ropák nie je velký cyklista, ale velký bajker :D

sak dojdi zajtra za nami do skratu a pokecáme


a bikujem len v nedelu :( takze tak :?
28.05.2009 - 23:11:09
00
Niečo take extremne v okoli Teplic podla mna nenajdeš, ale čo stoji za reč je asi červena z Kamennych vrat smerom do teplic. Je to tak akurat dlhe a je to pomerne dost rychle.
Potom som na mapke vyznačil žltou trasu ktora nema značenie a ide z jelena sempertinami k električkovej stanici. Je to kratšie a skorej take technickejšie.

Ked chceš niečo extremne, tak byt tebou skusil by som modru z baske, alebo žltu z baske smerom do Dolnej poruby (Zrazovy vrch - pod končinou). Tieto dve trasy este nemam prejduté, ale podla mna budu dostatočne slušné. Ved možno to už niekto šiel a podeli sa so skusenostami :)

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 170.24 KiB thumb_up0thumb_down

29.05.2009 - 00:05:12
00
Suhlasim s Mrssti ta modra z Baske je celkom vyzivna. Zaciatok sa ide po luke a po zvaznici ale potom pride to prave orechove - vrele odporucam. Tu zltu z Baske prejdenu nemam. Este som zabudol pekny a narocny zjazdik je ked prejdes popod Baske cez velke luky a potom sa pustis teraz veviem ci to je zlta alebo modra a zides do Krasnej Vsi.


Naposledy upravil kocnere dňa 29.05.2009 - 08:20:16, celkovo upravené 1 krát.

29.05.2009 - 07:59:13
00
Z kamenných vrát po červenej je parádny zjazd nie singel bohužial je tam miestami mrte lístia kde to pláva. Nó sú tam aj dva take hupákoskoky 8)
29.05.2009 - 08:05:36
00
Suhlasim s Mrssti ta modra z Baske je celkom vyzivna. Zaciatok sa ide po luke a po zvaznici ale potom pride to prave orechove - vrele odporucam. Tu zltu z Baske prejdenu nemam. Este som zabudol pekny a narocny zjazdik je ked prejdes popod Baske cez velke luky a potom sa pustis teraz veviem ci to je zlta alebo modra a zides do Krasnej Vsi.



takze pozeral som to na mape a do tej Krasnej Vsi sa ide po modrej znacke
29.05.2009 - 08:35:39
00
mne sa modra do Krasnej Vsi paci (az na to ze je kratka) ale poznam Ropakov vkus a viem ze jeden vacsi kamen a jeden drevenny skokansky mostik ho neuspokoja :D
29.05.2009 - 08:45:05
00
No ked chce niečo dlhšie tak treba hladat niečo s vyššou nadmorskou vyškou. Podla mna taky Inovec po červenej smerom na Radar nieje zlý, aj ked je to rovinatejšie a nie až take bohaté na prudke zakruty, ale je to dost rychle.
29.05.2009 - 13:20:36
00
tu červenu z Kamennych vrat do Teplic skusim, aj tu zltu co Mrstti nakreslil ta by mohla byt este zaujimavjesia :-)

Modra z Baske je super, tu sme uz sli, este je tam kusok dalej na hrebeni ta prva zlta co schadza do Omsenia alebo Dolnej Poruby, podla hustoty vrstevnic by to mohlo byt zaujimave, nesiel to niekto ?

Na modru smer Krasna Ves sa tiez chystame, je tam aj kusok trate s prekazkami, dalej ide pekny singel ihlicnatym lesom so sutolinovym povrchom, konci niekde pri BN.

Neviete niekto, ako to vyzera v oblasti Vapeca, ci tam nie je nejaky singel?

Cervenu z Inovca poznam dobre ale ta dlhsia cast (od chaty dole) ktoru vacsinou ludia myslia to je skor taka XC trat, rychla a jednoducha.
29.05.2009 - 21:38:33
00
eset ma napadla jedna velmi zaujmava trasa kedze chodievate aj do Mojtina. Zo Zliechova vyrazis po zelenej znacke dovedie ta to na zltu znacku, ktora ta dovedie az k predhoriu a odtial je to uz iba kusok do Mojtinu
30.05.2009 - 00:27:06
00
Takze ako tu pocuvam este nikto z vas nesiel tu zltu do dolnej poruby.

Musim dodat ze minuli rok som tade siel, co som predpokladal ze bude dobre zjazdna, ale bohuzial to tak nieje.
Je tam zopar popadanych stromov ktore treba preliezat a useky kde by som v sedle neryskoval.
Vela listia a na lavej strane prudke zrazy hovoria za vsetko.
Ku koncu tejto vyznacenej cesty to ide na sotolinu a tam je to uz v pohode.

Ja osobne neodporucam.

Mam iny typ ktory ste tu akosik nespomenuly.
Z homolky po zltej do Dolnej Poruby, to uz je nieco.
Rychly zjazd ktory je obohateny o cca 5 krasnych skokov.
Treba vyskusat :)
30.05.2009 - 11:38:05
00
ja mam tie skoky prejdene je to celkom zaujmave ale pokial sa clovek neha velmi unest da sa tam celkom debre vyburat :lol:. Ozaj aj tenkusok maratonskej trate z Homolky je tiez zaujmavy.
30.05.2009 - 11:54:21
00
tak časť trencianskych kolegov z klubu sa minulý tyzden vratila z bajkovačky z talianskych alp........, uff že vraj dobre bolo 8)

ostatných pár fotos na stranke klubu:
http://www.bike-lipany.tym.sk/news.php?readmore=45

Prílohy:

IMG_2566.JPG
IMG_2566.JPG 601.23 KiB thumb_up0thumb_down

Obrázok 449.jpg
Obrázok 449.jpg 194.5 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2009 - 11:07:31
00
Ahoj plukovnik, ako sa mas, nemas cosi v plane na buduci tyzden uz mam po satniciach a mam totalne voln :D
03.06.2009 - 11:20:49
00
nazdar čerstvý inžinier, gratulujem :!: .......uvidím ako budem rozkopaný po fatranskom maratóne, ale mohli by sme niekde pobajkovať( buď utorok alebo štvrtok)....ak niekam pojdem dám ti vedieť.
03.06.2009 - 11:26:06
00
diky za gratulaciu. Rad sa pridam. Este sa spytam ty kolegovci boli v tych Dolomitoch sukromne alebo cez neaku cestovku lebo cyklotour ponuka nieco podobne.
03.06.2009 - 11:30:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up