Budeme na Loky o 9:30 pri bufete v pocte 2ks...
24.04.2009 - 19:00:28
00
U mna plati 9.30 hod na Loky. Snad sa pridaju aj dalsi. Zombi, Davhan, Muffin a dalsi pridate sa?

o 10:00 budeme dva kusy na hornom bankove.niekde na veľkom parkovisku pri mape.
24.04.2009 - 21:30:03
00
kua kua som dnes normalne chcel prist... ale po tom ,co som rano o pol 4 vygrcal hadam vsetko, co sa dalo ,tak to islo so mnou dneska dolu vodou... kraasny den v posteli
25.04.2009 - 18:13:55
00
alkohol je metla ludstva :) (ak nieco ine, tak sorry : ) )

dnes bolo pekne, vyliezol som na kojsovku (teda, aby som nezavadzal.. len na golgotu :) ), vonku bolo dost ludi, ci uz peso alebo na bicykloch
DST 72.53km, mam dost (aj s dneskom mam este len cca 200km :oops: ), citim aj priedusky (po piatej - na ceste spat uz v zjazdoch prituhovalo)

asi 500 m po vyjazde z domu mi rezervoar akosi prestal tesnit (teda vtedy som to len pocitil), zistil som to, ked mi cosi zacalo kvapkat na lytka :O - pekne premoceny vak a krize+zadok.. rezervoar isiel hned pekne do kosa, a tak som bol odkazany na pet flase :O ... nuz, potesi, hned na zaciatku - ani som nevedel, ze tolko nadavok poznam :-/
25.04.2009 - 20:56:08
00
pokazeny zaludok... ziaden alkohol :D a mozno prave preto :P
25.04.2009 - 21:22:56
00
ja dúfam že silnejšia časť výpravy došla domov už bez ďalšieho defektu.ten náš návrat na bradan nebol najšťastnejšie riešenie.radšej to mohol robo fakt vydržať v tých botaskách a prejsť do kysaku cez baštu.na bradane si ťa nikto nevšíma kým si sám nezavoláš obsluhu neješ tam ťa zdochnúť nechajú prípadne kusať do stola sme mohli.keď si objednáš čakáš ďalších 15 minút kým ti donesú..fazuľovú polievku??nabrať z hrnca do misky a zohriať v mikre tak to snáď ani zo srandy sa nedá pochopiť..ale keď došlo na platenie pipka aj s bločkom bola naspäť za 30 sekúnd..najhoršia krčma akú poznám.nabudúce radšej zájdem na zlatník..yo a robo pindal celú cestu na jahodnú tretry na p..nohy na p..aj chrbát na p..všetko na p.. :mrgreen: ale nakoniec sa hore pekne prebral keď zacítil ten fajn zjazdík z jahodnej na klatovianku a vidina rumu tiež pomohla :) už ani nohy ho neboleli heeh
25.04.2009 - 22:23:30
00

dnes bolo pekne, vyliezol som na kojsovku (teda, aby som nezavadzal.. len na golgotu :) ),

čo je to golgota?teda kde to je?
25.04.2009 - 22:47:16
00
koniec sedackovej lanovky

// dost ma poburila situacia - vychutnavam si na pisivenkach osviezenie jablkom a hla zjavi sa tam chlapec (smer od klatova, odhadom 13 rokov, zavalita postava) na simsone, za nim dalsi dvaja na 4kolke... nie, ze by si to vyslapalo (co by mu nezaskodilo!), ale ono takto... zaujimalo by ma, co na to ich rodicia
25.04.2009 - 22:51:59
00
ja dúfam že silnejšia časť výpravy došla domov už bez ďalšieho defektu.

Tak "silnejsia cast" vypravy dorazila ho Kosic o 19.00 hod a bez dalsieho defektu. Na Loky sme sa stretli styria (Kidak s bratom, Muffin a ja) na Bankove sa pridal Coco s kamosom. Na Lajoske smerom na Kojsovku sa k nam pridal este jeden biker. Na Kojsovke sme sa rozdelili podla toho kolko casu kto mal. Dalej po maratonskej sme pokracovali spolu s Muffinom, Cocom a jeho kamosom. Po padaku z vrcholu Kojsovky musel Muffin prejst po nejakom skle, lebo defekt na prednom opravoval hned na mieste a zadne lepil v sedle pod Suchym vrchom. Lepenie sa vsak uplne nepodarilo, lebo na Opatke uz mal koleso namako. Dostal dusu odo mna a pokracovali sme na Bradan. Tam nastalo dalsie delenie vypravy. Coco s kamosom isli smerom na Jahodnu a my s Muffinom po zelenej cez Priehybu pod Sivcom a Galovu dalej popod Vysoky vrh na Janosikovu Bastu cez Kysak do Kosic. Udaje z compu: TRIP DIST 87,32 KM, TRIP TIME 5:50 hod, AVG 15km/h, MAX.SPEED 70,48 km/h, TRIP CLIMB 2175 m, Tymto vyjazdom som sa prehupol cez tohorocnych najazdenych 1500 km + 700 km na spinnery. Dnes sa venujem rodine, samozrejme na biku. Dame si cca 30 km lahky vyjazd s manzelkou a 12 rocnym synom, ktory mi "sprivatizoval" moj zalozny bike KTM .
26.04.2009 - 08:06:15
00
.na bradane si ťa nikto nevšíma kým si sám nezavoláš obsluhu neješ tam ťa zdochnúť nechajú prípadne kusať do stola sme mohli.keď si objednáš čakáš ďalších 15 minút kým ti donesú..fazuľovú polievku??nabrať z hrnca do misky a zohriať v mikre tak to snáď ani zo srandy sa nedá pochopiť..ale keď došlo na platenie pipka aj s bločkom bola naspäť za 30 sekúnd..najhoršia krčma akú poznám.nabudúce radšej zájdem na zlatník..


Na Bradan som sa uz vysr.. hodne dávno. Kúsok oproti cez most je Hotel Sivec, ak sa ponáhľaš ideš si objednať k pultu, žiaden problém, je urobené aj sedenie vonku.
http://www.sivec.sk/galeria.htm

8)
26.04.2009 - 10:44:02
00
poznám hotel sivec chodievam tam.raz sa nám tam stalo že polievky mali posledné tri porcie a ešte rôzne ale boli sme traja tak čert s tým.horšie bolo s druhým jedlom tiež bola sobota tak varili len pre akcie a zvýšil im len zemiakový šalát a vyprážané stehno no jedz to keď si na bajku..potom som objavil penzión lubinka ten je nad zlatníkom na kopčeku a tam sa dá najesť a lacnejšie akurát že ten toho roku rekonštruujú..zlatník nepoznám ako to tam je s obsluhou a cenami raz skúsim aj tam.
26.04.2009 - 11:05:32
00
Chalani, este raz vdaka za spolocnost, rad som vas spoznal...Ahoj na buduce :wink: !
4Lakko: moj starsi ma 11 rokov, teda to mozme niekedy dat dokopy (aj ,,starka" jazdi :wink: )
26.04.2009 - 12:44:36
00
dnes poobede Zlata Idka a spat, asfaltiik (:

Prílohy:

img.jpg
img.jpg 302.58 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2009 - 16:19:21
00
sobota bola fajn, dakujem vsetkym zucastnenym za spolocnost...posledne kilometre pri ceste spat z Kysaku som toho mal dost, ale Lakko ma cely cas tahal:)
moja vzdialenost 91,25km, nastupane 2080m...
...vcera som nikde nesiel, odradilo ma hlavne to pukanie ramu, na ceste od Galovej ku Janosikovej baste sa to dost zhorsilo a uz na to nejako nemam nervy-este to nejaky cas budem musiet vydrzat, ale bude to tazke :evil:
27.04.2009 - 09:39:30
00
Po včerajšej skúsenosti s neznámymi "bajkermi" na chodníku z Alpinky do Čermeľa by som chcel poprosiť o trošku ohľaduplnosti. Na chodníku, kde cez víkend za pekného počasia sa dá stretnúť polovica Košíc - bajkeri, turisti, psíčkári, rodiny s deťmi (chýbajú už len korčuliari), sa:
1. nejazdí na plné gule - na to je dosť cestičiek ďalej od ľudí
2. keď niekoho predbieham, tak zakričím aspoň "uhni", "vypadni", prípadne "ďakujem", ako to robím ja. V prípade, že je niekto hluchonemý, tak by mohol aspoň hlasno prdnúť alebo grgnúť.
Ďakujem.
27.04.2009 - 10:10:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up