Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
robka, pivo nekupuj, šetri na prilbu, čo ťa na ňu chlapi nahovárali... vidím však, že zatiaľ neúspešne...


týmto sa chcem ospravedlniť všetkým,ktorí sa snažili primäť ma k tomu,aby som nosila prilbu a nepodarilo sa im to..problém nie je vo vás,ale vo mne....ja viem,som stratený prípad.....ale keď še nedá,ta še nedá...
04.05.2009 - 20:03:36
00
Asi by sme ta mali niekedy niekde opatrne zlozit - tak aby to bolo bez nasledkov len trocha zabolelo. Aby si uverila. Ved ver aspon dospelym ak nechces verit tym pubertakom. :)
04.05.2009 - 20:12:17
00
Asi by sme ta mali niekedy niekde opatrne zlozit - tak aby to bolo bez nasledkov len trocha zabolelo. Aby si uverila. Ved ver aspon dospelym ak nechces verit tym pubertakom. :)


pištik,to ozaj nemusíte, viem čo je to otras mozgu, zlomený nos a byť v bezvedomí...zažila som to po páde z bike a bez prilby pred 3 rokmi.....preto vravím,že som stratený prípad...a tak isto chápem,ak niekto nechce so mnou bikovať bez prilby....a tým,ktorí so mnou bikujú aj bez prilby ďakujem....
05.05.2009 - 06:58:53
00
a tým,ktorí so mnou bikujú aj bez prilby ďakujem....
Bikuju ale s akym strachom o tvoje zdravie. Ale zase si dospela osoba tak viem ,ze sa spravas na biku bezpecne, hoci prilba ti na bezpecnosti iba prida. Ale..........
05.05.2009 - 09:25:45
00
Bikuju ale s akym strachom o tvoje zdravie. Ale zase si dospela osoba tak viem ,ze sa spravas na biku bezpecne, hoci prilba ti na bezpecnosti iba prida. Ale..........


ďakujem Drocik pekne..ja neviem,čo viac k tomu dodať....
05.05.2009 - 09:53:40
00
Niektory ludia sa ucia na chybach inych a niektory ani na svojich co uz, nie som tu na moralizovanie.
Tiez som v minulosti(davno:) nenosil prilbu na vyjazdy kde som to neplanoval nijak hrotit a len tak sa vozit. Ale nezalezi len na technike jazdy a predvidavosti, moze sa pritrafit technicka porucha alebo nejake vonkajsie okolnosti. A prilba minimalne zmierni nasledky. Hlavne ked sa jazdi narocny teren. Clovek sa spolieha na kus materialu pod sebou a ten moze vypovedat sluzbu. prasknute rajdy, tiger na prednom kolese vo velkej rychlosti, zlomeny krk vidly....
05.05.2009 - 13:37:35
00


nemate to este niekde inde uploadnute, mne v kuse pise : Sorry, the free service is at full capacity. :?: :?: A som uz celkom nazhaveny na to video ...
05.05.2009 - 17:43:35
00
Ak mate problem so Sendspace podobne ako Tramp ci ja, tak si ho mozete stiahnut aj z http://www.cergov.luho.sk/nedela3.5.09.wmv


Naposledy upravil Luho dňa 05.05.2009 - 22:32:01, celkovo upravené 1 krát.

05.05.2009 - 20:45:35
00
dik za pomoc s videom netusil som ,ze to ulozisko bude taky problem
05.05.2009 - 21:12:20
00
Keďže som sa nemohol zúčastniť prechodu Čergovským hrebeňom v nedeľu, rád by som si akciu zopakoval trebárs v dvojke počas tohto predĺženého víkendu (piatok, (sobota), nedeľa). Hľadám niekoho, kto nejde na AM-EN a pridal by sa (Racho?).
06.05.2009 - 21:20:37
00
Nemozem odpovedat za Racha, ale on s nami v nedelu na Cergove bol. Mozno si to da este raz.

Info pre vsetkych, co sa chystaju na AM.EN:
Po vcerajsom preskumani casti slanskych ciest konstatujem, ze je tu extremne sucho. Tak prasny amen snad este nikdy nebol, takze nezabudnut na mazadla.
07.05.2009 - 07:56:24
00
Tiez som v minulosti(davno:) nenosil prilbu na vyjazdy kde som to neplanoval nijak hrotit a len tak sa vozit. Ale nezalezi len na technike jazdy a predvidavosti, moze sa pritrafit technicka porucha alebo nejake vonkajsie okolnosti. A prilba minimalne zmierni nasledky. Hlavne ked sa jazdi narocny teren. ...

Nebol to ziadny zaciatocnik (nechcem zbytocne konkretizovat) a bolo to na cyklistickom pruhu na Hlavnej v Kosiciach. Siel krokom - bolo dost vela ludi. Zrazu vybehlo decko a on v snahe zabranit srazke padol. Bezvedomie - sanitka ... dopadlo to dobre. Nemal prilbu. Po meste ju tiez nevozim ale obcas sa zamyslim, ze vonku je bezpecnejsie. "Nenarocny teren" je nebezpecny - clovek je menej opatrny a telo uvolnene.
07.05.2009 - 08:04:38
00
Presne to som myslel, moze sa stat vsetko aj v uplne bezpecnej situacii.
07.05.2009 - 12:00:40
00
Mozem potvrdit,v Belgicku som si dal amatersky maratonik a po cca.30min. jazdenim singlikami,terenikom viedla trasa krizom cez asfalt.cestu a ja som narazil prednym rovo do vysokeho obrubnika,let cez rajdy,pristavacka-klinec na prilbu...este 10min. som tam sedel,utieral si krv z nosa a dakoval si,ze som mal prilbu na hlave...To sa mi stalo uz viac krat.Kazdy nech si z toho zoberie co chce,ja som zivy a tesim sa zo zivota.
08.05.2009 - 00:05:48
00
ja som tiez niekedy nerad nosil prilbu. az kym som raz 3 metre z biku neletel a rovno na hlavu.Akoze pocit to bol pekny len tak si letiet slobodne ako vtáááák len tu zrazu prááásk.Dutá ozvena sa sa rozzvučala po doline ale tekvica vydrzala ,trocha /dost/ krvi,a ako som sa udrel odvtedy som dostal rozum a uz nosim vsade.
08.05.2009 - 00:43:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up