ufff, chlapi, ale vás to nejako vzalo...

keby som bol expert na všetko :mrgreen: , tak by som tieto veci neriešil a len sa niekde na vás usmieval...netreba sa hneď uraziť, keď si niekto dovolí napísať, že toto a tamto robí podľa neho zle...ja dobre viem, že nie ste žiadni plašáci...ale priznaj sa, tiež neobrátiš žiletku na asfalte na sedlo a dualy na ceste predsa, keď dostaneš defekt, či :mrgreen: ...to isté podľa mňa platí aj pri MTB a vždy keď to vidím na nejakej fotke, tak sa na to snažím s humorom upozorniť... :wink: stačí kuknúť napr. do košických výjazdov a zombi hneď vedel čo má napísať k podobnej fotke :mrgreen:
26.05.2009 - 08:10:28
00
no ja len nechapem preco sa tu takto hadate o nicom.... :shock: ved mate to je jedno..hlavne ze to bude opravene..... :D :D :D
26.05.2009 - 15:43:36
00
Ahoj...čo to tu čitam ..pridam sa aj ja ..katko nenamyšlaj si ,že nas tvoje uražlive slova na moju osobu vzali (my sa pozname????) ,ale ty to maš asi v "popise prace"(vyhladavaš konflikty????...ako čitam tvoje prispevky ,tak asi ano ).Nebudem sa hadat ,že nemaš pravdu,ale mohol si to napisať aj inač(možno že je to tvojim vekom) Ja to inač robit ani nebudem(hram dobre aj šach,a tiež nezačinam podla teorie zahajenia,no a dari sa mi celkom ok) Z bikovania mam radost a takymito sračkami sa mi ta radost určite nestrati...no ne hlopi....
26.05.2009 - 19:29:31
00
Ahoj...čo to tu čitam ..pridam sa aj ja ..katko nenamyšlaj si ,že nas tvoje uražlive slova na moju osobu vzali (my sa pozname????) ,ale ty to maš asi v "popise prace"(vyhladavaš konflikty????...ako čitam tvoje prispevky ,tak asi ano ).Nebudem sa hadat ,že nemaš pravdu,ale mohol si to napisať aj inač(možno že je to tvojim vekom) Ja to inač robit ani nebudem(hram dobre aj šach,a tiež nezačinam podla teorie zahajenia,no a dari sa mi celkom ok) Z bikovania mam radost a takymito sračkami sa mi ta radost určite nestrati...no ne hlopi....


Presne tak Bike FOREVER ;)
26.05.2009 - 21:42:24
00
No ja som už CICHO...bo Katko šebe duma že nas to vzalo,no určite nevzalo-jednoducho rad vrta-nechajme ho naj še chlop poraduje,alebo naj nam prídze dac rozumy,abo naj nam pridze popravovac defekty vun,alebo naj nam roby mechaničak...hi-hi.Katko neboj žiletku neobracam hore kopitamy bo mam lem totu jednu mam aj tote dualy co si spomínal a Ty dobre vieš že by som to nespravil. :lol: Je pekne že chceš poradit-no nerob EXPERTA,LEBO TYM NIKDY NIč NEPORIEšIš,SKúS OZAJ NIEKEDY NIEčO aj POCHVáLIT...LEPšIE UROBýš :lol: Budu Ta mat všetci radi.Riad sa heslom Dáš POKOJ,máš POKOJ...My tiež nerozoberáme-nepíšeme že čo si oblečieš na bajk,alebo ako ho máš obráteny a podobne...no už som to spomínal,ale skús naozaj nekrytizovat-neprofesorovat,neohundrat,ale pochválit aspon niekoho :lol:Trebars kto si to zaslúži... -ja a moji kámoši to určite nebudeme :lol: ,to viem už dopredu HI-HI.Nemusíš sa viac unúvat :lol: Drž sa a bud zdráv...
26.05.2009 - 23:38:28
00
Nás to vôbec nevzalo. Ondrík maš pravdu presne tak. A bača Ondrej to vystihol neprofesorovať pobavil ši me :D A čo keby som žiletku obratil hore kopytami azda nenosím zo sebou trojnožku :shock: :D :mrgreen:
26.05.2009 - 23:55:59
00
Odbornikoch a profesoroch na bikovane tu jest pulne vrece,ale každy profesor sam pre sebe ...Ale prave v tej chvíli ked treba poradit,Tak nit kto poradzic... :lol: Ja osobne som ešte žiletku hore kopitamy nevidel-ani nemal,preto sa čudujem že tu niekto take nioečo vôbec pletie...
27.05.2009 - 00:09:28
00
Katko???....nie si to nahodov ty???...dobry napad,urcite si sedacku neodres....ale chudatko ta caja :lol:

www.images.vyjimecny.cz
27.05.2009 - 08:04:52
00
chlapi, ešte raz to napíšem, nikoho neurážam, snažím sa poradiť (sám sebe to predsa písať nebudem, to dá rozum) :lol: ...toto isté by som napísal Šarišanom, Košičanom, Bratislavakom, Trenčanom, Žilinčanom a komukoľvek inému...vždy to každý zobral s úsmevom podľa mňa a skoro vždy, keď sem niekto hodí fotku s bikom obráteným hore nohami, tak ho za to "zdrbem" :mrgreen:

Ondro - určite sa nepoznáme, ak ťa to urazilo tak sa ospravedlňujem, i keď neviem ako si prišiel na to, že v nejakom mojom "popise práce" je vyhľadávať konflikty...niekto to tu dávať do poriadku musí a to že máme všetci spoločnú záľubu neznamená, že máme aj rovnaké názory :wink:

bačaondrej - tá žiletka bola len príklad toho, že ak to nerobím na nej, nemusím to robiť ani na MTB-čku...je to úplne jednoduché...a čo sa týka, kritizovania, tak to je vysvetlené v úvode a takýchto príspevkov je v mojom prípade minimum... :wink:

Ringo, nie som, ale ako názorný príklad je to dobré... :wink:
27.05.2009 - 08:21:56
00
Ahoj . Ked nam prši ,tak ja sa zašijem pri compiuteru až do skoreho rana pri partičkach šachu(samo ,že furt nakuknem aj na forum :D :D :D )

Prílohy:

Komentár súboru: No ale tuto partiu už asi nevyhram
Kópia – SP_A2266.jpg
Kópia – SP_A2266.jpg 256.95 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2009 - 20:39:44
00
No jo Ondrik diždžiku nam treba,keby chcelo popadac hoč celu noc ta by nezaškodzilo,čo robiš cez výkend?Okrem toho že baviš šachy...Mohli sme zase čosi dobre naordinovac-no ne :lol: Dajte aj vy nejake návrhy...Ked bude počasíčko na bikovanie.Dajte vediet ...A Katka berte z humorom, nechajme naj sebe popíše a poprofesoruje -naj ma radosc...Aj tak tym nič neporieši ...
Príloha:
Komentár súboru: Katko špecialne pre Teba
Foto1037.jpg
Foto1037.jpg 554.48 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2009 - 00:10:03
00
Zdravim v neskorych nočnych hodinach(akorat som sa ako tak rozohral...neška še mi nedari .tak 40% uspechu...) No ja som v nedelu asi mimo (som pisany na smenu..nočna) Ešte neviem, možno dam v sobotu s Martinou Viniansky hrad...ale ne tou trasou čo sme drvili my ,najlahšia aka sa da(ved aj tak to bude okolo 80 km)...ešte to je vo hviezdach...možno ma zavolaju aj v sobotu (teraz mame furu roboty) Ondro s kadze vycahuješ take foto :D ,(to nebudze isto moj bike...ved ja menil za fulla LINCOLN...nepametaš?)
28.05.2009 - 00:45:23
00
tak potom nabudúce pred krčmou poprosím takéto foto :wink: :mrgreen:

Prílohy:

DSCN1356.JPG
DSCN1356.JPG 227.42 KiB thumb_up0thumb_down

28.05.2009 - 08:47:57
00
a aby ste nehundrali, že vám nechcem poradiť a furt len kritizujem tak tu je malá pomôcka :oops: :D

http://www.spib64.com/ingles/spib64-inverted-bicycle-support-product.html

využiteľné nielen v teréne, ale dokonca aj na ceste 8)

potom už bude všetko v najlepšom poriadku...
28.05.2009 - 08:56:59
00
Katko buc normalny :wink: nevydumuj strače nožky a poťahy ešte to zo sebou nosiť :mrgreen: a dik za link pobavil ši nas :mrgreen:
28.05.2009 - 09:20:35
00
keyboard_arrow_up