No dnes som si dal schusterovu casovku a mi nedalo, ale som si musel prejst ten singel, tak som si to este kusok predlzil. Nie som ziadny amenak, jazdim take bezne cykloturisticke chodnicky ako kazdy priemerny biker, nemam ziadny extra bike (ma cca 3-4 roky a nestal viac ako 14000), obycajny Scott hardtail a normalne som to presiel bez zlozenia nohy na zem. Ani sa mi nestalo ze som skoro spadol a cestou dole som si uvedomil, ze toto je ono. Nie je to az take technicke, ale je to pekne... miesto toho, aby som si to po zvaznici preletel 30-40km/h co by sa stavalo kebyze je ten chodnik v style cervenej od bankova na jahodnu a mal by som to za sebou do 2-3 minut. Takto som si cely les vychutnaval, obdivoval ako nepadam a pod. A to som pri uplne prvom prejazde trosku nadaval ale dnes sme si s tym chodnikom padli do oka. :)

Samozrejme na jeho zaciatku za jahodnou nemohol chybat parik zalubencov v aute.

PS: cestou mi jeden biker pozdravil "nazdar Johny", tak pls ozvi sa, asi z fora, len ja som taka truba, ze si nepametam velmi tvare, aby som nabuduce uz vedel :oops:
20.05.2009 - 21:54:05
00
mrazik, to je ponuka, ktora sa neodmieta!
teraz sa len dohodnut kedy budeme v icianskom sedle...
myslis, ze by sme stihli aj singel margit?
EDIT: v sobotu preto, lebo v nedelu uz opat kocikujem!


Naposledy upravil chrinik dňa 20.05.2009 - 22:03:49, celkovo upravené 2 krát.

20.05.2009 - 21:59:46
00
prečo v sobotúúúúúúúúúúú????
:|
20.05.2009 - 22:01:07
00
johny pre mňa je to ťažko pochopiteľné keď tu najprv niekto napíše že tam treba preliezať stromy či kmene či čo a píli ich veľkou pílou a potom tu napíše že to vôbec nie je také 'technické'.to aké kmene boli myslené?apačov?siouxov? :mrgreen: johny ty si asi občas robíš p... z príspevkov že? :mrgreen:
20.05.2009 - 22:11:00
00
COCO nepoznam Ťa a veľmi nerád to pišem, ALE:
dam ti taký konštruktívny návrh: skus menej rečniť a viacej jazdiť...
ak sa ti nebude páčiť --- nabuduce nepôjdeš....A JE TO...
20.05.2009 - 22:17:14
00
johny pre mňa je to ťažko pochopiteľné keď tu najprv niekto napíše že tam treba preliezať stromy či kmene či čo a píli ich veľkou pílou a potom tu napíše že to vôbec nie je také 'technické'.to aké kmene boli myslené?apačov?siouxov? :mrgreen: johny ty si asi občas robíš p... z príspevkov že? :mrgreen:


dnes som kupil nove kluky a cuduj sa svete, bud su tie kmene uz orezane alebo tie nove kluky uz robia tak, aby sa nezarezavali do popadanych stromov :D

a ked si precitas moj posledny prispevok, tak som pisal, ze ma dnes tak tuklo a sa mi ten singel zapacil akosi viac. som si konecne uvedomil ze ahaaaa jake je to super, kto vie vie, kto nechce vediet, nech sa nepyta :)

a prdel z prispevkov? klamat neklamem ak na to narazas, inak som za kazdu srandu :) jednoducho nie je dobre vsetko brat tak vazne, lebo potom tu vidno jak sa strhne "hadka" pre nic za nic... toto nie je manzelstvo, toto je prosimpekne forum, tak sa podla toho spravat! :D predtym som ten singel bral tak, ze nech si tam bude, poznat ho poznam, ale mam radsej ine cesticky... oddnes po nom asi budem jazdit castejsie :)
20.05.2009 - 22:18:17
00
johny hej písal som ti to so srandou veď to aj vidno či ne?
20.05.2009 - 22:32:35
00
COCO nepoznam Ťa a veľmi nerád to pišem, ALE:
dam ti taký konštruktívny návrh: skus menej rečniť a viacej jazdiť...
ak sa ti nebude páčiť --- nabuduce nepôjdeš....A JE TO...

nerečním ale píšem :mrgreen: snažil som sa konštruktívne myslieť na sobotu a nedeľu ale už som radšej domyslel yo?nikdy som nemal rád pionierske organizácie.snáď si ma správne pochopil heh
20.05.2009 - 22:37:45
00
No až tak som zase nahnevať nikoho nechcel. Hlavne to ludia neberte osobne, no ked vidim ze si niekto v takyto nadherny den da tu namahu vypisovat na forum odpovede miesto toho aby isiel na pivo na jahodnu alebo lajosku alebo klatovianku (co je podla mna velmi hodnotne bikovanie, ktore tiez rad robim) tak potom si neviem odpustit klasicku vetu co treba casto ludom hovorit.
Písat striebro, jazdit zlato

Bol som ten singlac dnes ukazat dalsim dvom ludom a boli nadseny.

Ad singlac - v hornej casti je jeden usek kde by bodla tocka, je tam asi 20 metrov rovno dole a potom je dost strma lava, uz to zacina byt vybrzdene.
Skromne by som sa vyslovil za dalsi meander, pozeral som je tam miesto a nekomplikovany teren - asi by to islo urobit hrablickami, maximalne motycka.
Dve tri miesta maju lahko zakerny charakter - taky hupik a po nom fest ostra do lava, pripadnych vahavcov usmerni strom :shock:

Co je velmi pozitivne - ziadne miesta ktore by cloveka nutili ist nieco v rychlosti alebo tak, da sa vsetko ist aj pomaly a je aj kde vystupit.
Potesi obojsmerna jazditelnost.

ad vladol: ozvi sa na ss, dame dajake stretko v lese hodime rec
20.05.2009 - 22:41:01
00
nenasral si ale pobavil :mrgreen: teda čo sa týka mňa ako latentného xaxa
edit: bol som do robota tak ťažko som mohol byť inde..aj keď sme niečo na večer plánovali odložili sme to na zajtrajší večer lebo dnes by to bolo nasilu a natesno

edit2: a vysvetlí mi niekto načo do p... tu je fórum keď sa do neho nemá písať? :mrgreen: urobil som vlákno bajklando a umiestnil ho do vlákna o hocičom.nedobre.načo.píš to hore.toto je zbytočné.atď..presunuli ho medzi výjazdy ale tie príspevky píš to do pôvodného a podobne pokračovali tak som ho nechal radšej tak zapadnúť prachom keďže ho nechceli zlúčiť s týmto.ale napíšem niečo tu hore tak je zase nedobre :mrgreen: potom to treba radšej špecifikovať 'len pre vybraných' a bude pokoj.
p.s. ja si nenechám na seba kydať ;) a viem odpovedať aj štýlom 'trhni si nohou bejby' :mrgreen:
20.05.2009 - 22:44:00
00
Rad by som upriamil smer debaty inam. Ten chodnik (tolerujem slovnik tvorcov) je zatial jediny a mam pocit ze na Slovensku jediny pripad administrativne dotiahnuteho riesenia. Ma to vsetky razitka a preto je to da sa povedat nenapadnutelne. Namiesto toho aby sme tym chlapcom podakovali ak uz sme nepomohli (vazne ma mrzi, ze som nebol aspon raz motyckou hrabnut), tak namiesto toho sa hrabeme v rychlo sa rozvijajucej zabomysej vojne. Nezabudnime ze proti nam je dobre organizovana fronta polovnikov, kseftarov s drevom a dost casto spontanne vytvaranych particiek chatarov a "turistov" a mozno som dakoho aj zabudol spomenut.

Mame kopec problemov ako sa dostat na svoje oblubene trasy. Cyklochodniky v meste su len formalne. Nemame ako sa legalne dostat von z Kosic. V Cermeli ide o zivot, navraty zo zapadu su zablokovane, dostat sa z centra na Furcu je mozne len oklukami alebo je to zase o zivot. Prejst okolo Hornadu v oblasti krizovatky pri colnici znamena predierat sa "pozostatkami" po bezdomovcoch ...

Mame v okoli dostatocny vyber tras a je nas nastastie dost na to aby si kazdy vedel okolo seba vytvorit particku co mu pasuje. Budme radi a nehrajme sa na lepsich a horsich. Ak mame pretlak pracovitosti tak povyse som dal par naznakov - mozno pridate dalsie.

Sypem si popol na hlavu, ze som si tak rozsiahle zamoralizoval. Slubujem, ze sa polepsim. 8) :wink:
21.05.2009 - 07:40:18
00
Singel na Jahodnej je vynimocny uspech, je to krasna trasa a ukazka toho co sa da dosiahnut a kam by mala ist snaha do buducna.

len aby si sa z neho neposral :wink:

v poslednom case tu na fore kazdy iba hundre, tazke trasy, dlhe trasy, kamene, stromy, rychle tempo, skore vstavanie...nikto nikoho nenuti, aby sa pridal, kazdy nech si jazdi kde chce, ako chce, kedy chce a s kym chce...howgh

ano v poslednom case je cele forum len o tom amene ci ako to volate :wink:


btw: ani som netusil aku debatu moze rozprudit napisanie jedneho obycajneho osobneho nazoru. hm. (pripominam ze som nikomu nezakazoval tam ist, alebo zeby to trebalo nebodaj znicit alebo nieco take)
21.05.2009 - 07:58:12
00
absolutne suhlasim s Pistom, namiesto toho, aby sme sa kazdy venovali takej cyklistike, aka nas bavi, tak si tu budeme navzajom vyhadzovat na oci, kto ma lepsie formicky

Miso, uz sa prosim ukludni, to ti tak vadi, ze niekto tu jazdi AMEN a dokonca si dovoli sa tu s niekym dohadovat na vyjazdoch a potom pisat zazitky...?...lebo z tvojich reakcii to tak vizera

coco, ty zvyknes spominat hupiky...mozem ti s kludom povedat, ze ten singlac nie je o nic narocnejsi, keby sme spolu neboli na Kojsovke, tak by som si podla tvojich reci myslel, ze nevies jazdit na biku, alebo si lemra, ktora s vyplazenym jazykom dojde maximalne na Jahodnu...

poprosim vsetkych ucastikov tejto neplodnej debaty, aby sa vykaslali na to, comu sa nechcu venovat a nevypisovali tu nezmysly o tom, na ktory chodnik urcite nepojdu a ako na nich nikto nemysli, ...sezona je v plnom prude, tak hor sa do lesa :)
21.05.2009 - 08:31:13
00
len aby si sa z neho neposral :wink:
ano v poslednom case je cele forum len o tom amene ci ako to volate :wink:

Nespravaj sa ako 15-tocny chlapec. Jazdi to, co ta bavi a tam, kde sa ti paci. Aj my ostatni to tak robime. Piseme o tom, delime sa o zazitky, zverejnujeme fotky...

Pista, mas naozaj pravdu. Musi tu byt aj niekto dospely, nech dava na nas poriadny pozor.
21.05.2009 - 08:53:37
00
no ved presne to robim. ja som napisal moj nazor, nikoho som o nicom nepresviecal, nikomu som nic nezakazoval a hned som bol ten zly zly zly chlapec co si dovolil zapochybovat o vasom famoznom singlaci. skus si to prejst znova a precitat napr reakciu od flinker-a. takze neviem preco sa teraz navazate do mna.
21.05.2009 - 09:00:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up