Čo kúpiť ??? Verzia ( D ) alebo ( V )
( D ) 48% [ 14 ]
( V ) 52% [ 15 ]
Celkový počet hlasov : 29
Co poviete na toto ??? Ked som si kupoval MATTS SPORT 300 (2005) predajca mi odporucil V-cko .Co sa tyka tych kotucov cital som to tu ale aj tak sa pytam ci to uz niesu nahodou nejake lepsie kotuce uz len koli hydraulike iked viem ze to nebude asi nejaka super bomba ale je to pekne aj na pohlad a myslim ze by to malo plnit funkciu normalnych V ciek co som mal doteraz na 300 .Takze chcel by som sa opytat ci to plati aj u tejto 500ovky ci lepsie kotuce ci Vcka. Popripade nejake skusenosti s tymto bajkom , plusy a minusy a ak by sa dalo by som poprosil nejake foto live ne z webu ukazku z profilu.
Zatial velmy pekne dakujem. :roll: :wink:

sk.merida-bike.cz
sk.merida-bike.cz


Naposledy upravil FuXinKo dňa 20.08.2006 - 08:05:26, celkovo upravené 1 krát.

17.08.2006 - 22:16:02
00
Porovnaval som to na stranke meridy a rozdiel tam je len v tych brzdach a nabojoch, to je všetko, na tych veckach nie je lepšia vybava takže zober tie kotuče.
18.08.2006 - 07:26:16
00
Tie kotucovky su slusne ale za tu cenu by som urcite nekupil meridu ale
GT Avalanche 1.0 Disc
18.08.2006 - 09:41:00
00
takže sa nemusím báť, že tie kotúče budem musieť meniť alebo ich trpieť ??? :roll:
18.08.2006 - 09:50:54
00
Tie kotucovky su slusne ale za tu cenu by som urcite nekupil meridu ale
GT Avalanche 1.0 Disc


Lenže GT tam ma Hayes Sole a Merida HFX 9
18.08.2006 - 09:57:22
00
Ja by som urcite kupil V-ecka.Uz to tu bolo riesene vazne vela krat tato tema a vzdy nakoniec z toho vyvstalo,ze v tychto cenovych kategoriach urcite Vecka,nie kotuce.Zhodla sa na tom vzdy vacsina a hlavne boli za ti skusenejsi jazdci.Inak ten typ na GT avalanche 1.0 (ale s Vckami) bol dobry.Skus to pozriet.
zdar
18.08.2006 - 10:09:11
00
nóóó... tak bol by som rád keby ste upresnili cenovu kategoriu lebo ja si tak myslim ze bikde za 28 litrov by uz mohol byt nieco lepsi ako napriklad spominana 300-vka s diskami :?
18.08.2006 - 10:19:59
00
Ja by som urcite kupil V-ecka.Uz to tu bolo riesene vazne vela krat tato tema a vzdy nakoniec z toho vyvstalo,ze v tychto cenovych kategoriach urcite Vecka,nie kotuce.Zhodla sa na tom vzdy vacsina a hlavne boli za ti skusenejsi jazdci.Inak ten typ na GT avalanche 1.0 (ale s Vckami) bol dobry.Skus to pozriet.
zdar

Mas pocit, za Hayes HFX9 su horsie brzdy ako V-cka u tej veckovej verzie ? Resp. aka je hranica (cenova) kde sa uz kotuce oplatia ? Rad sa necham sa poucit.
18.08.2006 - 10:25:11
00
Mas pocit, za Hayes HFX9 su horsie brzdy ako V-cka u tej veckovej verzie ? Resp. aka je hranica (cenova) kde sa uz kotuce oplatia ? Rad sa necham sa poucit.


jjj presne toto som sa pytal aj ja
18.08.2006 - 10:27:56
00
Nuz za 28 tacov by mohol byt aj iny bike:
Author Modus, model 2004 za necelych 28.000
(Al, MN Axel Elite, Deore/Deore/LX, V brzdy LX)
Specialized HR Pro, model 2005 za necelych 28.000
(skus najst, uz sa mi nechcelo)
Focus Northern Lite, model 2006 za necelych 29.000
(Al 6061 DB, MN Axel Platinum, Deore/Deore/XT, Magura HS-33)
Wheeler PRO 69, model 2006 za necelych 30.000
(Al 7005, Suntour SF-XCR s LO, LX/LX/LX, LX hydraulika)

Hladaj, ja som nasiel na www.bikemania.sk
18.08.2006 - 12:03:19
00
Ja by som urcite kupil V-ecka.Uz to tu bolo riesene vazne vela krat tato tema a vzdy nakoniec z toho vyvstalo,ze v tychto cenovych kategoriach urcite Vecka,nie kotuce.Zhodla sa na tom vzdy vacsina a hlavne boli za ti skusenejsi jazdci.Inak ten typ na GT avalanche 1.0 (ale s Vckami) bol dobry.Skus to pozriet.
zdar

Mas pocit, za Hayes HFX9 su horsie brzdy ako V-cka u tej veckovej verzie ? Resp. aka je hranica (cenova) kde sa uz kotuce oplatia ? Rad sa necham sa poucit.


No myslim,ze su rozhodne tazsie a otazka je,ci tie kotuce pri svojom style jazdy vobec potrebujes....Podla mna ta Vcka podrzia spolahlivo...hlavne ked ide o bike do 20 papierov.
Podla mna je dobre trochu pospekulovat a napriklad si ich trebars nechat prehodit napriklad za Vecka Avid..Mas lahsi bike so spolahlivymi brzdami a to co usetris mozes zase napriklad investovat do vidlice a nechat ju vymenit za lepsiu.Chcel som len povedat,ze stoji za to ten bike co kupujes trochu vyladit...aby si nemal zbytocne predimenzovane brzdy a ine nemenej dolezite casti zanedbas...Tolko moj nazor.Ked sa pytas co si myslim,ktore z tych dvoch su lepsie...uprimne neviem,lebo som ani jedny nejazdil,len logicky uvazujem...

edit: ked precitas starsie prispevky na tuto temu,je tam kopa argumentov a 100% aj odpoved na otazky,ktore si polozil aj od ostatnych jazdcov...a ako som pisal,vzdy to skoncilo pri Vckach...preto som daval odporucania ,ake som daval. zdar
18.08.2006 - 13:57:56
00
Akoze karabaster cennim si tvoj nazor ale nemyslim si ze by som tam potreboval inu vidlu 8) a aj keby to dokupim pocase nie ? Myslim ze by ta vidla mala splnat moje poziadavky a co sa tyka kotucov... su dobre na bahheny teren nie ? lebo ked naberem blato za V cka stoji to za ..... a keby som si chcel davat kotuce niekedy v buducnosti myslim ze by ma to vyslo o dost drahsie uz aj za nove naboje, kotuce a pracu.

zatial thx. :wink:
19.08.2006 - 22:01:41
00
Ja by som urcite kupil V-ecka.Uz to tu bolo riesene vazne vela krat tato tema a vzdy nakoniec z toho vyvstalo,ze v tychto cenovych kategoriach urcite Vecka,nie kotuce.Zhodla sa na tom vzdy vacsina a hlavne boli za ti skusenejsi jazdci.Inak ten typ na GT avalanche 1.0 (ale s Vckami) bol dobry.Skus to pozriet.
zdar

Mas pocit, za Hayes HFX9 su horsie brzdy ako V-cka u tej veckovej verzie ? Resp. aka je hranica (cenova) kde sa uz kotuce oplatia ? Rad sa necham sa poucit.


ty by si bol za D - cko ???
20.08.2006 - 00:12:14
00
imidz je na nic :D
...tazky bicykel na figu...SR Suntour vazne nic moc...ak chces disky,proste ich kup.
Apropo vidla...pojazdis,uvidis...pozicaj si od niekoho bike s lepsiou vidlou..pojazdis,uvidis.potom porovnaj :wink:

peace ... tak ci tak budes mat v pohode bicyklik.zdarec
20.08.2006 - 12:00:54
00
imidz je na nic :D
...tazky bicykel na figu...SR Suntour vazne nic moc...ak chces disky,proste ich kup.
Apropo vidla...pojazdis,uvidis...pozicaj si od niekoho bike s lepsiou vidlou..pojazdis,uvidis.potom porovnaj :wink:

peace ... tak ci tak budes mat v pohode bicyklik.zdarec


a to akoze myslis tazky bicykel koli vidle ci kotucom ??? :)
20.08.2006 - 21:18:04
00
keyboard_arrow_up