Mne v domaine penil ako pes a obcas som mal pocit ze som na vidlici bez tlmica.
Co som okusil durolux, tam odskokovy tlmic zaberal krasne.
25.06.2009 - 12:59:13
00
z tohto fóra poznám troch ľudí ktorí mali tento problém s tuneným epiconom, okrem mňa ešte davhan a edy. niektorí o tom možno ani netušia, tiež som to zistil až keď som raz vypustil vzduch z komory a vidlica sa úplne nezanorila, ale ostalo tak 2-3 cm zdvihu(ak je všetko ok, tak ostane 0,5cm). Tiež som si dovtedy myslel, že je normálne ak je ku koncu zdvihu vidlica veľmi tuhá. Pomohlo tak ako radil milan odliať olej z tlmiča, ale nie nadlho. tak po dvoch výjazdoch( takže u mňa nie 300 km, ale ledva 100, to však závisí od štýlu jazdy, pri zjazdoch kde chodí vidlica často do zdvihu sa ten tlmič rýchlo natlakuje) tu bol ten istý problém opäť. zase sa odlialo, poskladalo, jazdilo... Vyskúšal som tri druhy oleja a s každým rovnaký výsledok. až som raz v jednom zjazde trafil vo vyššej rýchlosti nejakú nerovnosť, kde šla vidlica na doraz. To tlmič nezvládol a roztrhol sa na 2 kusy(takže asi to bola dosť sila). Ale to len ja som možno taký demolátor a ničiteľ a Suntour je v tom nevinne :)
25.06.2009 - 13:22:28
00
no chalani nechcem vam do toho moc kecat ale ste kapanek OT :wink:
Inak som si vsimol ze na tom fritzkovi je vzadu 12mm oska co sa este malo vidava na takychto bikoch. Nic proti, ale tiez rozmyslam nad myslienkou nieco poskladat a tato suciastka je zatial celkom nedostupna a relativne mastna, 120e a viac!
25.06.2009 - 20:00:38
00
tak to je zaujimave, uvidime kolko vydrzi moja, pri kolkych km zhruba zacinaju tieto problemy ? Pre istotu som moju vyskusal, ked vypustim skoro vsetok vzduch mam zdvih 136mm co by malo byt ok, robi to len u klasickych RLD alebo u vsetkych ?

K tomu zadnemu naboju co tu dusan pisal, ked uz by sa nedalo inak tak aj tu je moznost
http://www.actionsports.de/Wheels/Laufrad-Specials/Nope-Fun-Works-N9095-Enduro-911-Sapim-12x150mm-Laufradsatz-in-2::17560.html
25.06.2009 - 20:48:35
00
keyboard_arrow_up