Ked je to lacna zalezitost tak nie ,ale ak sa jedna o nieco drahsie tek preco sa nespitat a nezabojovat o cenu. 8)
07.08.2006 - 15:40:46
00
na veci na bike nie lebo mam svoju stalu predajnu kde chodim a tam mi oni sami davaju celkom slusne zlavy.
a inac ak sa jedna o nieco drahsie opytam sa, preco nie, ved tym clovek nic nepokazy
08.08.2006 - 07:44:42
00
Je dobrym obchodnickym zvykom ponukat tovar za vyssie ceny a kazdemu zaujemcovi povedat, ze: "Pre vas specialne dam 3% dole". Robi sa to vselikde. Vsetci predajcovia aut povedia: metalizu vam dame zadarmo. Ja si zlavy pytam a vo vacsine ich dostanem. Aspon par percent.
08.08.2006 - 09:19:28
00
Je dobrym obchodnickym zvykom ponukat tovar za vyssie ceny a kazdemu zaujemcovi povedat, ze: "Pre vas specialne dam 3% dole". Robi sa to vselikde. Vsetci predajcovia aut povedia: metalizu vam dame zadarmo. Ja si zlavy pytam a vo vacsine ich dostanem. Aspon par percent.



Sorry Buro, ale toto je blbosť. :!: 8)
08.08.2006 - 10:34:42
00
Je dobrym obchodnickym zvykom ponukat tovar za vyssie ceny a kazdemu zaujemcovi povedat, ze: "Pre vas specialne dam 3% dole". Robi sa to vselikde. Vsetci predajcovia aut povedia: metalizu vam dame zadarmo. Ja si zlavy pytam a vo vacsine ich dostanem. Aspon par percent.



Sorry Buro, ale toto je blbosť. :!: 8)


ako kde...
08.08.2006 - 10:41:07
00
chlapi, nic v zlom, ale co keby ste mi davali 25% z vasej vyplaty? neviem ako by ste sa tvarili...ked chcete hocico predavat potrebujete za mesiac poplatit x faktur za rozne polozky...jedna z nich je napriklad najom...skuste si zistit v akych sumach sa pohybuje...porozmyslajte co dalsie treba platit, treba sa za nieco najest, niekde prespat,atd...a potom mozno zistite o com to je...


Tak kto ti kaze predavat!!! Nie je to ani fyzicky ani psychicky narocna praca tak nemozes od nej ockavat nejake vysoke zisky.
Premna by bolo najlepsie keby zidany maloobchodnici neboli a bolo by viac skladov kde by som aj ja bezny smrtelnik mohol chodit nakupovat za take ceny ako maloobchodnici t.j. v priemere o 35 percent nizsie!
08.08.2006 - 10:42:11
00
chlapi, nic v zlom, ale co keby ste mi davali 25% z vasej vyplaty? neviem ako by ste sa tvarili...ked chcete hocico predavat potrebujete za mesiac poplatit x faktur za rozne polozky...jedna z nich je napriklad najom...skuste si zistit v akych sumach sa pohybuje...porozmyslajte co dalsie treba platit, treba sa za nieco najest, niekde prespat,atd...a potom mozno zistite o com to je...


Tak kto ti kaze predavat!!! Nie je to ani fyzicky ani psychicky narocna praca tak nemozes od nej ockavat nejake vysoke zisky.
Premna by bolo najlepsie keby zidany maloobchodnici neboli a bolo by viac skladov kde by som aj ja bezny smrtelnik mohol chodit nakupovat za take ceny ako maloobchodnici t.j. v priemere o 35 percent nizsie!


Ach jaj :!: ďalší, ktorý nemá ani najmenšie poňatie o tom ako funguje obchod (nielen cyklistický), duracer prepáč, ale už sa teším, keď začneš pracovať, len tak mimochodom, chodíš do školy do Žiliny, skús si brigádu v nejakom cyklo obchode (je ich tu dosť) a uvidíš čo je to cyklobusiness a aký je nenáročný. 8)
08.08.2006 - 10:47:53
00
duracer, k tvojmu prispevku snad iba :o :shock: :roll:
08.08.2006 - 11:17:14
00
Duracer, akoze prepac... Kupujes aj chlieb praimo v pekarni alebo si pren chodis pod nos do obchodu?
08.08.2006 - 11:25:58
00
v jednom bode s duracerom suhlasim. ten mattov prispevok na mna posobil (aj ked na ineho nemusel) akoby on musel byt predavacom (obchodnikom) a stazuje sa, aka je to tazka praca atd....
08.08.2006 - 13:07:19
00
ono je ťažké pochopiť to, keď si v tej branži nikdy nepôsobil 8)
08.08.2006 - 13:17:47
00
toto je trapne ... to ako sa budeme teraz vsetci stazovat aku mame tazku pracu? Mna zjednava z ceny kazdy jeden zakaznik, som projektant. Preco sa nespytat na zlavu, ked nechce, tak mi ju neda (ryskuje, ze odidem inde, ale to je na nom).
08.08.2006 - 13:26:16
00
toto je trapne ... to ako sa budeme teraz vsetci stazovat aku mame tazku pracu?


presne toto som myslel.

2katko asi ma nechapes(resp. nechapal si)
08.08.2006 - 13:39:01
00
tu nejde o ťažkú prácu, on spochybňuje to, že je za tým nejaké úsilie, jedna vec je tá, že každý slušný obchodník sa snaží vytvoriť funkčný systém zliav, aby nikoho nediskriminoval, a druhá, že nejeden zákazník sa chová vyslovene arogantne, keď mu je ten systém ponúknutý a vysmeje predajcu. Myslíte, že malý a stredný podnikateľ zjednáva pri každom nákupe vo veľkoobchode po položkách? Nie, lebo nemá väčšinou na výber. Pr. chceš Ritchey? Kde ho kúpiš? V Slovkolexe. Prídeš tam a povieš, že chceš zľavy? Urob obrat, dostaneš. Takto to funguje v normálnom businesse, len ľudia sú viac-menej ovplyvnení mega výpredajmi v hypermarketoch, ktoré sa aj tak väčšinou týkajú oblečenia, ktoré pochádza z Číny a Turecka. Toľko môj názor. 8)
08.08.2006 - 13:48:10
00
chlapi, nic v zlom, ale co keby ste mi davali 25% z vasej vyplaty? neviem ako by ste sa tvarili...ked chcete hocico predavat potrebujete za mesiac poplatit x faktur za rozne polozky...jedna z nich je napriklad najom...skuste si zistit v akych sumach sa pohybuje...porozmyslajte co dalsie treba platit, treba sa za nieco najest, niekde prespat,atd...a potom mozno zistite o com to je...


Inak chlapci fakt neviem, kde ste v tom zobrali alebo vycitali, ze sa matt stazuje na tazku pracu? Asi som fakt slepy.
08.08.2006 - 15:07:56
00
keyboard_arrow_up