presne, ako som predpokladal ... dalsi. ktory by chcel bike na dura ace takmer nejazdeny za 20 000 ... cize opat napisem len jedno ... kup si lopatu, ak chces za 20 000 bike a nepis tu somariny, ze kolko by kto dal za bike, ktory ani nikto nevidel a ani nikto neuvidi ...
ale je pekne, ze mas sny, ktore sa ti sice tazko naplnaju, ale mas ich ! tie ti nikto nezoberie .. hehehe
17.04.2009 - 07:51:04
00
A od kedy si musí Duracer Armstrong kupovať bicykel? Veď by si mal vyfasovať Trek na mieru. hehe
17.04.2009 - 08:54:34
00
presne, ako som predpokladal ... dalsi. ktory by chcel bike na dura ace takmer nejazdeny za 20 000 ... cize opat napisem len jedno ... kup si lopatu, ak chces za 20 000 bike a nepis tu somariny, ze kolko by kto dal za bike, ktory ani nikto nevidel a ani nikto neuvidi ...
ale je pekne, ze mas sny, ktore sa ti sice tazko naplnaju, ale mas ich ! tie ti nikto nezoberie .. hehehe


...keby som nan nemal tak nezakladam tuto tem! Nemam problem si kupit bike aj za 2 500 ecok. No v prvom rade mi ide o to, aby som mal z danej kupy dobry pocit...co v konecnom dosledku znamena ziskat vyborny bike za vybornu cenu :wink: . Nerad by som zil s pocitom, ze som kupil nieco co taku cenu nedosahuje a teda, ze som sa jednoducho oje..l Samozrejme ak vykryjes rozdiel medzi mojimi a predajcovymi predstavami o cene, tak budem len rad a budem si ta patricne vazit:wink:
A moj nazor je vo vseobecnosti taky: Clovek vtedy kupil danu vec za vybornu cenu, ak nema problem s jej naslednym predajom minimalne za rovanku cenu :wink:


Naposledy upravil duracer dňa 17.04.2009 - 12:46:32, celkovo upravené 1 krát.

17.04.2009 - 09:17:51
00
A od kedy si musí Duracer Armstrong kupovať bicykel? Veď by si mal vyfasovať Trek na mieru. hehe


...no jooo, ved jeden Trek som uz dostal...Ale jazdci mojho kalibru potrebuju minimalne dva rovnocenne treningove biky a ten druhy mi valne zhromazdenie Astany zatial neschvalilo :cry:
17.04.2009 - 09:28:44
00
ak nebudeš mať problém si kupiť rám za 2500€ a vyššie potom sa ti bude lahšie rozhodovať :mrgreen:
17.04.2009 - 11:36:29
00
rasto .... :mrgreen:
17.04.2009 - 19:59:17
00
...keby som nan nemal tak nezakladam tuto tem! Nemam problem si kupit bike aj za 2 500 ecok. No v prvom rade mi ide o to, aby som mal z danej kupy dobry pocit...co v konecnom dosledku znamena ziskat vyborny bike za vybornu cenu :wink: . Nerad by som zil s pocitom, ze som kupil nieco co taku cenu nedosahuje a teda, ze som sa jednoducho oje..l Samozrejme ak vykryjes rozdiel medzi mojimi a predajcovymi predstavami o cene, tak budem len rad a budem si ta patricne vazit:wink:
A moj nazor je vo vseobecnosti taky: Clovek vtedy kupil danu vec za vybornu cenu, ak nema problem s jej naslednym predajom minimalne za rovanku cenu :wink:


Suhlasim, kazdy sa snazi kupit co najlepsie za co najlepsiu cenu. Je to vec nazoru, netrvdim, ze ten kusok nie je hodny ceny, za kt. ho mozes ziskat. Na duru sa urcite mozes spolahnut, slape bez kompromisov. Ram od Meridy, je vecou filozofie, ak sa odbremenis od "mozno predsudkov" je to otazka pre technologa... Myslim si, ze je to velmi kvalitny monococ, ci sa uz vyraba v Thailland abo kde... Neveririli by ste co sa dovaza s ciny, VSETKO. Od rozparanej bundy az po tu kozenu {zamerne nepoviem znacku} za 1 000 euro. Pre vsetkych kt. kupuju mam v zasade jeden odkaz, porovnajte, zhodnotte, ale hlavne kup a jazdi! A daj kontakt ak si z DK/ZA pojazdime.
18.04.2009 - 10:12:53
00
gemyny lopatu na dura ace za 20 000 ? Ty si teda z lacneho kraja :D

no co kedy prides na zahorie potahat spicu?
18.04.2009 - 21:20:58
00
...no, uz ked sme pri tych lopatach, vsimol som si, ze z inzeratov akosi vymizli. :cry::cry: Co sa deje? Je o ne taky zaujem, ze ich uz dotycni ani nemusia davat na inzeraty alebo ich modi zakazdym poctivo mazu? :roll: Ked v inzercii vidim tie cestne vraky, co tam teraz ludia ponukaju za neskutocne ceny, tak mi je z toho na grc. :!:
18.04.2009 - 22:03:10
00
keyboard_arrow_up