Ahojte ludia,
Kubicasport sa v tomto fore niekolkokrat spomina, ale samotnu kolonku medzi obchodmi zatial nema a myslim, ze si ju zasluzi...
Chcem sa len podelit o skusenosti. Nedavno som si kupil od Kubicu Haibike Tension http://www.kubicasport.eu/produkt/1270/Haibike-Tension-X.9-/-X.0---bezkonkurencna-cena!/
Kedze som z BA, bol problem ako to zrealizovat. Povodne som sa chcel zastavit v Ziline osobne, ale situacia sa zmenila a tak som nakoniec kupoval cely bike "naslepo", s tym, ze mi ho poslu kurierom.
Bike napriek dobremu zabaleniu prisiel poskodeny. Musel dostat pocas prepravy riadnu "supu" - mal zlomenu packu prehadzovaca a dokonca preliacenu trubku na rame!
A prave tu sa prejavuje skutocna kvalita a serioznost obchodnikov - ihned po telefonate do obchodu sme sa dohodli, ze Kubicasport objedna noveho kuriera ktory vyzdvihne bicykel, nasledne presetri reklamaciu a posle obratom do BA novy kus. Presne tak sa aj stalo a ja som mal za 4 dni doma vyreklamovany a este lepsie zabaleny (rozbaloval som ho asi 20 min :lol: ) novy bike.
Vzhladom k mojim skusenostiam s kaktus bikom, kde som dva mesiace neuspesne reklamoval prasknutu kostru na mojej starej meride je toto presne opacny, seriozny a profesionalny pristup.
27.06.2009 - 22:08:43
03
kaktus bike predáva Meridy? :mrgreen:
27.06.2009 - 22:14:25
00
Pred siestimi rokmi alebo kolko to bolo predaval. Teraz netusim...
27.06.2009 - 22:22:08
00
No Kubica ma taky pristup ze moc ludi sa tu stazovat nebude :D a mohol by ist prikladom.
28.06.2009 - 09:04:08
01
S Matom Kubicom resp. jeho otcom sa da vela veci dohodnut a maju velmi seriozny pristup..... :D :D :D

....takze vrele odporucam.....

...btw....vsetci, co kupovali bajk na moje odporucanie v Kubica-Sport su velmi spokojni..... :D
28.06.2009 - 22:51:00
00
Mozem jedine suhlasit :)
28.06.2009 - 23:24:14
00
ako je to snimi posielaju na dobrierku a tak? lebo rozmyslam ze by som si cosi u nich kupil ale nwm ci to posielaju.... funguju ako eschop?
29.06.2009 - 12:56:47
00
Ja som bral ten bike tak, ze ho poslali kurierom, cena 6EUR. Podla mna zalezi co beries.
Sak pozri na ich stranku, maju tam aj tel. kontakt a dohodnes sa.
29.06.2009 - 13:14:49
00
Ja mam negativnu skusenosť. Bola som tam niekoľko krát a vždy ma zarazila arogancia a oprsknutosť, priam drzosť
starého aj mladého Kubicu.
Vadí im, keď si niekto chce lepšie tovar pozrieť, prípadne chytiť do ruky. Myslím, že kvalitu napr. dresu človek zisťuje aj pohmatom. Pri tom sme neboli očumovať, ale kupovať.
Viac tam nevkročím.
29.06.2009 - 20:01:30
01
Tiež mam podobnú negatívnu skusenosť :|
29.06.2009 - 20:07:37
00
mna Kubica st. raz dokonca rozosmial,ked som zhanal kazetu a spytal som sa ho ci je tam aj
15-tka a on nato ci som na pätnastky :) a ja ze nie ale na kazete by som ju uvital,naposledy
som kupoval pedale,bol tam mlady,to bol cisty obchod,nic navyse.....ale ochota je jedna vec a
cena druha,sak aj na drink clovek ide tam kde je prijemna osluha,najlepsie nezneho pohlavia :wink: a kedze tie ceny pitia su zhruba rovnake tak si mozem vybrat kam pojdem, kazdy obchodnik by mal vediet ze dobry pristup k zakaznikom sa mu v buducnosti vrati, aj ked netreba to prehanat, ako v jendom nemenovanom bikeshope pri a.stanici :|
29.06.2009 - 21:44:59
01
Pridám niečo aj ja. Kúpil som síce u neho bycikle ale len preto, že mal vtedy výpredaj minuloročných modelov. Prečo by som za ten istý model dal viac peňazí inde. Keď bol isté, že to beriem tak sa správal normálne. Poradil a ponúkol. Úplne ináč ako vtedy, keď som v zime obchádzal obchody z lyžami a zisťoval si info o karvingových lyžiach. Bol som aj u neho. Odpoveď na moju otázku, že aké by som asi potreboval bola - "Keď si ich kúpite, tak vám poviem aké potrebujete" :!: . Zdá sa mi, že je podráždený z toho, že existuje konkurencia. Vie byť veľmi nepríjemný. Odvtedy k nemu nechodím.
30.06.2009 - 21:20:47
01
ja som tam nebol nikdy takže nebudem komentovať, ale vedúci/m.kubica má dnes 30tku tak dnes mu to nekazte negatívnym feedbackom :mrgreen:
01.07.2009 - 08:57:33
00
No treba si pri tejto prilezitosti nejaku zlavu dojednat! ;-)
01.07.2009 - 09:14:45
01
Na jar som chcela kúpiť bike. Mladý čosi doniesol, ale ked som sa opýtala na konkrétne veci o bicykli, tak ma odkázal na internet. Mal by tam mať aj wifi :evil: Behať mezi shopom a domovom...kvôli internetu, no neviem. A to som si vytlačila niečo o bicykloch o ktoré som mala záujem. Už som tam viac nebola, možno má už viac času na zákazníkov. Na svoj nový bike ešte stále čakám.
02.07.2009 - 20:05:27
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up