jasne, myslim ze dalsie 3 roky tam zasa pocka :)
18.06.2009 - 10:43:50
00
Radi by sme teda vedeli, že čo zlé sme o Trekoch povedali. Asi by sme ich neobjednali a nepredávali, keby neboli dobré. Mohol nastať problém keď chcel zákazník porovnávať dva neporovnateľné modely.

vidíš šport rysy ma nenapadlo kua... bol som v meride, u rabatina, tam mi poradili kellysa a na juhu v cyklomaxe kde zase ten specialized,dom bicyklov vo veľkej je shit totálny, no hej lenže mojim cieľom nie je zase niekam pchať prachy, na to mám gitaru, preto chcem bike na ktorom tak max vymením okrem vidly plášte... pôjdem pozrieť ešte raz ale v rabatine sa o trekoch moc dobre nevyjadroval, furt hučal len okolo kellysov...


oki kašlem na skladanie, kúpim dačo: viewtopic.php?f=3&t=19898
18.06.2009 - 12:07:20
00
sám predavač mi porovnal jeden kellys a jeden trek... podľa jeho slov je výbava treku veľmi chabá oproti tomu kellysu, to že sú nedobré netvrdím len v tej cene a kategórii ste ma presviedčali o tom že radšej kellys a celkovo o lacných(okolo 500€) trekoch som získal nie veľmi pozitívny názor vzhľadom na výbavu, heh neberte to tak že mám dojem že ste povedali že sú úplne nahovno to isto nie :wink: :lol:
18.06.2009 - 16:41:39
00
sám predavač mi porovnal jeden kellys a jeden trek... podľa jeho slov je výbava treku veľmi chabá oproti tomu kellysu, to že sú nedobré netvrdím len v tej cene a kategórii ste ma presviedčali o tom že radšej kellys a celkovo o lacných(okolo 500€) trekoch som získal nie veľmi pozitívny názor vzhľadom na výbavu, heh neberte to tak že mám dojem že ste povedali že sú úplne nahovno to isto nie :wink: :lol:


Pri tomto cenovom strope je naozaj ťažko porovnávať Trek a Kellys. V prvom rade Kellys má vďaka domácej montáži vyššiu a rovnocennejšiu výbavu ako povedzme Trek v cene do 500€. Ináč sa zastav, pokecáme. :mrgreen:
18.06.2009 - 17:25:23
00
tak to skúsim ešte s upravenými požiadavkami že čo mi budete vedieť ponúknuť, možno aj pri tom treku skončíme keďže geometriu to má vcelku zaujímavú myslím, teda čo si matne pamätám :lol:
18.06.2009 - 17:39:04
00
keyboard_arrow_up