Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
diki za info o pocasi...RR ostal na svojom mieste :wink:
22.05.2009 - 22:00:25
00
zaregistrovaný = za 19,90 EUR číslo, obed, nápoj, DVD z roku 2008 pošlú poštou! to mohlo byť radšej tohoročné 2009 :? za tie prachy...


gratulujem ake si vyfasoval cislo ?? Teda zajtra sa vidime.... platim tu kofolu :wink:
22.05.2009 - 23:10:43
00
ja už mám zbalené, za chvíľu ideme...beachflag nachystaný...čísla zo Šely pre shickma a greedyho v ruksaku... :wink:
23.05.2009 - 06:18:34
00
Aký bol dnešný maratón? Trasa je jedna z najkrajších, ale čo mi chýbalo bol speaker Roman Barényi, raz ho dobre nahradil Olda z Prešova, Chýbalo poučenie pred jazdou, tí čo boli minulý rok si pamätajú kvalitné značenie v podobe 3-4 bodiek na stromoch a toho sa mohli držať, ale to nik nepovedal, chýbali na mnohých miestach regulovčíci a značenie páskami mnohí prehliadli, však zablúdení bolo nespočet. A čo sa mi nepáčilo bol zjazd do Partizánskeho aj pre 20km okruh, čo musel byť riadny šok pre deti s rodičmi! Vyhonotenie bolo pomerne "mŕtve", už asi viete prečo(asi bol speaker drahý, ale ani štartovné nebolo lacné). Aj napriek mojim výhradám, považujem tento maratón medzi kvalitnejšie, hodnotím 2.
23.05.2009 - 18:39:59
00
jedna pasaz finalneho zjazdu do PE bola tak zarastena, ze som isel dole kopcom skoro schovany pod hornou ramovou trubkou .... trochu pokazilo dojem ale inak super :)
23.05.2009 - 18:55:28
00
Hej, znacenie je dlhodoba slabina tohto maratonu. Aj ja som si s partakom a Ivanom Zimom pobludili ale naladu nam to nezobralo. Popracujem na tom, aby som sa tu trat naucil lepsie naspamat. :-)
Vsetko ostatne OK. Ponozticky a nahradna dusa v startovnom potesili. Naco mi dali ciste nenapalene CD s nalepkou minulorocneho maratonu som nepochopil. :shock: Nahram si tam vlastne fotky z minulorocneho maratonu. :lol:
23.05.2009 - 19:28:45
00
ano tam som ja rozmyslal ze dam dole sedadlo :D lebo moje fullko dost vysoke ma drzalo v korunach stromov :D a cely oslahany som bol =D
23.05.2009 - 19:30:42
00
Nejake foto z dneška : http://picasaweb.google.com/m.vojtus/Mtb_maraton_partizanske_235_2009#
23.05.2009 - 20:16:50
00
Trat velmi pekna ! No par vyhrad sa najde ... par km po starte sa mi osobbne nepacil vjazd na singlac, co znacne znemoznilo moznosti na predbiehanie :-(

Dalsie velke - bolo pre mna znacenie trate ! Je sice pekne, ze tam boli bodky z minuleho roku, ale co z toho, ze to nikto nespomenul ?! Krizovatky v lese, na jednu som dosiel, boli tam 3 cesticky, samozrejme som si vybral zlu ( 1. bludenie ), vjazd do dediny ( neviem ako sa volala ), bola v nej odbocka ku kostolu a odtial popri vodarni dalej hore, ako som mal sakra vediet, ze v zjazde bude prudka odbocka do prava ?! Dosiel som az na krizovatku do dediny, kde ma nejaky mlady regulovcik poslal dalej, ze idem dobre, po 400 m tam bol dalsi, ktory ma otocil, ze nech sa vratim, vratil som sa k mlademu a pytal som sa ho nech sa uz rozhodne, ze kade mam ist, on mi povedal, ze NEVIE ?! TO sa jak moze toto stat ?! Dost dobre nerozumiem doteraz !!


Mozno by sa na niektorych miestach zisli aspon vytlacene a v obaloch zalepene nejake napisy, symboly, alebo nieco, co by upozornovalo na nebezpecenstvo ( prudky zjazd a pod. ) Z pohladu znacenia to bol jednoznacne najhorsai maraton, aky som kedy isiel ! Zislo by sa o par ludi na viac, alebo aspon sipky do buduceho roku spravit, castejsie dat pasku, aj 2km usek som nevidel ani jednu p[asku, co je podla mna velmi vela !

Posledny zjazd pomedzi konare by sa zisiel nejak vystrihat, alebo nieco s tym spravit - dost nebezpecne, niektory, ktory isli v zjazde a zohli sa pod haluz, aby nedostali po papuli, tak nic nevideli a ako vysli spod hjaluze, tak tam stali nejaky ludia ,co si netrufali pustit to dole...

Toto su podla mna dost podstatne zalezitosti, ktore by mali byt zvladnute na akcii typu horsky maraton. Myslel som si, ze su to 2 akcie v jednom a po maratone bude mat cvicenie horska sluzba a patraci psi a vydaju sa po stopach zbludenych pretekarov. Za celu minulu sezonu som nepobludil tolko krat, ako teraz v Partizanskom ! 3x na jeden pretek je dost vela! A nebol som sam ...

Trat - pekna
Znacenie - hrozne
23.05.2009 - 20:21:37
00
nechapem... na kratkej trati zabludit... sposob znacenia bol vyveseny aj pri prezentacii (bodky). stacilo sa pozriet. to trvale znacenie, bez faboriek a vapna staci na prejdenie kratkej trate mimo konania maratonu. weird...

trasa parada - ten zjazd a aj vyslap v ihlicnanoch priklad toho co by mohlo byt standardom na SVK maratonoch.

obcerstvovacky ok.

speaker - hold nie su kazdy den vianoce :)

pre mna stale jeden z naj maratonov, o rok znovu.

Michal este raz vdaka za nahradnu dusu!
23.05.2009 - 20:36:25
00
To znacenie bolo fakt na figu!!!!!!(to som pekne povedal)Nik nepovedal nic.Prislo mi to odflaknute.Zabludilo viac ludi to vieme,ja som mal stastie ze nie.Siel som s tymi co uz boli minuly rok.Ta trat bola vyborna.Vsetko vsak nie je o trati,ale aj o podmienkach na nej.Vela zdaru usporiadatelom do buduceho roka.
23.05.2009 - 20:49:29
00
taketo a zvolen lubim, pocasie bolo pre mna idealne, dalsie plus, ze som nemusel tlacit, so znacenim som problem nemal, isiel som prvykrat a ani konare nakonci mi nevadili :-)

edit: mishox diky za fotku, mojho cudneho biku
23.05.2009 - 20:57:53
00
...Stax neni zac, hlavne ze posluzila. inak makaron celkom fajn - ja som ale poznal trasu... 8)
23.05.2009 - 21:07:47
00
Ja som so znacenim problem nemal... podla mna vsetko bolo dobre oznacene, boli oznacene aj nebezpecne useky ale par krat sa mi stalo, ze som si nebol uplne isty spravnym smerom :D

Len zislo by sa vystihat zjazd do ciela pekne ma tam prefackali konare :D

A dakujem za fotky
23.05.2009 - 21:23:39
00
Jakub o tulaní sa je reč na dlhej trati. stredná bola značená dobre.
23.05.2009 - 21:25:29
00
keyboard_arrow_up