mam uz naramok
15.07.2006 - 00:31:22
00
Napíš mi adresu na milanavi@azet.sk a pošlem ti ho za poštovné ( asi 20 Sk).


Aké peniaze pôjdu do nadácie za ten konkrétny kus?


Ja som si minulý rok objednal od Geroy-a pár kusov. Medzitým som zohnal inde, takže teraz mám v šuplíku ešte zo dva ks. Nadácii šli peniaze prostredníctvom Geroy-a aj prostredníctvom Duplinského s Auparku.
24.07.2006 - 22:35:19
00
Ja som len celkom nepochopil to, že keď niekto pošle náramok za poštovné, tak peniaze dostane pošta a nie nadácia. Ale možno mi to len v tom horku nemyslí a niečo podstatné mi uniklo :D
24.07.2006 - 23:23:48
00
Ja som len celkom nepochopil to, že keď niekto pošle náramok za poštovné, tak peniaze dostane pošta a nie nadácia. Ale možno mi to len v tom horku nemyslí a niečo podstatné mi uniklo :D


lenze peniaze za ten naramok isli do nadacie ked si ten co ho posiela za postovne ten naramok kupil 8)
25.07.2006 - 13:17:51
00
cena naramku je oficialne jeden dolar...po odpocitani vsetkych poloziek ( vyroba, distribucia, reklama,atd...) kolko centov myslis ze ide do nadacie???vela nie...
25.07.2006 - 14:58:52
00
reklama?kde to ma reklamu?akurat ze to nosia sportovci
vyroba? 5 centov maximalne
distribuuje ich nike..ktory za ne zaplatil 1 dolar nadacii a predava ich za jeden dolar..takze distribucia je zadarmo.
dajme tomu, ze su tam este niake naklady takze este 5 centov na kazdy dame dole
do nadacie ide z kazdeho asi 90centov
25.07.2006 - 15:18:36
00
akoze nechcel som Vas sklamat ale trafil si to presne naopak...preto ked uz chcete prispievat na dobru vec, dajte peniaze radsej nejakemu onkologickemu ustavu v SR a nie nadaci ktora tiez musi z niecoho zit, platit zamestnancov, adminitrativu a vsetko skor spomenute...a ked uz ide o to...ta nadacia ani nevie kde Slovensko je...takze ludia na Slovensku,ktorym diagnostikovali rakovinu z tej uzasnej nadacie nedostanu ani cent...takze v tomto smere to je u nas iba modny doplnok...bohuzial
25.07.2006 - 15:58:40
00
na jednej strane dalo by sa celkom súhlasiť s mattom, na druhej strane ak tie peniaze idú aj do základného výskumu trebárs v USA, sprostedkovane môžu pomáhať postihnutým kdekoľvek. A dosť výrazne...
25.07.2006 - 17:12:19
00
Osobne nie som ochotny prispievat do nadacii cez roznych sprostredkovatelov, pretoze neviem kde moje peniaze skoncia. Som skor za nakup nejakych potrebnych veci pre chore deti a pod. a osobny odber. Alebo poukazanie penazi priamo na ucet dotknutej nemocnce (dets. domova), aj ked ani takto nie je zaruka, ze peniaze sa dostanu do spravnych ruk.
25.07.2006 - 17:29:23
00
keyboard_arrow_up