caute, super trip!!! Paradna organizacia fotografov. Prvy den boli huste drzky :) Mincol = parada. Dnes sme to zakoncili v Jasnej v bikeparku kde bolo doobeda super teplo
05.07.2009 - 19:17:17
00
inak kolko mavaju bezne amen vyjazdy? lebo pre mna pismenka AM povacsine znamenaju aspon 50km ak nie celodnovky pohodove.. ale 7km hore a 5km dole sa mi zda na vyjazd fakt malo :-/

CraObs v podstate suhlas a povodny plan aj bol ist na biku z kempu,ale kedze tam boli aj ludia z tazsimi strojmi,ktorych by ten presun zrejme odrovnal,dohodli sme sa na presune autami.Myslim,ze kazdy od toho nieco cakal a kazdy si mohol vybrat.Ono ta sobota na Martinkach,nebol uplne AMEN,povedzme si narovinu,slo sa DH.Ja osobne by som bol prvy,ktory by si to vysiel este raz,ale bol som uz dolu sam prekvapeny ako aj ostatny ako nas to vcelu vystavilo...
btw.mal si dojst ku nam ked sa robil AMEN ako si to predstavujeme my ;) chalani a baby co boli sa by ti tiez napisali :)
kua fakt skoda,ze som mal dosraty ten zadny naboj,este v piatok rano som bral bike zo servisu,myslel som ze to uz je ok...no co uz narobim,dam to co najskor dokopy a snad sa uvidime na nejakej akcii znovu.
05.07.2009 - 20:00:56
00
nj pokusim sa na nejaky.. len z brna to na vychod je uz fakt kus cesty.
my sme inak so sobotou spokojny, naslapali sme skoro 40km :)
05.07.2009 - 20:06:29
00
nj pokusim sa na nejaky.. len z brna to na vychod je uz fakt kus cesty.
my sme inak so sobotou spokojny, naslapali sme skoro 40km :)

sobota bola nejvííc....dik ze ste ma hecli, mincol dame este niekedy....ale auta musime zaparkovat na rozumnejsom mieste
05.07.2009 - 20:12:23
00
My sme si dali z Chaty pod Chlebom generála, pred nami šla ešte prvá skupina, ktorá v Snilovskom nebola.

Žiaľ zúčastnil som sa len dnešného pojazdu, no aj tak som si fajn zajazdil, teda ten dážď nič moc, no zjazd z chaty pod Chlebom stál za to. Teším sa na ďaľšie AM.EN stretko. :twisted:

co hovoris na generala? kolko bolo padov?
05.07.2009 - 20:14:25
00
Vdaka vsetkym zainteresovanym za prijemne straveny rekreacno-oddychovo-adrenalinovy predlzeny vikend. Zvlastne podakovanie patri vsetkym fotografom zverejnujucim fotecky bez naroku na honorar. :).
05.07.2009 - 20:36:33
00
dobre bolo!
veľká vďaka organizátorovi, fotografom, dávačom, padačom, hecovačom, počasiu...
05.07.2009 - 20:47:25
00
dik za super vikend. za 3 dni sme niektori nastupali 3x800 vyskovych metrov, ja som rozbity ako detska hracka, dostipany a speceny od slnka:), no a vdaka Generalovi si budem moc vybrat novu prilbu :mrgreen:
05.07.2009 - 20:51:32
00
ejha az tak? :P
05.07.2009 - 20:56:22
00
co hovoris na generala? kolko bolo padov?


Veru bolo to super, takéto mám veľmi rád. :twisted:
Pádov nebolo veľa, šli sme 4ria ja, Dijck, pastička no a kamarát Juraj. Sem tam šmyklo koleso alebo vošlo do blbej stopy to je jasné, trošku nepíjemnejšie pády mal ten Juraj, no bol prvý výjazd na SPD a mal trošku problém vypínať sa. Ale v dolnej časti si už začal zvykať. :) Inak nič také pekné ako bolo k videniu vyššie.

Takže toto leto sa tam snáď ešte vrátim. Trošku ľutujem, že som nebol na Martinkách ale nedalo sa. Nedávno som tam bol, no šiel som hrebeň, zjazdovú trať nepoznám. Treba to zmeniť ...
05.07.2009 - 21:02:04
00
ak ma niekto zaujem o fotky v original rozliseni, tak mi napiste ze ktore a e-mail...
05.07.2009 - 21:03:31
00
Nedávno som tam bol, no šiel som hrebeň, zjazdovú trať nepoznám. Treba to zmeniť ...

podla mna je trasa krizavy -> mincol -> vrutky zaujimavejsia ako samotny zjazd z martiniek
05.07.2009 - 21:12:41
00
To je možné, halvne to bude dlhšie, no a záver zo sedla Javoriny do Strečna po modrej a následne žletej je veľmi krásny. No keď nie každý týždeň sa chce niekomu šlapať na 1450 metrov hore.
05.07.2009 - 21:18:52
00
O5 ďalší vydarený AM.EN, veľká vďaka Peťo (aj za to počkanie pri parkovisku). Neviem prečo, no vo mne utkvela v pamäti tá lúčka od vysielača ku chate, taká pekná rýchlovka a ak dobre pozerám na Katkovu fotku, tlmiču som dal nažrať práve na nej :lol:
Tak teda o rok a niektorí nech kúpia lepšie stroje, že N2O :)
05.07.2009 - 21:31:23
00
... diky vsetkym xc chalanom co s nami sli a fotili :wink: ...

Nabudúce radšej HT-čkári, od XC-čkárov máme ďaleko :mrgreen:
Inak, nie je za čo, fotilo sa dobre a aj fotografie vyzerajú byť celkom dobré. Z piatka je to zhruba 60 a zo soboty 120 fotiek. Chvíľu bude trvať, kým to pretriedim, ale v priebehu týždňa by to mohlo byť hotové a potom sem dám link.
K debate DH vs. AMEN - z Martinských holí sa išlo dole po DH-trati, takže myslím, že sa nie je o čo prieť. AMEN-oidný úsek bol hádam len koniec popri chatkách na parkovisko. Nakoniec, myslím, že chalani sa prišli otestovať a vyblázniť a až na jeden prasknutý rám to dopadlo dobre.
K AMEN-u, teda ak to dobre chápam lebo ja tieto rozdelenia moc nemusím, to malo bližšie v piatok z chaty pod Chlebom, aj keď tam tiež bola DH vložka po Generálovi.
Hrebeň Hole-Minčol je super, len s tak veľkou skupinou s tak rôznymi bicyklami by to bolo mierne problematické, preto to rozdelenie na dve skupiny bolo vhodné.
... Trošku ľutujem, že som nebol na Martinkách ... zjazdovú trať nepoznám. Treba to zmeniť ...

Potom daj vedieť, zoberem aj fotoaparát a budeš mať foto aj ty. :)

Pridávam ukážku, na čo sa môžete tešiť. :wink:

Prílohy:

Den 2 skala.jpg
Den 2 skala.jpg 750.88 KiB thumb_up0thumb_down

Den 2. skok.jpg
Den 2. skok.jpg 491.64 KiB thumb_up0thumb_down

Den 2. zjazd.jpg
Den 2. zjazd.jpg 595.74 KiB thumb_up0thumb_down

Den 1..jpg
Den 1..jpg 541.75 KiB thumb_up0thumb_down

05.07.2009 - 21:47:29
00
keyboard_arrow_up