Najvacsi bajkersky sen :roll: ? Aby konecne prestalo prsat :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :(
:wink: Už neprší :D Asi :mrgreen:
25.06.2009 - 05:02:56
00
sen? cyklotrasy a bezpečné jazdenie nie len v lesoch ale aj v meste.
a niečo na zamyslenie: http://www.sme.sk/c/4906222/oblek-sa-u-nas-k-bicyklu-nenosi.html
25.06.2009 - 06:08:56
00
pekny clanok,TN je na tom najlepsie :evil:
25.06.2009 - 07:16:21
00
Ja by som chcel napr. Santa Cruz Nomad a vychutnať amen/freeride jazdu niekde v Alpách:

http://www.bikesunltd.sk/?page=catalog&catalog=bikes&bike=nomad

A myslím, že pre každého bikera je prioritou pekné počasie a dobré zdravie - či už sa jedná o žiletkára alebo zjazdára :wink:
25.06.2009 - 08:23:40
00
sen? cyklotrasy a bezpečné jazdenie nie len v lesoch ale aj v meste.
a niečo na zamyslenie: http://www.sme.sk/c/4906222/oblek-sa-u-nas-k-bicyklu-nenosi.html


celkom pekná diskusia je k článku...mne tie mestské cyklotrasy nechýbajú vôbec, nemám pre ne doma bike a ani by som ho nemal v práci kde uskladniť, podobne asi ako 90% ostatných ľudí...snívať o manažérovi v obleku, ktorý ráno ide na bicykli do mesta je utópia, ale ako je zrejmé z tých príspevkov, dá sa na tej utópii dobre zarobiť... :wink:
25.06.2009 - 08:46:38
00
sen? cyklotrasy a bezpečné jazdenie nie len v lesoch ale aj v meste.
a niečo na zamyslenie: http://www.sme.sk/c/4906222/oblek-sa-u-nas-k-bicyklu-nenosi.html

K tomuto sa da len dodat : Ak nejde o biznis nejde o nic. Na cyklochodniky nikdy nezavedu mýtne, preto sa do ich vystavby nikto nebude hrnuť. K nevycerpanym eurofondom sa je aj zbytocne vyjadrovat, ale zase dam za pravdu, ze s vysporiadanim pozemkov je problem, pretoze vlastnici chcu aj na nevyuzivanych pozemkoch ( stavebna uzavera atd ) zarobiť majland. A toto je asi big problem.
25.06.2009 - 08:56:12
00
Moj najvacsi sen je zajazdit si stale, ked mam na to chut to jazdenie akoze. Ist s partiou a uzit si prirodu, objavit mozno nove priatelstva a nechat stresy kazdodenneho zivota niekde daleko za sebou.....
25.06.2009 - 13:44:03
00
mne sa konkrétne nejednalo o tých manažérov, na tých sa môžem kľudne vykašlať, u nás na SK mám veľké obavy že ujo manager sadne v sačku za ťažkých ale 5000,- sk na bike, ale aby som sa ja, a čo poznám minimálne v TN ludí čo chodia do práce, školy na bicykli, tak ide ráno celkom o život pri jazde po ceste. a pri jazde po chodníku zase hrozí pokuta od mestských srandotiežpolicajtov.
http://trencin.sme.sk/c/4902713/mestski-policajti-kontroluju-cyklistov-jazdiacich-po-chodnikoch.html

a další nemenej dôležitý fakt, na lesné cestičky a chodníky to mám vždy cez mesto po hlavnej ceste min. 3-4 km.

to len ako odôvodnenie môjho sna :wink:
25.06.2009 - 15:09:05
00
1. Môj veľký sen je vidieť na potulkách prírodou na biku všetky zvieracie druhy žijúce u nás na slovensku (aj tiger a pštros sa počíta :) ) . Hlavne nejakého maca , ostatné som už po raze videl ( okrem vlka, kamzíka a svišťa ) .

2. A daľší - navštíviť všetky moje obľúbené horské cestičky počas všetkých ročných období ( hlavne v zime , to je iný zážitok a človek si pripadá ako keby bol na úplne neznámom mieste ).
25.06.2009 - 17:20:18
00
moj sen je skromny, zobrat motorovu pilu a rozrezat tu hnusnu sadru co mam na nohe :(

len opatrne aby si nebol paralympijským reprezentantom
25.06.2009 - 21:20:50
00
moj najvacsi sen je dokoncit tento bike
Bottom Bracket: FRM cu-4ti
Brake Levers: Extralite Ultralevers
Brakes Rear: Mrazek MLP v+
Brakes Front: Mrazek MLP v+
Cables / Housing: Nokon Konkavex
Cassette: Shimano XTR
Chain: KMC X9 SL
Crankset:
- Crank Arms: Middleburn RS-8 Duo
- Crank Bolts: FRM alu
- Outer Ring: Middleburn 42
- Middle Ring: Middleburn 29
- Inner Ring:
- Ring Bolts: Middleburn
Derailleur Front: Shimano XTR
Derailleur Rear: Sram X.O
Fork: Rock Shox Sid Race
Frame: Rocky Mountain Element TSc
Grips: Extralite Neogrips
Handle Bar: Moots Straight Ti Bar
Headset: Chris King NoThreadset
Pedals: Crank Brothers 4Ti
Quick Releases: Tune ac 16/17
Rear Shock: Fox Float R
Seat: AX-Lightness Phoenix
Seat Binder: M2 Racer
Seat Post: Tune Starkes Stuck
Shifters: Sram X.O Triger
Stem: Tune Geiles Teil
Tire Front: Schwalbe RR
Tire Rear: Schwalbe RR
Tubes: Vittoria Latex
Wheel Set:
- Rims: American Classic
- Spokes: Pillar Ti
- Nipples: Sapim polyax
- Hub Front: Tune Mig 70
- Hub Rear: Tune Mag 190

taký malí dotaz po lovensky to nende,bo to vyyíra jak z ňákého katalóga...
25.06.2009 - 21:32:53
00
Mne sa užnejaké tie sny splnili
1-prežil som
2-opäť chodím
3-opät bicyklujem
4-môj svišť začína jazdiť MTB maratóni spolu so mnou
...čo viac si môžem priať....
25.06.2009 - 21:42:11
00
Môj sen je Ukrajina-Podkarpatská Rus. Plánoval som toto leto, ale zatiaľ nič z toho. Už mám skoro hotový report -najkrajší bol nocľah na hrebeni. Možno o rok sa mi to splní, možno do Vianoc pridám kapitolu. Nezabudnuteľné zážitky. Do Koločavy a okolia sa chodí na bajku len last minute keď je tlaková výš, v pršiplášti cykloturistika za moc nestojí.
26.06.2009 - 17:23:57
00
keyboard_arrow_up