Si rob srandu z plastelíny. :D

Nie nie, je to reálne existujúci celkom pekný trailík z Čachtickej planiny do Višňového.
09.07.2009 - 19:24:44
00
jo jo M = 18"
09.07.2009 - 19:31:49
00
... a Divokého Rodrigueza poznáš? :D


ja poznam... mam to par km od domu, takze obcas si ho dam...
09.07.2009 - 20:54:27
00
Väčšina populácie si holt nejako ego honiť musí :D


majitelia papierov davaju o sebe vediet...
09.07.2009 - 20:55:13
00
No chvala Bohu, ze je viac papierov, ako tych skaredych exxe :mrgreen:


chlapci, chlapci... ved vy hovno viete :)
09.07.2009 - 20:58:06
00
Hmmm :shock: Dobre vediet :roll: Masovka to myslis ako skodovka,renault,kia,wv atd.. :mrgreen: . Na niektorych ludoch je najhorsia vlastnost zavist ! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: Ale aj tak ta mam rad. :D :D


zavist ? ja tu niekomu nieco zavidim ? biele lappiere ? ci jak sa to pise...
to nie kamarat, to istotne zavidiet nikomu nebudem :)
je tu jeden bike co zavidim... a to tento


asi si ho kupim aj ja, aby ste mi vy, papieraci, zavideli ze nemam biele lapapiere :)
09.07.2009 - 21:00:21
00
Má niekto niečo proti? :twisted:

Mám si vybrať iný bike len preto lebo Lp-ov je veľa? Smola, mne Zesty vyhvouje (teda aj Spicy by bodol :oops: ) a kôli tomu, že ich je veľa si iný bike kupovať nebudem. Možno ho má veľa ľudí no Merida to stále nie je. :) Komu sa nepči, nech mlčí. :!:

Porovnávať ten XC Wilier s tým AM Zestym je pekne odveci. :roll:
09.07.2009 - 21:09:00
00
Lapierre: klidek, ja vam nemam za zle ze si ich kupujete :)
ja len mam pravo vyjadrit svoj nazor.
vsetci tu kydaju na meridy a je to v poriadku, ja vyjadrim svoj nazor na lapierre a uz som napadany, a zosmiesnovany tym aky mam bike ? trosku trapne nie ? :)
ja nikoho nenapadam a nikoho nezosmiesnujem, len som vyjadril svoj nazor na biele lapierre.

inac biela je fajn, pro ti tej farbe nemam nic... ale biele lapierre... to uz je moc, tak pred pol rokom som bol z toho paf, ale cim dalej, tym uz to u mna straca to kuzlo co to malo... vlastne uz ho to stratilo uplne... teraz je to obyc. tuctovka ako napr merida ktoru ste tu spominali :) a nic s tym nenarobite, a nikto ma neukeca ze to tak nieje ;)

co sa tyka porovnania Wiliera a Zestyho, narazal som len na to, zem i tu ktosi pisal ze zavidim niekomu Lappiere... nie, nezavidim ho nikomu... zavidim len majitelovy toho Wiliera :) ked uz sme pri tom, ze ci by som mal niekomu nieco zavidiet.

takze tak.
09.07.2009 - 21:11:50
00
:lol:
09.07.2009 - 21:17:07
00
Ukecávať ťa nikto nebude, mne ide v prvom rade pri kúpe biku o jazdné vlastnosti. Príde mi to trochu divné rozhodvať sa pre bike podľa očarenia alebo tak. Biela ani mne osobne nejde, no čo by som mal spraviť keby za tú cenu koľko mám bol v ponuke len biely? Zoberiem ho, lebo viem ako ten bike chodí.

No len vyjadrovať svoj názor pomaly na celej strane v pekných pár príspevkoch. :roll:
Keď sa mi niečo nepáči, prepnem okno a idem na iný topic, načo to tu zbytočne zas**rať hlúposťami?

Takže dosť bolo OT ideme ďalej. 8)
09.07.2009 - 21:19:22
00
chalani a videli ste uz ten biely zesty 514? to vam je takaaa tuctovka.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cierna bude zase IN, pamatajte :twisted:
09.07.2009 - 21:23:01
00
lapierre: ja patrim medzi tych, co si nenechaju srat na hlavu :)
jednoducho som ragoval na prispevky ktore sa ma tykali ;)

a hladkat niecie ego len pre to, ze si kupil biely lapierre, a hiikat aky je to vymakany bike je ok ? hmm, tak si tu honte tie vase ega, ked neviete prijat aj iny nazor ako pochavalu ;)
uz len cakam kedy ma tulenik nazve flamerom :) ... ak sa mi nieco paci, tak to pochvalim, a ak sa mi nieco nepaci, tak to poviem tiez narovinu ;)

pekny vecer prajem, a vela stastnych km.
09.07.2009 - 21:23:37
00
to su masovky :)
papiere je tuctovka :) :)


Musim suhlasit s kimlom. Ma abs pravdu...:P Biky su to dobre, ale zovsedneli..
09.07.2009 - 21:24:52
00
dijck: konecne aj niekto iny ako majitelia LP sa ozval!
09.07.2009 - 21:26:20
00
tak tak.. mne nejde oto mat originalny bike ktory maju 2 ludia v republike, ide oto ake to je jazditelne, a vzhlad beriem tak aby ma bike bavil aj ked sa nanho pozriem, neviem si predstavit brat kazdy den do ruk neaky sivy sedy tmavy skaredy bike ktory vyzera jak z emo obdobia
kimlo.. dost si protirecis :D ale uz sa tu dost riesilo..

takze ze by tu neboli len kecy
bike-forum.cz
09.07.2009 - 21:30:37
00
keyboard_arrow_up