Dnes to necham tak, idem sa niekam kupat :D
22.07.2009 - 14:29:11
00
Tak sme to dnes boli s kackajom pozriet, trat je perfektne znacena, stretli sme chlapov este na trase so skrutkovackami a tabulkami v ruke ;o) no za tymto bodom sme uz zabludili ;o)
V tomto teple to bolo neskutocne ;o((( Navyse sme za kamzikom zabludili, ten singlac sme este dali ale potom sme isli po cervenej a to nas na zaver odrovnalo.
Chcel som postnut trat na gps tour ale neberie mi file, tak ich najdete v prilohe.
Enjoy ;o)
23.07.2009 - 18:33:45
00
kua, keby sme trafili trat aj od kamzika, mozno by to nebolo take destruktivne :D

Ale pekne sme si dali do tela. Trat je robena podla mna aj pre zaciatocnikov.

vseho vsudy light tempom asi na 90 % vykonu nam to trvalo cca 3 hodiny. aj ked sme sa popalili tou cervenou, ta ma na konci uplne odrovnala. :shock:
23.07.2009 - 19:14:02
00
kackaj, sogi, kde sa da od krasnan napojit na trat? hmm????
a vy ste sli celu trar vcera za tie 3 hodinky?
24.07.2009 - 09:23:22
00
S tym casom je to len odhadovane, ale 3hod urcie nie, Ivo, to bolo viac, navyse sme nepresli celu cast, ale zabludili sme.... je to vidiet aj v tom gps logu co som dal.

Keby som ja vedel, kde su krasnany ;o))
My sme isli od troch zajacov, od toho kruhacu, za tym spodnym parkoviskom, za mapkou doprava mimo asfaltu. Tak sa da napojit...inde moc neviem, lebo tam sme prave zabludili (ked by si myslela napr. niekde od peknej cesty)

Ale ziaden stres, trat je PARADNE znacena velkymi cedulami 30x40cm cca, urcite to nikto neprehliadne!
24.07.2009 - 10:37:04
00
No od Krasnan asi nie, ale od troch zajacov sa dostanes na parking, odkial sa das po zvaznici doprava uz vyznacenej sipkami GIANT na trasu, ale dnes to uz neriskuj, lebo zajtra zomries :D

Necitim si inak telo, do prace som radsej siel autobusom :D Celkom ma to odrovnalo vcera, rozmyslam, ci si vobec na ten maraton trufnem a ak nie, tak planujem light vyjazd hocikam s hocikym .

Takze je tu priestor pre nadsencov Nihil a dalsi co sa na STU nezucastnia. Konecne stanovisko podam vecer.
24.07.2009 - 11:29:33
00
moment moment Kackaj, ja sa zucastnujem !! :D vidime sa v sobotu
24.07.2009 - 11:44:00
00
Vilo, to by bolo, ked uz mas cyklo gate s vlozkou, aby si nesiel na maraton :wink:

Vcerajskom sme to posrali, uvedomoval som si to uz vcera, dnesne bolesti tela mi to neustale potvrdzuju....nuz, hlupa hlava....telo trp ;o(
24.07.2009 - 12:53:16
00
No od Krasnan asi nie, ale od troch zajacov sa dostanes na parking, odkial sa das po zvaznici doprava uz vyznacenej sipkami GIANT na trasu, ale dnes to uz neriskuj, lebo zajtra zomries :D

Necitim si inak telo, do prace som radsej siel autobusom :D Celkom ma to odrovnalo vcera, rozmyslam, ci si vobec na ten maraton trufnem a ak nie, tak planujem light vyjazd hocikam s hocikym .

Takze je tu priestor pre nadsencov Nihil a dalsi co sa na STU nezucastnia. Konecne stanovisko podam vecer.


kackaj pooood :-) ja mam cely tyzden minus bike :cry: a dnes si chcem ist aspon kusok previest telo, nech svaly nezabudnuco ich zajtra caka, ale hmm to pocasie sa dajak mrvi, ale musim dat nieco....
24.07.2009 - 14:27:53
00
Vilo, to by bolo, ked uz mas cyklo gate s vlozkou, aby si nesiel na maraton :wink:

Vcerajskom sme to posrali, uvedomoval som si to uz vcera, dnesne bolesti tela mi to neustale potvrdzuju....nuz, hlupa hlava....telo trp ;o(



sogi a to ste taki mrtvy len z toho vcerajsieho vyletu ,vsak ste nepresil ani celu trat...tak to teda diik,a ze trat pre zaciatocnikov....(napisal kackaj)....?? :idea: :?: :!:
24.07.2009 - 14:29:27
00
Kefrin, nestresuj! :wink:
24.07.2009 - 14:30:38
00
never im ani slovo .. kefrin neboj sa stupavsky maraton je naozaj lahky ;-] ved az po zeleznu je to rovina .. potom troska narocneho stupania na kamzik .. tam to nepoznam a z BK zase dole kopcom do stupavy ;-] malina
24.07.2009 - 14:31:04
00
saldi, lapaloma: ja vam uz fakt neviem, najprv si vravim to dam, potom ze nie, to nezvladnem....
furt to mam hore dole , uz nech to mam za sebou a potom to zhodnotim :wink:
24.07.2009 - 14:36:12
00
Ver sama sebe :wink:
24.07.2009 - 14:37:37
00
kefrin takto .. zober si nieco sladke/slane zo sebou ... a ked bude zle proste si hacnes spapas nieco a pomalinky sa poberies dalej ... svojim tempom ale bez nervozity .... pozri saldi to tak robi a ako jej je dobre ... a ak dojdes naozja posledna .. hoc aj po stvrtej tak ti vseci budu tlieskat ... a to potesi
24.07.2009 - 14:41:10
00
keyboard_arrow_up