Ja som mal taky starsi asi 4 rocny
Kupovany za moj kes
A byvam v panelaku a mal som ho na tretom poschodi zamknuty
o vodovodnu trubku k hydrantu bolo tam este trochu veci odkedy sme prestavovali
A do rana mi zmizol
Z tretieho poschodia
17.08.2006 - 08:59:12
00
Mojej holke zmizol bike zo siedmeho poschodia. Vedla vytahu je taky priestor, maju tam mrezu zamknutu kladkou, bike mala za touto mrezou zamknuty a rano bol bike prec, spolu aj s jednym bikom ich susedky ... a nech mi nikto nevravi, ze pre tie biky nesiel niekto "na istotu" ... dokonca mam podozrenie, ze to mohol byt kludne niekto z vchodu, ved vchodove dvere maju vzdy zamknute ... a biky zmizli rano okolo pol piatej, lebo susedka vraj pocula nejake zvuky, ale myslela si, ze to moja holka ide do prace ... :evil: :evil: :evil:
17.08.2006 - 09:10:29
00
Inac to poistenie biku existuje,teda neviem ako na Slovensku,ale malo by.Tu v NL mi to radili hned ako som si kupil bike,ale neurobil som tak-nejazdim z bikom do obchodu ani do krcmy,tolko este odkracam,ked bikujem,od biku sa nepohnem.Ale keby som mal ist niekam stanovat alebo tak,to by som moc premyslal... :roll: Trochu som sa bal ked som viezol biky na zadnom nosici zo SR do NL,jednak padu a jednak ked zastavim niekde na pumpe a vybehnem na wecko,ale dopadlo to dobre.Inac zlodej by potreboval tak min.5min aby ich z nosica sundal a to by musel nosic dobre poznat.
17.08.2006 - 10:19:28
00
Na druhej strane, ak si das bike poistit na nejakych 50 k (co by som si teda uz dal aj na viac), tak rocne poistenie bude stat aspon 5 % zo sumy, teda 2,5 k. Niekto si za tie prachy radsej kupi 2 zamky a este mu zostane na plast.
17.08.2006 - 10:23:34
00
Na druhej strane, ak si das bike poistit na nejakych 50 k (co by som si teda uz dal aj na viac), tak rocne poistenie bude stat aspon 5 % zo sumy, teda 2,5 k. Niekto si za tie prachy radsej kupi 2 zamky a este mu zostane na plast.

zalezi na sume co si za bike dal...urcite sa to neoplati na bike za 15tis.,ale ak si ho niekto vazi natolko,tak preco nie.A tie zamky su pre zlodejov :lol:
17.08.2006 - 10:28:42
00
U nas neviem, ci sa da poistit priamo bike, ale v poisteni domacnosti mas zahrnuty aj bike, len neviem ci u kazdej poistovne ... ale je to dost take osemetne s tym poistenim, tusim ja mam v poistke poisteny bike do hodnoty 15000 a bohuzial sa tato suma nedala navysit ... ale bike bez dozoru nenechavam ani na sekundu, ani keby som ho mal zamknuty na 10 zamkov, jednoducho mam problem v tomto smere ludom verit. :cry: ... ina situacia je, ked ideme niekam jazdit viaceri, vtedy nemam obavy nechat bike pod dohladom niekoho z partie.
17.08.2006 - 10:29:05
00
Mne ukradli bike z pivnice. Išli iba po ňom, lebo ostatných 6 bikov + prilby, kolieskové korčule... nechal(i) tak. V rámci poistenia domácnosti sa poistné plnenie vzťahuje aj na veci v pivnici, ale na bike len do výšky 4000 Sk. Toľko moja poistná zmluva. Teraz mám na pivnici špeciálne upravené dvere s ešte špeciálnejším zámkom v obchodnej sieti nedostupným. Snáď odolá a môj new bike zostane.
17.08.2006 - 11:58:01
00
Su to k**wy ktore nemaju pochopenie, keby mi zoberu bike tak je to ako keby niekto nikomu zobral napr. psa, alebo ineho milacika, nejde iba o peniaze a ale aj citovu ujmu. Stale rozmyslam nad vyhladavanim bikeou, riesil som to cez G.S.M. ,proste nieco ako mobil ukryty v bikeu, akurat ze ked amlo ist o preskusanie, nikto od operatora ani od policie nebol ochotny zariadenie vyhladat cez Imei kod-tak ocom je to potom v tomto state :!: momentale vymyslam niaku GPS formu ale vsetko je to velmy nakladne, pokial mate niake navrhy mozme nieco vymysliet a obmedzit tak pocet kradezi bikeou.
17.08.2006 - 12:40:41
00
zamykanie o hydrant na chodbe.Zlodejovi je predsa uplne jedno ci je na prvom abo na desiatom poschodi.Nie je v byte.A to je podstatne.napisal som to uz predtym a chybu treba hladat vzdy u seba. :cry:
17.08.2006 - 13:45:37
00
tak ale ked ja na tretom poschodi
vedla vytahu zamknuty
A do rana zmizne
Mal som na nom zamok a neostalo tam nic ani len piliny ze by ho pilili
17.08.2006 - 19:00:08
00
sak na zamok stacia vacsie pakovky. inak ak by som byval v byte tak by som mal bike iba vo vnutri. neveril by som ziadnym zamkom ani hydrantom.
17.08.2006 - 20:22:29
00
Cize u nas v okoli BA, dedinky ako moja Most pri Bratislave,Malinovo,Ivanka pri dunaji,Tomášov,Zálesie.nová dedinka atd tak sa tu kradnu bajky vo velkom.. Za posledny tyzden 15!!! bajkov..

A to nie dajake 5 tisicove.. Idu po Merida,Kona,Spesl,Author,norco,UMF atd..

Dvoch znamych akomipovedali, zastavila vedla nich dodavka na polnej ceste, vyskocili 3ja chlapi, zdrbali ich z bajku, 4 pestovky do tvare, nalozili a su prec..

Kazdy mal bike za 25 tisic cca.. ani neviem ci boli na policii ale daco s tymto treba robit.. :evil:

Dalsiemu znamemu ziletkarovi ukradli iba sedlovku + sedadlo a zadne koleso.. Samozrejme to bola vyssia trieda.. Ostatneho sa ani nedotkli..
19.08.2006 - 12:59:00
00
hento je najhorsie ze ta niekto zdrbe z bajku ked to najmenej cakas... preto ked jazdim sam tak sa snazim jazdit rozne trate v roznych casoch odkedy som videl komisara rexa ako tam jeden chlapik chodil kazde rano behavat a potom gulka do hlavy... davam si pozzor
19.08.2006 - 14:05:33
00
Hmm, tam pri Blave je teda riadne divoky kraj ... strielaju psov, kradnu bike bikerom spod zadku :shock: ... len dufam, ze tento "trend" nedojde aj tu ku nam na vychod :?
19.08.2006 - 15:46:22
00
No, ja len dufam ze chlpati (polisi) sa konecne kopnu do zadku a daco stym zacnu robit.. Lebo to neni normalne..

Teraz skladam bike, a normalne premyslam, ze snim do dediny ani nevylezem.. LEbo clovek nikdy nevie..
19.08.2006 - 17:00:09
00
keyboard_arrow_up