Vidis, mohol si usetrit za brzdove platnicky :mrgreen: :mrgreen:

Neboj, tie to už aj tak mali skoro za sebou (tak 2000 km na nich už bolo odjazdených) a už 3 týždne som vozil so sebou náhradné :wink:
20.06.2009 - 23:01:16
00
ja som tu mrchu nechal v garazi pre istotu, nech sa na nu par dni nemusim pozerat :-)
- rozmasteny orech 6km pred cielom

Už som sa zľakol, že si dnes nič "neodpísal" ! :D
20.06.2009 - 23:02:14
00
pracka akurat vytaca na plne obratky, i ked som veci musel najprv preprat rucne, aby nezapchali filter :shock: , bolo super, zjazdy klzali paradne, sem tam som myslel, ze driftujem, tak sikmo som siel z kopca, bike v pohode, ziadna ujma na zdravii, len zmenil farbu z bielej na hnedu :oops: (esteze wapka ho dala do kopy), najhorsi usek podla mna bol za sulovskymi skalami ten mierny ,ale zato poriadne zablateny stupacik(resp. polna cesta), kde mi neslo ani tlacit bike, lebo som mal blato nabalene na kolesach ako traktorista, dva kroky dopredu a jeden dozadu-taka taktika tam bola, vacsinu trate som skoro prd videl, kvoli zarosenym a zablatenym okuliarom (snazil som sa pozerat cez horne vetracie otvorceky), ale dosiel som do ciela, a to je hlavne,pripadal som si ako ciganska hracka, ale pri srdci ma hrial pocit-dokazal som to 8) ,odovzdat cip, kurca zabalit a utekali sme s kamosom na vlak, v predmieri sme dosli na stanicu, akurat ked sa spustili zavory,
uz sa tesim na foto... tak zatial sladke, oddychove a hlavne suche sny ;)
20.06.2009 - 23:10:27
00
Prispejem aj ja svojím pohľadom.
Čo sa organizácie týka, musím vysloviť úplnú spokojnosť - ľudia na trati a občerstvovačkách boli veľmi milí a ochotný pomôcť, značenie bez problému a naviac po jazdcoch na strednej trati už ani nebolo treba sledovať značky, lebo smer bol viac ako zrejmý. Veľmi potešila teplá voda v sprchách a tiež teplý čaj hneď po dojazde.
Súhlasím so všetkými, u ktorých zvíťazil zdravý rozum a nešli - ich argumenty sú nepopierateľné. U mňa zvíťazila moja "úchylka" a na dlhú som vyrazil.
Mojím cieľom bolo dôjsť do cieľa (treba potrénovať na 24ku) a neublížit sebe a pokiaľ možno ani biku. Pády boli len dva - raz do lístia a raz do fajného blatka - a zatiaľ bez ujmy (uvidím ráno, či sa niečo neozve).
Najväčšia ujma na biku - zatiaľ - brzdové gumičky, ktoré však vydržali až do cieľa a ešte tam zostala rezerva asi 0,5 mm, a dve duše, kedže v zjazde po lúke do Pekliny a potom na konci Pekliny (príznačný názov) som dostal defekty. Tu sa musím poďakovať pretekárovi, ktorý mi poskytol dušu - keď budú výsledky, tak zistím aj meno, lebo som ho ešte dobehol a spolu sme došli až do cieľa, on ako prvý. Stred a náboje vyzerajú zatiaľ ok, uvidím keď to všetko vyschne, retaž neviem lebo zatiaľ nemám mierku. Ostatné vyzerá bez poškodenia, ale pre istotu to pôjdem dať skontrolovať kamarátovi do servisu. Keď budem mať konečný rezultát, tak napíšem, či pribudlo niečo na odpis.
Subjektívne hodnotím deň ako podarený a aj napriek nepriaznivému počasiu som rád, že som pretek absolvoval. Foto ako som vyzeral po dojazde poskytne Charlie.
20.06.2009 - 23:19:01
00
Už som sa zľakol, že si dnes nič "neodpísal" ! :D

To este netusi, ze odteraz uz pukanie stredu bude trvalou sucastou (ved aj za sucha a pekneho pocasia ten bike vrzgal). :P

Inak odporucam ucastnikom nenechat bike stat tak ako je, ale rozobrat vsetko co sa da kym to nezahrdzavie a nezrastie dokopy. Napr. ak mate niekto ocelovy krk vidlice, tak potom je rozumne hlavu rozobrat a nechat to vysusit, lebo okrem spojov predstavec-krk a spodny kuzel hlavoveho-krk si uziju svoje aj loziska hlavoveho ked do nich postupne presakuje zhora od predstavca cely den (garantujem, ze do nich tecie aj ked si mozno niekto naivne mysli, ze to ma dobre utesnene). :)
20.06.2009 - 23:23:56
00
uz su vysledky :wink:
20.06.2009 - 23:32:48
00
Výsledky už sú na webe. Bilec ma predbehol - o chlp :lol:
20.06.2009 - 23:33:07
00
len tak
20.06.2009 - 23:40:55
00
ráno som všetkých ktorí sa zúčastnili závodu za dnešných podmienok obdivoval a na tom sa
nic nemeni,petoze to musel byt zahul ako sv.na.....ja by som to nesiel ani za sucha pretoze to
nie je moja salka kavy superit s casom, ale po tom co citam o odpisanom matrose a moznych zdravotnych nasledkov zavinenych padmi,pocasim apod. by som rad vedel co vas nakoniec motivovalo sa na start postavit.....
uz len bike co musel zniest,ja ten svoj tiez nesetrim ale aby som ho takto nejako doriadil za
jedno dopoludnie? sak tiekomponenty nerastu na stromoch,alebo ano? je to asi o tych pocitoch
ktore sa tazko vysvetluju ale aj tazko chapu.. 8)
20.06.2009 - 23:59:28
00
zda sa mi to alebo ma ten ellsworth vzadu obuteho racing ralpha ? :o
21.06.2009 - 00:00:12
00
Zdravim . Tak to bol teda zaujmavy den . Ai ked to bolo sama voda ,bahno a zima som spokojny . Bol som odhovarany od startu ,ale i tak som odstaroval a dosiel do ciela . Dakujem usporiadatelom za super zorganizovanu akciu . Pocasie sa zorganizovat neda ,ale my nie sme ziadne babovky . Pozdravujem vsetkych 8) .A este ak by sa nasli fotecky ciselka 2013 uvital by som diky :oops:
21.06.2009 - 00:09:32
00
len tak
priveľmi čisté sedadlo.určite si na ňom vysedával a flákal sa :mrgreen:

zda sa mi to alebo ma ten ellsworth vzadu obuteho racing ralpha ? :o
vyzerá to tak a asi to tak aj je
21.06.2009 - 00:13:06
00
zda sa mi to alebo ma ten ellsworth vzadu obuteho racing ralpha ? :o

má, a bolo to solídne na hovno :mrgreen:
21.06.2009 - 00:13:49
00
ale kdeže kto by bol pochyboval o RR na daždivom sulove :lol:


mačka: cica na prednom sedadle bez ujmy? :)
21.06.2009 - 00:21:49
00
sa skor divim ze Schmolke este nikomu neskrsli v palici :-)
21.06.2009 - 00:22:36
00
keyboard_arrow_up