Zeby som skusil depilacku teraz? I ked asi to bude boliet ako svina ale mozno sa tak pokozka nepodrazdi. I ked zase trhat z koze tiez neni jemna zalezitost. ach boze clovek chce sa citit dobre a vyzerat pekne a tak trpiet musi :oops:
08.07.2009 - 19:29:45
00
Na depiláciu musíš mať určitú dlžku chlpov takže kým narastú tak by sa ti mala pokožka ukludniť.
Ivka mi tu vraví že by mali mať aspoň pol centimetra...
08.07.2009 - 19:31:54
00
pol centaka? to budem vyzerat ako ako.. a este aj cierne chlpy mam.. bozicku pomahaj
08.07.2009 - 19:33:46
00
Vydrž Prťka vydrž.... :twisted: nééé Prťka, Brťka... Inak depilácia nebude a platí čo som napísal skôr.
08.07.2009 - 19:36:40
00
To je povzbudenie :lol: . Ale ako hluupo sa mi bude jazdit. Sak ja na bicykel nesadnem tak ako bez tretier. Tak nesadnem s chlpmi :?
08.07.2009 - 19:38:18
00
No nacnem tuto temu troska hlbsie. Teraz nie som zvedavy kto ma aky nazor ci mam alebo nemam oholene nohy. Ja si holim nohy, ale problem nastal ked sa mi urobili "vyrazky" neviem ako to nazvat a neviem sa ich zbavit. Neviem mozno to bude aj tym ze po holeni som pouzival obycajne telove mlieko. Poradi mi niekto kto mal podobny problem ako ja a pripadne aj nejaky dobry krem po holeni ktory by mohol vyriesit moj problem.

No asi ti kamo trochu poradim. Po prve, nikdy nepouzivaj ziletky a ine strojceky, a zvlast jednorazovky, tie su extra kapitola :shock: :shock:! Za druhe, na odstranenie chlpkov uz davno ludia vymysleli kremy. Moje odporucanie, chod do dobrej drogerky, kup si krem VEET for men. Co ja viem tak na slovensku sa predava aspon 4 roky! Ked ho pouzijes podla navodu tak potom si pokozku poriadne oplachni beznym sprchovacim gelom. Po vysuseni pokozky aplikuj na potrebne miesta najlepsie tuhy deodorant ktory bezne pouzivas a musis to urobit dosledne inak nerucim za vysledok. V tento den nedoporucujem nejake intenzivne opalovanie. Pokozka je este trochu citliva tak ju netreba zbytocne drazdit! Na druhy den to s tym deodorantom preventivne zopakuj a tym padom si za vodou. Odskusane overene doporucene! :idea: :mrgreen:


Naposledy upravil jerry mouse dňa 08.07.2009 - 22:48:07, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2009 - 20:42:59
00
Kúp si baby olej ten nedráždi pokožku.
08.07.2009 - 21:19:57
00
prečítaj si tému od začiatku :mrgreen:

inak, nebolo to tu kedysi locknuté :wink:
08.07.2009 - 21:29:20
00
VEET for man

No musi byt jaky bordel ked to chlpky "vypali" z koze :mrgreen:
08.07.2009 - 21:41:03
00
No musi byt jaky bordel ked to chlpky "vypali" z koze :mrgreen:

A preto to pouziva vacsina zien. :idea: Chlpky, ktore potom vyrastu tak, nie su take ostre a nepichaju. Ked neveris tak sa opytaj nejakej kocky. :mrgreen:
08.07.2009 - 22:58:15
00
zozente si daku URANOVU MAST,ti okrem chlpov povypada kopu ineho :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
08.07.2009 - 23:28:37
00
Chlpky, ktore potom vyrastu tak, nie su take ostre a nepichaju

Pockam kym sa koza kus ukludny a skusim no. Dufam ze nemusi byt konkretne ten Veet lebo doma na policke je aj nieco z Oriflamu. Dalsia toxicka bomba :twisted:
09.07.2009 - 09:08:08
00
Moja skromná, ničím nezaujatá skúsenosť pre holenie nôh:

Weet (v mojom prípade ten pre ženy) som skúsila raz v živote, nikdy viac. :evil: Smrdelo to viac ako ten maglajz, čo sa rozotiera na hlavu pri trvalej, ako rozomleté staré ryby, bleee... :shock: A z chlpov nezošlo dole nič, zostali pekne tam... :twisted:

Zápal chĺpkových lôžok som mala raz, v 2006tom pri mori, po natretí sa chemickým opaľovákom asi dva dni po oholení ...

Odvtedy sa ale veľa zmenilo. Predovšetkým :arrow: zrušila som "prírodne sa tváriacu chémiu" a prešla na biokozmetiku. Odvtedy nemá koža v nijakom ohľade problémy. A terajšie holenie? Ťažký brutál na tri spôsoby: 1. nasucho, po oholení nechať kožu trochu oddýchnuť, cca pol hodinky, potom ošetriť bio-telovým mliekom. 1. namokro v kúpeli s pomerne silnou koncentráciou morskej soli, po kúpeli bio-telové mlieko, 3. bio-mydlom alebo jadráčom namydliť, ďalší postup podľa bodov 1 a 2. Jednorázové holítko, zásadné dvojbritvové, ošetrené vždy po oholení alpou, mením až vtedy, keď už viac šklbe ako holí. Odvtedy zápal chĺpkových lôžok nebol ani raz. :oops:

A investície? Sú v pohode, aj keď je biokozmetika "drahšia". Ale to len relatívne. Pretože ak je koža v pohode, jej prirodzené funkcie sa obnovujú takpovediac sami a toľko mastiť a ošetrovať vôbec nepotrebuje. V porovnaní s obdobím, keď som používala chemické, som musela kupovať napríklad krém rádovo každé dva týždne, lebo tie úžasné prísady v ňom spôsobovali presne to, pred čím mali chrániť - v mojom prípade nadmerné vysušovanie kože... A výborne vedia pomôcť aj "babkovské rady" - napríklad za studena lisovaný olivový olej, keď slniečko pripáli... :oops:
09.07.2009 - 09:55:26
00
Dik Zani. Ked prides do BJ s bikom zasluzis si odo mna kofcu :oops: . Mozem pouzit po holeni aj nejaky krem s aloe vera? Patri to medzi tie BIO kremy ci ktore ako? A dobre spravy koza sa pomaly hojii na lytkach uz su male stopy po zapaleni, sice este trocha na stehnach no davam tomu 2 dni.


bio-mydlom alebo jadráčom namydliť

BTW: co je ten jadrac?
09.07.2009 - 10:16:48
00
BTW: co je ten jadrac?


Jadrové mydlo, také na pranie. :P Multifunkčné, za cca. 10 centov, neviem si vynachváliť. Na ruky, na človeka, na upratovanie... :oops: Pozor, na pranie dostať aj Lanzu, to nie je ono! Tie klasické, od Palmy, sú najlepšie. Kedysi (možno aj teraz) na tom býval vyrazený taký kamzík. :oops: Bio-mydlo používam od firmy Sonet. Stojí cca. euro, výborné na človeka, na pranie, dokonca v prípade absencie šampónu sa skvele osvedčilo na vlasy, a to som supercitlivá.
09.07.2009 - 10:34:47
00
keyboard_arrow_up