Zdravim! Potreboval by som poradiť, s rajdami od Eastonu. Rozmyslam o ich kupe, ale neviem ako je to s ich spolahlivostou, ci sa lamu nelamu - jednoducho ci je to kvalita. Cavte A PISTE! :)
23.06.2009 - 12:07:28
00
Easton normalne patri k spicke,samozrejme ak si zoberies Monkeylite xc na zjazd co fr,tak neckakaj ze to moc vydrzi...takze podla pouzitia,myslim fajn volba.
23.06.2009 - 13:18:01
00
... Cavte A PISTE! :)


Rozumná voľba, lepšie ako Ritchey ... 8)


cauapistemi :mrgreen:
23.06.2009 - 13:20:13
00
Neda mi nereagovat na poznamku na Ritchey. Teda nie ze by to bola nejaka moja oblubena znacka alebo nieco ale sa tu nejak rozmaha predstava ze ritchey je na hovno.

No ale k veci: vobec si nenapisal aky model a to sa tazko radi, ako by si napisal chcem bike znacky XY je to dobry bike? Ano vo vseobecnosti ti bolo povedane vlastne spravne ze easton je naozaj kvalita ale viac ti nikto nepovie pokial neupresnis produkt.

No a ktym ritchey este, sam v poslednej dobe uvazujem nad carbon lastovickami a najlepsie mi z toho vychadzaju prave Ritchey, nehovoriac o nechutnom plastovom designe Eastonu. 8)
23.06.2009 - 13:36:23
00
Za mňa,Monkey bar EA70,druhá sezóna,zatiaľ sa nezlomili :mrgreen:
23.06.2009 - 18:15:16
00
Rozumná voľba, lepšie ako Ritchey ... 8)


cauapistemi :mrgreen:


Lepsie ako Ritchey? Tak to je teda dobreee :)
25.06.2009 - 10:31:18
00
Neda mi nereagovat na poznamku na Ritchey. Teda nie ze by to bola nejaka moja oblubena znacka alebo nieco ale sa tu nejak rozmaha predstava ze ritchey je na hovno.

No ale k veci: vobec si nenapisal aky model a to sa tazko radi, ako by si napisal chcem bike znacky XY je to dobry bike? Ano vo vseobecnosti ti bolo povedane vlastne spravne ze easton je naozaj kvalita ale viac ti nikto nepovie pokial neupresnis produkt.

No a ktym ritchey este, sam v poslednej dobe uvazujem nad carbon lastovickami a najlepsie mi z toho vychadzaju prave Ritchey, nehovoriac o nechutnom plastovom designe Eastonu. 8)


Model podla toho aky bude v obchodoch. Ja nie som priaznivec internetoveho shopu. Mna len zaujimal nazor na znacku Easton.
25.06.2009 - 10:33:03
00
keyboard_arrow_up