Urcite reklamovat :!: Kamos ma vidlu Zoom co je este horsie jak Rst a ziadne taketo veci mu to nerobi...
02.06.2009 - 15:19:42
00
XCR mam aj ja,tiez mi to robi.
07.06.2009 - 16:44:00
00
mám XCR 100 LO a nerobí mi to.to olejové tlmenie je tam práve na tlmenie odskoku.a vidly sa naozaj nerozdeľujú na pružinové a olejové ale pružinové a vzduchové.olejové tlmenie sa využíva pri oboch typoch.jediný neduh s ktorým som sa stretol pri tejto vidle je ten že pri locknutí a nabehnutí na prekážku v rýchlosti (napr. na väčšiu puklinu v asfalte) vidla trochu buchne.dá sa to počuť aj na mieste (myslím nie za jazdy) keď ju zamkneš skúsiš stlačiť a uvoľníš.tak ju nelockujem na doraz iba dotiahnem cca do troch štvrtín.je to vidla z kategórie tých lacnejších takže zázraky sa od nej očakávať nedajú.ak to však búcha aj pri voľnej nelocknutej vidle niečo nie je v poriadku s olejovým tlmením a treba to reklamovať.už to tu bolo spomínané.
07.06.2009 - 17:55:49
00
toto robi moja rst capa t5 (a preto to ani neriesim :lol: ) ked z hocijakeho obruvnika zoskocim tak ked je na nej hmotnost je stlacena a ked sa odlahci prudko tak vystreli a ako keby narazila na doraz :D



to je take tazke rozobrat a dat dokopi,?ta vidla je konstrukcne jednoducha,aj nie moc technicky typ ako ja vie ju sprovoznit.
07.06.2009 - 17:58:07
00
to je take tazke rozobrat a dat dokopi,?ta vidla je konstrukcne jednoducha,aj nie moc technicky typ ako ja vie ju sprovoznit.
rst capa t5 určite nemá olejové tlmenie..pravdepodobne bude búchať pri odskoku stále
07.06.2009 - 18:02:30
00
rst capa t5 určite nemá olejové tlmenie..pravdepodobne bude búchať pri odskoku stále

ja dobre viem ze to nema olej:D sam som ju mal par krat rozobratu,podla mna je chyba v spodnej nohe,kde je spojeny dolny srob s kovovou tyckou,ktory dakedy sa sam od seba oddeli.treba rozobrat
07.06.2009 - 18:13:47
00
ja dobre viem ze to nema olej:D sam som ju mal par krat rozobratu,podla mna je chyba v spodnej nohe,kde je spojeny dolny srob s kovovou tyckou,ktory dakedy sa sam od seba oddeli.treba rozobrat


take vidlice sa nerozoberaju :lol: strata casu :wink:
07.06.2009 - 20:22:02
00
jatuo vidlicu mam asi 5 mesiacov a je tak vybuchana ako kamaratova 2007 takze jedine do zbernych surovin by som odporucal a nie na reklamaciu alebo nieco na nej menit radscej druhu vidlicu :twisted:
08.06.2009 - 19:45:33
00
Načo si si kúpil XCčkovú vidlu na Freeride, tak hádam čítam načo je :lol: :roll:
Tak si predsa nekupujem na Freeride a AM vidlicu určenú pre ľahké XC. Sa potom čuduješ aká je "vybúchaná". Na takéto veci je skôr Duro a je len o pár eur drahší.
Tam na XCR na vrchu pravej nohy máš takú žltú nálepku nálepku- Warning- a tam je napísané "Use only for leissure cross country. Do not use for: Freeride, Dirt, Downhill.... " atď.

Ešte nezabudnite keď sa vám niečo zlomí dať to na net s tým aký je to šmejd (že vaša XCčková vidla nezvládla freeride). :?
09.06.2009 - 10:56:35
00
keyboard_arrow_up