naco este jedna ina trasa v podstate podobna tej od sustera?
naco je to dobre?
to je celkom ako viac tem o tom istom jazdeni okolo kosic..
07.05.2009 - 23:03:31
00
hmm, nedaval by som to ako druhu casovku pretoze viac ako polovicu z nej ta nebavy dupat do pedalov ako zmyslu zbaveny (teda aspon mna urcite nie) ked stupak zacina prave od tych krikov ktore spominas a je to dost kratke nato aby si to pojal ako casovku 8) Ked uz tak velmi chces druhu casovku tak skus od baranka asfaltku k zahradkam (len ten prvy stupak) minuli rok cca tyzden pred 1.KBM som sedel pri ovecke a popijal pivo a pokial som ho dopyl tak som jednemu manikovy ktory tam podla vsetkeho trenoval naratal 14 vyslapov. v ten den som sa rozhodol ze na 1.KBM nejdem. ved co by som tam aj robil medzi tymi pacientmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
P.S btw: na zajtra mam priepustku :mrgreen:
07.05.2009 - 23:13:22
00
4 chrinik: podobná?podľa mňa je o dosť ľahšia podstatne menej náročná a nie je taká technická ako schusterovka.napr. pre tých čo potom pokračujú na dlhšiu túru ďalej a nechcú sa zničiť hneď na začiatku dňa na schusterovke..alebo takto.stačí si ju nevšímať.normálne ignoruj to čo sa ti nepáči ;)

4 mastodont: aj tá sa dá veď to nafoť nahoď a hotovo.ale fuj asfalt..bléé..k tomu btw ok ;)
07.05.2009 - 23:17:58
00
coco: co si ma dlho nevidel? ved ja nemam na casovky ani kg, nieto este bike.
neboj zajtra medzi brydlicami v 200vys. metroch ti to vysvetlim :mrgreen:
07.05.2009 - 23:26:01
00
..viac ako polovicu z nej ta nebavy dupat do pedalov ako zmyslu zbaveny (teda aspon mna urcite nie) ked stupak zacina prave od tych krikov ktore spominas a je to dost kratke nato aby si to pojal ako casovku 8)

no skús ísť dupať ako zmyslov zbavený heeh a ver tomu že od kríkov budeš chrčať :mrgreen: a trošku kratšia preto čo som už písal chrinikovi.aby sa dalo ísť v pohode aj ďalej prípadne pre tých čo schusterovku nezvládnu pod 15 minút tak ju radšej ignorujú prípadne pre tých pre ktorých je schusterovka zbytočne priveľká námaha kvôli napr. zdravotným problémom.
07.05.2009 - 23:34:58
00
coco: co si ma dlho nevidel? ved ja nemam na casovky ani kg, nieto este bike.
neboj zajtra medzi brydlicami v 200vys. metroch ti to vysvetlim :mrgreen:


hehe..hm..a ako?dáme nejakú časovku predtým?alebo počas cesty? :mrgreen:
07.05.2009 - 23:38:07
00
No co zajtra chystate ?
Mozno sa na nejaku casovku pridam :mrgreen:
07.05.2009 - 23:39:09
00
keby som ju mal dupat od zaciatku, (co sa nestane) tak po 100m by ma to prestalo bavit tak-ci tak. na co sa dodrbat na zaciatku. ale poviem ti tajomstvo: ked som mal pod 100kg pred mnohymi rokmi tak som po tej trase robil jazero-alpinka pod 1 hodinu. ale nechaj si to pre seba lebo som to robil so svojou velkou kobylou ktoru beriem aj zajtra :mrgreen:
07.05.2009 - 23:40:28
00
No co zajtra chystate ?
Mozno sa na nejaku casovku pridam :mrgreen:

9.00 pred triskacom.
klasika ruzinsky so zajdenim na maricu a spät :|
07.05.2009 - 23:41:14
00
OK

A čo taká dlhšia časovka na porovnanie - myslím tu do témy
Štart "tryskáč" cieľ takisto. ( jahodná, ružín, londýn, kysak ,kostolany,)
Myslím. že to v rámci tréningu / kondičky jazdí viac bikerov.
skrátka malý ružínsky.
Čo myslíte ?
Je to skôr pre cesťák. ale na horáku je to tak isto bežné
( Tuším som to už zvládol pod 2:30 - ale dosť to závisí od košického vetra )
07.05.2009 - 23:51:11
00
ja nemám cesťák.ani už nikdy nebudem mať lebo nerád dýcham výfukové plyny z motorových vozidloch :mrgreen: ja si radšej pohodlne zapálim cigu ako sa budem ničiť za nejakou aviou :oops:
07.05.2009 - 23:54:56
00
Cesťák nemám ani ja, a niekedy biker vyrobí aj horsie plyny ako avia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
07.05.2009 - 23:58:52
00
to nie sú plyny.to po fazuľovej polievke na hoteli sivec občas zapínaš forsáž :mrgreen:
(vysv: forsáž. prídavné spaľovanie, napr. u tryskových lietadiel. Slovník cudzích slov (SCS). Online slovník cudzích slov je projekt, ktorý obsahuje vyše 20000 ...
slovnikcudzichslov.eu/slovo/forsáž - 10k - V pamäti - Podobné stránky) :mrgreen: :mrgreen:
08.05.2009 - 00:08:42
00
...ja len tak na okraj ze je tu aj tema: "Vyjazdy v okoli KE" alebo "Pieskovisko" tak nechapem preco sa tato tema zacina zasierat OT.
2 coco: nehnevaj sa ale casovka je zvacsa na to aby si ludia vedeli porovnat vykonnost a nie na to aby si po nej bol oddychnuty na dalsi 10hodinovy vyjazd. navrhovat vselijake 500-metrove "casovky" vhodne max. tak pre cestak je myslim kus od veci (odhliadnuc od toho ze ta co tu bola nahodena ako prva bola vseobecne akceptovana a jazditelna pre vsetkych)
08.05.2009 - 11:44:30
00
...ja len tak na okraj ze je tu aj tema: "Vyjazdy v okoli KE" alebo "Pieskovisko" tak nechapem preco sa tato tema zacina zasierat OT.
2 coco: nehnevaj sa ale casovka je zvacsa na to aby si ludia vedeli porovnat vykonnost a nie na to aby si po nej bol oddychnuty na dalsi 10hodinovy vyjazd. navrhovat vselijake 500-metrove "casovky" vhodne max. tak pre cestak je myslim kus od veci (odhliadnuc od toho ze ta co tu bola nahodena ako prva bola vseobecne akceptovana a jazditelna pre vsetkych)

jj máš vcelku pravdu.sorry za všetkých za tie ot príspevky.a tá časovka 500 m pre cesťák to bolo o niečom inom ako o naozaj..ale zaujalo ťa to keď si o tom napísal či ne? :mrgreen: dobre šak už som ticho :mrgreen: :mrgreen:
09.05.2009 - 00:06:38
00
keyboard_arrow_up