Jbezim za nim na koncicesty dodavka bez znaciek, nalozia a zmiznu..
07.08.2006 - 14:03:38
00
Ved napisal, ze ta dodavka bola bez znaciek, to by boli ini magori, keby sli lopkovat so znackami.
07.08.2006 - 14:04:08
00
Napisem radse co si o tom myslim. Ak mali zhodene znacky tak sa museli na kradez pripravovat vopred a ak neboli z tej dediny museli dostat nejaky typ alebo vediet ze pred obchodom bajky stavaju. Vtedy by tam uz museli cakat dost dlho a ten chalan tiez sa tam asi dlhsie prechadzal. No ja teda neviem ale ja by som sa popytal vsetkych v okoli aspon by ti lenivy polisi videli ze ten bajk za cosi stal.
07.08.2006 - 14:13:50
00
2TAMY to je fuckt krute. ale myslim si, bohuzial, ze sa uz nenajde... jedine, ze by si mal obrovske stastie.

btw. presne toto sa stalo aj mojej sestre...
07.08.2006 - 15:43:00
00
Ja som to uz tiez zazil ,kamosovi ukradli bike po takom mesiaci som sa dozvedel ze ho polisi nasli a to najlepsie bolo to ze nasli aj zlodeja komosoveho najlepsieho kamosa.Uveril by tomu snad niekto?mne sa tiez tomu nechcelo verit ale bolo to tak.hmm tak to mate tak s ludmi niektori su fakt svine!!! :evil:
07.08.2006 - 15:48:43
00
Ja som s tym uz zmiereny.. Kedze som s casti flegma, ale toto ma dokaze vytocit..

Som studak, ale kupeny bol za moje vlastne, ziadne rodinkove a to ma asi vytaca najviac..

Cela dovolenka v cudu, letenky predane, proste krasa.. A mozem skladat novy bajk na FR a DH.. A XC bajk sa opet raz odklada :evil:


a podla mna striehli pred obchodom dlhsie, mali typ a proste cakali..
07.08.2006 - 16:26:53
00
tamy ale mobil mas dobry.je to fakt sila.esteze byvam daleko od blavy a hodnotu mojho biku vie odhadnut 5 ludi z mojho okolia.
07.08.2006 - 19:27:14
00
8) nobil ukradnuty uz 2 mesiace.. Mam proste asi "stastie"...
07.08.2006 - 20:32:24
00
Niekto tu spominal, ze balkon je bezpecny. Nepovedal by som.
Kamarat ma mamu a mama ma kamaratku a ona ma bicykel.
Zije na 5-tom poschodi, a nikto nevie ako, vecer isla spat, bike tam bol. Rano sa zobudila a bike bol prec... ;) Ak zlodej chce, je vynaliezavyyyy.
07.08.2006 - 20:43:44
00
Niekto tu spominal, ze balkon je bezpecny. Nepovedal by som.
Kamarat ma mamu a mama ma kamaratku a ona ma bicykel.
Zije na 5-tom poschodi, a nikto nevie ako, vecer isla spat, bike tam bol. Rano sa zobudila a bike bol prec... ;) Ak zlodej chce, je vynaliezavyyyy.


...uuu tak to musel byt potom MacGyver :D
08.08.2006 - 10:49:26
00
chlapci ked tak citam vase prispevky tak si normalne myslim,ze ste si bajky nechali zobrat na zakazku.Ja mam svoj bajk uz niekolko rokov v izbe vedla postele.nepoznam zo svojho okolia cyklistov a vsetci maju 100 litrove bajky,ze by ich mali inde ako v byte.V prvom rade si musite uvedomit,ze ak chcete mat drahy bajk tak uz dopredu pre jeho kupou musim vediet kde ho budem skladovat.Nechat bajk v pivnici,abo pred shopom to je ako sulozit bez ochrany.Tiez sa nemusi nic stat,ale z velkou pravdepodobnostou si poseriete cely zivot. :cry:
btw:chce to len viac zodpovednosti nic ine. :wink:
08.08.2006 - 14:27:14
00
Nechat bajk v pivnici,abo pred shopom to je ako sulozit bez ochrany.Tiez sa nemusi nic stat,ale z velkou pravdepodobnostou si poseriete cely zivot. :cry:
btw:chce to len viac zodpovednosti nic ine. :wink:


kua, to som nevedel :D :D :D :oops:
08.08.2006 - 15:09:50
00
Katko vsak si nejaky elitak, musis jazdit bez obav aj postelne preteky. :lol:
08.08.2006 - 17:05:49
00
Mas pravdu, ale ja som svoj priputal asi 3ma sposobmi, a neustal to aj tak.. Proste ked je na zakazku ,tak to pojdu robit asi typci, co sa v tom ozaj vyznaju, vedia co a ako,, Odkedy mi ukradli mobil som si na bajk daval sakramentsky pozor, a stacia 2 minutky a je prec.. Ked sa daco ma stat, stane sa..

Byvam na dedine, cize teraz kazdy ma stopne co ma vidi peso :evil: a pyta sa: "Uz si ho nasiel?".. a mna v duchu vzdy napadne, "asi nie ked som peso..."

Bajk skladujem na dvore, a tu je v bezpeci dost.. Byvatv meste, skladovat bike niekde inde ako v byte by som nezniesol..

Uz si vybavujem Spesla hardrocka disc ako jemny balzam na dusu a cez zimu poskladam riadny FR bajk,,

A dotycnym zlodejom prajem vela prijemnych padov a zlomenin..
08.08.2006 - 17:35:32
00
NO ako tak citam... idem kupovat bike za 25 litrov a kedze sa v nasom baraku stalo nejeden raz ze vykradli pivnice a samozrejme v pivniciach su najdrahsie biki tak ze si ho uskladnim v byte a zavesim ho dole hlavou na strop
16.08.2006 - 20:56:41
00
keyboard_arrow_up