Duna maraton

03.07.2011
2. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Visegrád (Maďarsko)

Propozície
dokazal sa niekto prihlasit napriek dudovemu detailnemu postupu? :shock:

zial, tento rok zmenili online sposob prihlasovania na vsetky maratony, treba sa najprv registrovat do systemu ODIN a az nasledne na konkretny maraton... nasraty som im napisal po anglicky mail a oni ma registrovali automaticky :wink:
30.06.2009 - 11:21:31
00
cele edit: da sa prihlasit vsade. len zeny mozu len na strednu a kratku :roll:
dovi dopo
30.06.2009 - 11:35:55
00
dana to je na p...u tam by som nesiel..... :|
30.06.2009 - 13:57:07
00
zial, tento rok zmenili online sposob prihlasovania na vsetky maratony, treba sa najprv registrovat do systemu ODIN a az nasledne na konkretny maraton... nasraty som im napisal po anglicky mail a oni ma registrovali automaticky :wink:

po nasom telefonate som im taky mail napisal aj ja-a oni mi asi po 2 dnoch odpisali,ze na aku trat chcem ist..a odvtedy je ticho-takze dufam,ze vsetko prebehne v poriadku...

kedze ja idem s rodinkou na navstevu k inej rodinke v pesti, tak neviem ako skoro(ci neskoro :roll: ) tam dorazime..ale rad by som vas aspon nachvilu postretol...
dudo,mohli by sme sa nejako dohodnut.-v cieli ta uz asi nenajdem-resp. mozno uz budem musiet byt fuc.. :( ..jedine zeby si mal v zalohe nejake nitro.. :twisted: ..snad to vyjde..a hlavne pocasie..ak by prsalo 3 blatomord uz neee..akurat som dnes konene spojazdnil stroj..aua..10dni bez-to bolelo :| ..
ale uz sa tesim..!

inak startuje sa naraz alebo vo vlnach?..nejaky system "stavania sa"..? :roll:
30.06.2009 - 22:46:26
00
shikmo, mozno sa tam stretneme uz v piatok vecer, alebo v sobotu rano.. na trati ta uz asi neuvidim :(
30.06.2009 - 23:14:03
00
Cize V piatok 3.7. 14-20hod sa este mozu VYNIMOCNE !!! prihlasit len zahranicni ucastnici. Toho 19.6. bolo uzavrete online prihlasovanie. Pre domacich osobne (asi) je koniec prihlasovania 1.Jul.

To akoze znamena, ze 4. 7. (v den startu) sa uz neda prihlasit?
01.07.2009 - 01:10:45
00
tusim tam bude silne zastupenie, mnohi z nas to maju blizsie do visegradu ako do kosic :)
jezus - mne sa podarilo prihlasit vcera cez odin
01.07.2009 - 09:28:39
00
podla duryho je prihlasenych na kazdu trat tak cca po 700 ludi, takze sa bude dat prihlasit aj v den startu.
podla oficialnej stranky, v den startu len zahranicni - cize my. my sme sa s durym a greedym prihlasili cez Odin vcera, a zaplatime na mieste.
btw. s durym odchadzame uz v piatok a prespime. mohli by sme sa v piatok (kto tam bude) stretnut a dat nejaku before party :oops:
ps: do madarska to mame od nas max 180km (to je ako do Sulova) a do KE dva razi tolko ... :roll:
01.07.2009 - 10:09:52
00
tak sa hlasim ako dalsi prihlaseny vdaka Greedymu, vyzera to na peknu akciu
01.07.2009 - 13:31:03
00
inak startuje sa naraz alebo vo vlnach?..nejaky system "stavania sa"..? :roll:

start je naraz, ale z roznych sektorov, najprv startuje Hosszú táv, potom Közép táv a nasledne Rövid táv... :mrgreen: cele to musi trvat aspon stvrt hodinu, ale niektori prefikani borci sa natlacia uz do sektoru Hosszú táv, aby mali naskok...

pocasie - slnecno, trosku teplucko, ani oblacik na dohlad :twisted:
01.07.2009 - 19:22:48
00
posielam vam spracovanu komunikaciu s <info@sportaktiv.hu>, mozno to niekomu (napr. jezusovi) pomoze. takze odporucam sa vopred prihlasit v sobotu okolo osmej vyhladat "annu" :)
prip. v piatok prihlasuju tiez len do osmej vecer, ale zo skusenosti vieme, ze vzdy sa to trosku pretiahne ;). snad madari budu tiez taky ustretovy.

Q:I made registration with help of my friends, so I am already registered.
Question is, if I can pay the maraton fee at Visegrad in euros, which is 30EUR, as I read at your web site.

A:Ok, it is well good then.
In this case you can pay the 30 euros on friday, until 20PM!

Q: is it possible to pay this 30euros in saturday?

A: You have to look for me at the registration desk on Saturday at 8 A.M.
And you can give the registration fee to me.
Regards,
Anna
01.07.2009 - 21:06:48
00
ejha..tusim sa tam sejde riadny forum team... :D
no ja musim poriesit ako sa s vami stretnut,lebo ja idem s rodinkou k dalsej rodinke do budakeszi(hned vedla pesti), takze vecer urcite nemozem. rano chcem byt okolo pol9 na registracke..
to by mohlo byt dobre miesto na stretko-takze navrhujem pol9-9 tam :idea:
pozeral som vysledky min.roku a vyzera to tak ze by som tu trasu mohol prejst do 7h (pocitam 6:15 :twisted: ) takze pockam v cieli tak hodinku a az potom by som to oznamil rodinke aby ma neuniesli predcasne...takze myslim ze sa aj potom mozeme postretnut..dohodneme sobotu rano-predpokladam,ze sa pred startom stretneme :wink:
juj..celkom sa tesim
03.07.2009 - 09:51:34
00
zdravim vsetkych co sa zucastnili Dunamaratonu a pripajam vysledky

isiel som ho prvykrat - myslim ze trasa je vyborna a narocnostou podobna Dubnickemu maratonu, co je doteraz pre mna top maraton na slovensku - dubnicky som odjazdil uz 5krat, inac moc nepretekam :-)

Laci

P.S. ak su nejake dotazy (myslim madarcinu) rad pomozem
06.07.2009 - 10:28:32
00
no haloooo, kde su nejake ohnive reporty? :shock:
06.07.2009 - 10:42:19
00
Nazdar laci.ka. Ty si ten chalan, co sme s nim stali v rade na prezentaciu a co spominal, ze byva v Modre a ma to v okoli Visegradu prejazdene? Ak ano, aku trat si siel a aky cas si mal? Po starte si isiel dost rychlo. :)

Danka, ohnivy report necham na Shickma (mozno zase kopal do kopca) :P, neskor sa snad dostanem k par riadkom. V kazdom pripade ja som si tu trat paradne uzil, bola to krasna spomienka na MTB Trophy. :)
06.07.2009 - 10:54:20
00
keyboard_arrow_up