ja by som si to pozrel na svojej a priblizne vyznacil cez ozi.ak nemas naskenovvane mapy tak to kludne carbni v painte ako novy obrazok ako priblizne ta cesta vypada ak sa nejak moc klukati.ale aj bez tvaru sa da.ja tiez nemam este vsetky dorobene.vzdy je lepsie nieco ako nic.
2. ak by sa ti s tym chcelo trochu pohrat tak si otvor v jednom okne uzivatelsku oblast a v druhom zilinu.tie miesta ktore ma nova cesta spajat si prepis z okolia ziliny do uzivatelskej. potom uz len vytvor danu cestu a posli mi svoju uzivatelsku oblast.

ak by si mal nejake fotky k miestam v tejto oblasti a bol by si ochotny poskytnut ich so svojimi autorskymi pravami pre vseobecne blaho ostatnych uzivatelov posli mi ich prosim ta v rozmere 300x225 alebo podobnom malom na mail. vopred vdaka :)
13.07.2006 - 13:41:19
00
Mohol by som sa opytat ci sa chystate v najblizsom case nieco vylepsovat? Lebo som si vsimol ze tam nie su zaznacene turisticke trasy ako v mojej turistickej mape. A to je myslim si chyba. Takze moj typ na vylepsenie je ze aby sa dorobili trasy podla turistickej mapy. Neviem ci je to problem ale mozete skusit.
13.07.2006 - 19:03:44
00
znacenie tras robim podla cykloturistickej mapy od vku.niektore tam uz boli ale pri prerabani niektorych miest a pridavani dalsich krizovatiek na spresnenie sa mohli narusit.uz na tom pracujem.k dalsim mi zase chybali potrebne udaje ale aj tie sa uz budu postupne pridavat.ak mas nahodou neaku novsiu mapu ako ja (ja mam 2.vydanie) a mohol by si ju naskenovat a poslat mi tak by som bol samozrejme rad a ak su tam nejake novsie trasy tak by som ich popridaval.aj ja som si vsimol ze v tejto mojej nie su uplne vsetky a niektore som uz popridaval podla toho ako som ich mal prejazdene.
13.07.2006 - 19:15:00
00
ja som si stiahol naskenovany turisticky atlas slovenska. ak chces mohol by som ti nieco poslat. staci povedat ako a kde.
13.07.2006 - 19:47:18
00
tu je vyrez jednej mapy z tych co mam ja.

Prílohy:

Komentár súboru: mapa
mapa.jpg
mapa.jpg 506.38 KiB thumb_up0thumb_down

13.07.2006 - 19:53:45
00
keyboard_arrow_up