Vilinko27: Svojho času, keď som ešte jazdil SP XC za prckov na celkom obstojných priečkach sa mi stala podobná vec. Boli sme vtedy v Komárne na jednom preteku, ktorý organizoval kamarát môjho otca - p.Kovács. Ťahali sme špicu asi štyria alebo piati z toho dva ks sme boli Kšk-ari a zbytok seredčania a skibajkisti. V predposlednom kole som sa dral na únik, keď zrazu nejaký inteligent mi podobral rohy (mal som ešte vtedy tie také dlhé zahnuté) a stiahol ma na zem. Ja samozrejme reflex, chytil som ho za dres a ľahli sme obaja. Trubiroh jasnačka, vytrepal sa priamo na mňa. Nejaké ľahké poranenia boli ale bolo jasné, že vedúcu skupinu už nedotiahneme. Vtedy začal mať mladý nejaké husté reči, tak jeden presne mierený pravý hák mu ukázal kde je sever.

Myslím, že pred určitou skupinou ľudí, ktorí nemienia harmonicky spolunažívať, sa netreba hambiť presadiť svoj názor. Niektorým prípadom stačí obyčajná verbálna facka medzi oči, iní však bohužiaľ potrebujú premiešať obsah lebečnej dutiny. Žiadne nepríčetné mlátenie sa, stačia len jeden-dva pozdravy výchovného charakteru. Len sa čudujem, že si ho pustil tak naľahko...
26.04.2009 - 21:43:54
00
no myslím, že bol značne otrasený a bol rád, že sa mu nestalo horšie. vtedy ťažko niekomu jednu šuchneš... každopádne vilinko, želám skoré uzdravenie a hlavne aby si na tento zážitok čo najskôr zabudol...
26.04.2009 - 21:55:35
00
tak moja demolacia....asi ze kompletna..isiel som si dnes na Jurka (Nitrianska Blatnica) tak reku sak dam aj marhat ked uz som tu....fajn bolo pekne ludi dost ale nie zas tolko tak som si isiel dole :P zrazu menej a menej ludi a krajsie sa uhynali :wink: az zrazu pridem taka rovinka dolu krasna no nepridaj si :) jeden clovek ktory sa uhyba....a v tom sa mu asi v makovici nieco pridrelo a ked som siel asi najrychlejsie z celeho zjazdu do mna sotil...tak sa pytam je to normalne? z rohmi som robil zimnu orbu z laktom asi tiez brzdova pacica smeruje k nebesam sedlo nakriv.... no proste cely som doj*bany a tak isto aj bike... a tak si lezim krvavy na zemi :P popritom mi ta osoba este nadava de letim a co keby som niekde niekoho zrazil a kraca si dalej hore asi z pocitom dobre vykonanej prace....pricom ludi som obchadzal maximalne bezpecne a pomaly :( tak ked tak rozmyslam bicykle motorky kone maju zakaz do lesa ale debilny ludia tam ist mozu je to spravodlive? ....ale stale som nepochopil preco sa najdu ludia ktorym az tak vadia rychle bicykle....no proste krasny den ale preco ja natrafim na takeho blbca? :( tak ja len asi tolko a keby sa ten dotycny niekde chvalil ze dal dole cyklistu v okoli Piestan tak mi prosim vas poslite jeho meno ;)...ma este niekto taky krasy zazitok? radu?


nodmalne som kludas a znesem vela... ale stat sa toto mne tak by to pre utocnika nedopadlo dobre... :evil:

kde presne to bolo ?
27.04.2009 - 08:18:37
00
no len zasa nema kazdy dva metre a 100kg.. a dalsia vec je vek..
a byt rozbity z padu a este aj fasovat jednu od uja za ucho no ziadne terno..
ale presne pre takychto kktov je lepsie jazdit aspon dvaja..
27.04.2009 - 08:52:50
00
tak tak dvaja a kazdy ho nakope z jednej strany :mrgreen:
27.04.2009 - 09:10:34
00
Ten tipek je teda dobry *****. Asi by som normalne volal policiu a robil fotodokumentaciu. Pokial si dobre spominam, par rokov dozadu tu spominal niekto hovado, co v okoli Piestan zhadzuje bikerov.
Ale zase vybrat sa na Jurka a Marhat v den ked je tam organizovana omsa, alebo co to tam bolo, tiez nie je najlepsi napad, a uz vobec nie chodit tam v danej chvili rychlo.
27.04.2009 - 09:13:45
00
zistil som jedno policiu radsej nechaj tak a treba si to vybavit osobne , ti majstri idu vzdy tam kde sa nic nedeje cize sa vyhybaju svojim povinnostiam , neviem si predstavit ze by sa srali koli chalanovy volade do hor ....... , neviem ja som napr rozmyslal bud o slzaku alebo o paralizery ,co vy nato ??
27.04.2009 - 09:46:54
00
ze to ho tam akoze chces nahanat cely krvavy, a nechas bike uprostred luky?
a este potom uvidis tie reakcie o utociacich bikeroch na bezbrannych pesich..
nakoniec zhodia vinu aj tak na bikera, pretoze urcite ohrozil daneho chodca a ten sa len reflexne branil aby donho nenarazil blazon jeden cyklisticky bezohladny..
27.04.2009 - 11:12:06
00
no sak toto je uz o jednotlivcoch ale uznavam moze sa to pouzit na propagandu :-)
27.04.2009 - 12:27:13
00
:| hej nebol to stastny napad vozit sa tam rychlo ked tam je najviac ludi a je to turisticky chodnik ale tak ked niekto nevie co je bicykel ako rychlo bicykel dokaze zabrzdit a ako idem medzi ludmi tak ako ho moze napadnut myslienka ze ma zhodi? bol som rad ze som cely ale keby som aj zivi a zdravy urcite by som sa doneho pustil bol som z mladsimi chalanmi a ani by ma nenapadlo im nieco vycitat ze mu oni nic nesli spravit lebo na to nemaju a ja som siel prvy a oni boli daleko vzadu.tak c tak niektorych myslenie je proste cudne a nic s tym nenarobime ja len ze davajte si bacha na debilov :lol: ono ich tu mame v tejto krajine pozehnane ;) dik za podporu ale je mi to prd platne ked ma strasne boli rameno :(
27.04.2009 - 20:37:32
00
neviem ako rychlo si fakt siel a kolko salt spravil.. ale mam pocit ze bud rad ze ta len rameno boli :(
27.04.2009 - 20:42:24
00
sice to nesuvisi s demolaciami... no ked uz ste zacali, dam aj ja jednu nemilu prihodu...

isli sme tak 3ja na horakoch po ceste z PN smerom na Pobedim... a za nami sa rutilo velkou (rozumej naozaj velkou) rychlostou volvo... my sme sli samozrejme za sebou... no ten curak okolo nas presiel tak nebezpecne, ze sme na neho dvihli ruku a ukazalu mu fuckera, aby pochopil, ze je debil co nas ohrozil... no a v tom ten ***** zastavil, vystupil z auta a cakal kym k nemu prideme... ako sme tak prichadzali tak nas zastavil a ze co si to dovolujeme ukazovat mu fuckera... akoze boli sme sice 3ja a on len sam, no ten debilko mal v zadu v aute pitbulla, ktory mal otvorene okno a nepekne sa na nas pozeral... keby ho tam nemal, tak tento debil (cca 28r., holohlavy a akoze nabuchany) by si asi nedovolil zastavit 3ch 85-95kg chlapov... no kedze mal svojho punťa (meno len tak ilustracne) tak si myslel ze nas zastrasi... no kedze sme pochopili ze mudrejsi ustupi, ospravedlnili sme sa mu ze to sme len tak ruku zdvihli, a ze nechceme si robit problemy.. tak v tom ten debil sadol do auta, a isiel dalej...
je to ale curak.
27.04.2009 - 20:47:16
00
...jeden clovek ktory sa uhyba....a v tom sa mu asi v makovici nieco pridrelo a ked som siel asi najrychlejsie z celeho zjazdu do mna sotil...

Rad by som si vypocul aj verziu toho cloveka. Ublizit ti urcite nemal, ale neverim, ze si bez viny.
27.04.2009 - 20:49:18
00
Rad by som si vypocul aj verziu toho cloveka. Ublizit ti urcite nemal, ale neverim, ze si bez viny.


neverim ze Vilinko27 (nepoznam osobne) spravil nieco tak zavazne, aby si za to zasluzil byt soteny z bicykla vo velkej rychlosti... taketo nieco spravi len debil.
ale vravim, neviem co za tym bolo, no aby clovek musel nieco taketo spravit, ze niekoho soti v rychlosti z biku, tak to by muselo byt nieco naozaj velmi vazne...
27.04.2009 - 20:54:11
00
:roll: jfab : mal som vinu ze v jeho ociach som isiel prilis rychlo a asi si myslel ze nikde nebrzdim alebo co...ale predsa nebudem brzdit ked idem okolo dospeleho cloveka ktory sa uhne nabok nie? keby ho nestretnem v rovnom useku de vidim a idem rychlo ale keby ho stretnem v zakrute kde by som nevidel dopredu tak nejdem okolo neho 50 idem 20 a asi by ma ani nezhodil :( proste vela nahod v kope a pako na ceste =) ale zhodit niekoho? ani by som nad tym nikdy neuvazoval.teda kaslime na to uz ;) JA len aby sme sa mali na pozore debil ciha na kazdom rohu :D
27.04.2009 - 20:59:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up