ja mam podobny spesl akurat comp disc int z roku 2008.Je to moj prvy "seriozny" bike a zatial sa nemam na co stazovat.Akurat planujem zmenu plastov lebo tie ktore na nom mam nestacia na niektore stupania a presmykuju,nehovoriac ked je mokro.Inak ten bicykel je dobra droga :D Za posledne 2 mesiace som donho investoval az az.Aj teraz cakam na vyplatu ako na spasenie kedze posledne islo do upgradov.
21.06.2009 - 16:21:45
00
Ahoj,
ja som si asi pred 2 mesiacmi kupil spesla rockhopper expert 2009 v bielej farbe, je to super bike. Velmi dobre sa ovlada, dobre brzdy, siroke riadidla. Nemam nic na co by som sa musel stazovat. Dal som si tam jedine vymenit pruzinu do vidlice za maksiu, pretoze mam iba 64 kg. Bol som na nom aj na sulovskom maratone, a teda musim povedat ze som mu dal poriadne zabrat, ale v pohode to prezil a neskutocne dobre sa ovladal. Teraz ma napadla jedna vec, v priebehu tyzdna som dostal asi 6 defektov v terene na zadnom kolese. A mam podozrenie na nekvalitny plast. Ale inak naozaj nic. Vrele odporucam. Ja som ho mal za velmi dobru cenu, nakolko som predajcovi odpredal moj stary bike za protihodnotu a este mi dal aj 10% zlavu.

Takze: velka spokojnost za dobru cenu. :D :D :D
02.07.2009 - 16:37:31
00
mne dali zlavu z 1215 euro na 972 euro...no nekup to
08.07.2009 - 13:29:55
00
keyboard_arrow_up