:lol: ja pouzivam tieto som s nimi spokojny brzdia super

HAYES Sole XC kotúčové hydraulické 6" kotúče
:lol:
09.08.2006 - 07:33:05
00
No ja jazdim vecka Tektro este s povodnymi gumkami, ale tie uz po 950 km maju dost a chystam tam dat daco lepsie- tie BBB alebo Kool stop-y ked su uz tolko tuna ospevovane :wink: dufam ze podrzia nejake tie km a ze neznicia rafik fest :?


Tie tektro ti dost dlho vydrzali "ty jojo" ja mam tiez Sallamu a sice brzdili dobre po chvili bolo po platnickach a potom som kupil kotuce:)
09.08.2006 - 21:12:53
00
no JA jazdím hydry Diatech Anchor a 160mm kotúč. Brzdia dost brutálne dobre ked nestačí zadná ,predná zvládne všetko
12.08.2006 - 21:16:57
00
No ja jazdim vecka Tektro este s povodnymi gumkami, ale tie uz po 950 km maju dost a chystam tam dat daco lepsie- tie BBB alebo Kool stop-y ked su uz tolko tuna ospevovane :wink: dufam ze podrzia nejake tie km a ze neznicia rafik fest :?


Tie tektro ti dost dlho vydrzali "ty jojo" ja mam tiez Sallamu a sice brzdili dobre po chvili bolo po platnickach a potom som kupil kotuce:)


hej tiez som bol milo prekvapeny ze aj s mojou vahou 85 kg vydrzali celkom dost...ale som zvedavy ked dam nove gumky co to bude....
inak som tiez rozmyslat nad kotucami ale podla mna je to vela vyhodit tak okolo 6-8 litrov (keby ze ich mam :oops: ) za brzdy ked to bude tristvrte ceny biku :wink: kotuce az s novym bikom ked stary odide a ked nasetrim...tak v dochodku :P
13.08.2006 - 00:29:51
00
Teraz mam Hayes HFX9XC, su to moje prve kotucovky takze mozem akurat porovnavat iba s veckami. Tu chcem len povedat ze vecka maju iba jedinu vyhodu oproti Hayesom, a to ze s nimi mozem brzdit akokolvek dlho. Proste Hayesy sa dost prehrievaju, oni sice brzdia aj tak paradne, ale to priehriatie trosku citit na zvuku a niekedy to dokonca aj smrdi . Neviem si predstavit ze by som s nimi brzdil 30 sekund ked to treba, cize asi idem stylom "ABS". Ked su zase mokre, dost piskaju, ale to staci iba zahriat a problem je prec, tu si zas neviem predstavit ked zacnem jazdit po snehu, to budu zjapat nonstop. Az na tieto problemy su fajn, brzdia dobre a spolahlivo takze to staci. Podotykam, ze jazdim s originalnymi platnickami, takze uvidim ked prejdem na CoolStop alebo BBB.


Hayes HFX 9 , vaha 78kg - bez biku. (2 mesiace)
Uplne rovnaka skusenost. Ale ked brzdim tym systemom "ABS" ako si napisal, tak nema problema, bud dviha zadok, aj ked sa das za sedlo alebo predna flekuje. Treba to nacvicit na snehu a potom sa aj to da udrzat...

Jediny problem som mal v 33 stupnovom teple strasne dlhy zjazd a dost prudky - takmer za sedlom. Ale vtedy som este nevedel, ze treba prerusovane brzdit.

Ked sa zoderu pojdem do odporucania 180 + koolstop.
Uz som sa s nou naucil brzdit takze som velmi spokojny - ale nemam s cim zrovnat mam velky skok z V-tektro.... :D :D :D
13.08.2006 - 10:23:17
00
K dobrej brzde treba aj dobry plast. Kto nema extra vela penazi odporucam MAXXIS Ranchero. http://www.maxxis.com/products/bicycle/product_detail.asp?id=274
Na tej stranke je dost drahy, ale ja som ho kupil za nejakych 550,- SK a pomer cena vykon - uplne vynikajuci. Lepsi plast som nejazdil. Da sa plne porovnat s Michelin Wildgripper, ale ten ma stal nieco cez tisicku....
13.08.2006 - 10:42:26
00
Tie tektro ti dost dlho vydrzali "ty jojo" ja mam tiez Sallamu a sice brzdili dobre po chvili bolo po platnickach a potom som kupil kotuce:)


hej tiez som bol milo prekvapeny ze aj s mojou vahou 85 kg vydrzali celkom dost...ale som zvedavy ked dam nove gumky co to bude....
inak som tiez rozmyslat nad kotucami ale podla mna je to vela vyhodit tak okolo 6-8 litrov (keby ze ich mam :oops: ) za brzdy ked to bude tristvrte ceny biku :wink: kotuce az s novym bikom ked stary odide a ked nasetrim...tak v dochodku :P


To som si hovoril aj ja, ale teraz mam sallamandra na Deorecku a LXku a jaksik nechce odist:)
13.08.2006 - 14:11:35
00
keyboard_arrow_up