kotuče pri určitej rychlosti začnu štrngat,už som vymenil platničky,kvapalinu bez vysledku,použil som inu značku brzd a nerobilo to.poradte čo spraviť.
14.06.2009 - 18:52:46
00
:shock: :shock: :shock: Skus lepsie vycentrovat brzd.strmen ! Ale urob to velmi dokladne!
14.06.2009 - 19:01:59
00
Co je podla teba "urcita rychlost" :?: Ak ti to zacne cengat pri 70 km/h, tak bych sa na to vysrau :wink:
14.06.2009 - 20:02:19
00
statisticky je to 26km/h ...robieva to z casu na cas aj mne...zjazd z Polomu tomu vsak vyrazne pomaha :) niekedy staci kuknut na platnicky, ci tam nie je vyfrezovana drazka...
14.06.2009 - 20:05:35
00
Ak mate velke kotuce(203mm) a nemate pevnu osku tak to moze byt aj tym. Mne to cengalo tiez a skusil som medennu pastu :idea: Odvtedy tichuucko.
Este tu mate tu pastu, natiera sa zozadu na dosticky a vnutro strmena: http://www.olejshop.sk/plasticke-maziva/p/crc-medena-pasta-100ml
14.06.2009 - 20:11:33
00
podla mna to nema vela spolocneho s kotucmi ani s oskou ...ja mam 160 a mechaniky...teda mal som....a robi mi to aj na 180tkovom kotuci teraz...podla mna je to vyvolavane rezonanciou od plasta alebo niecim takym, na galuske by to zrejme nerobilo :mrgreen:
14.06.2009 - 20:15:42
00
Nechcem zakladat novu temu tak troska prispejem :-)
Mne zasa straaasne rezonuje cely bike ked pribrzdujem zadnou brzdou,je to taky uplne unusny skripajuci zvuk zmiesany s takou rezonanciou...urcite ste to uz z kotuca poculi...mne by to raz za cas nevadilo ale nonstop to pocuvat ked si chcem pribrzdit ma nebavi :-D
V predu mi to nerobi...Mam kotuce hydraulicke oba rovnake aj v predu aj v zadu...nevedel by mi nahodou niekto poradit cim to je? Uz som niekde cital aj take nazory ze treba obrusit kus tu plochu kde sa prisroubuva prasiatko o ram ale neviem co je na tom pravdy...
Dakujem za radu :-)
22.06.2009 - 01:14:24
00
Nechcem zakladat novu temu tak troska prispejem :-)
Mne zasa straaasne rezonuje cely bike ked pribrzdujem zadnou brzdou,je to taky uplne unusny skripajuci zvuk zmiesany s takou rezonanciou...urcite ste to uz z kotuca poculi...mne by to raz za cas nevadilo ale nonstop to pocuvat ked si chcem pribrzdit ma nebavi :-D
V predu mi to nerobi...Mam kotuce hydraulicke oba rovnake aj v predu aj v zadu...nevedel by mi nahodou niekto poradit cim to je? Uz som niekde cital aj take nazory ze treba obrusit kus tu plochu kde sa prisroubuva prasiatko o ram ale neviem co je na tom pravdy...
Dakujem za radu :-)

treba ho jemne obrusit kde je styk prasiatka a ramu ,treba ešte skontrolovat či ide kotuč subežne s platničkami ,može sa stať že aj novy ram je krivy hlavne zn.merida a kellys
22.06.2009 - 23:21:29
00
Ram je mongoose tak dufam ze krivy nieje :-)
Nooo vybrusim to trosku a uvidim co to spravi...dik za radu ;-)
23.06.2009 - 00:16:01
00
kotuče pri určitej rychlosti začnu štrngat,už som vymenil platničky,kvapalinu bez vysledku,použil som inu značku brzd a nerobilo to.poradte čo spraviť.

toto iste robi aj mne
23.06.2009 - 06:34:38
00
keyboard_arrow_up